Ar kenčiate nuo skrandžio problemų? Ar norite, kad jūsų skrandis būtų sveikas? Jei taip! Tada šis straipsnis skirtas tau. Pastebima, kad dietos daro tiesioginį poveikį mūsų žarnynui ir papildomai virškinimo kūno daliai. Atminkite, kad jūsų gyvenimo lygis ir pasirinktas maistas gali sutrikdyti jūsų organizmo virškinimo režimą. Taigi, šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime keletą svarbių patarimų, kaip išlaikyti skrandį sveiką.

Kaip išlaikyti sveiką skrandį

Virškinimo sistema yra atsakinga už tai, kad jūsų vartojami maisto produktai būtų suskirstyti į organizmo pageidaujamas maistines medžiagas. Jei nežinote, kad nekreipiate dėmesio į skrandžio būklę, jūsų kūnas greičiausiai susidurs su sunkumais virškindamas maistą ir sužavės tas maistines medžiagas.

Patarimai, kaip išlaikyti sveiką skrandį:

Žemiau mes paminėjome keletą patarimų, kurie padės išlaikyti sveiką skrandį. Jie yra tokie;

1. Valgykite sveiką mitybą:

Odos priežiūros patarimai - sveika mityba

Valgykite maistą, kuriame gausu ląstelienos, pavyzdžiui, daržoves, nesmulkintus grūdus, vaisius ar javus. Pluoštas įkvepia virškinimo sistemą, taip pat suteikia tinkamą išmatų pastovumą ir daugumą. Pageidautina, kad kiekvieną dieną valgytumėte ne mažiau kaip 30 g skaidulų, nes stabilus maistas, kurio sudėtyje yra ironijos, gali sumažinti divertikulinės ligos, kolorektalinio vėžio ar širdies ligos riziką. Taip pat valgykite vaisius, tokius kaip braškės, avokadai, mangai ir džiovinti vaisiai, pavyzdžiui, slyvos ir razinos, nes juose yra privalomos ląstelienos ir palaikymo, kad skrandis būtų švarus ir tinkamas.

2. Probiotikų vartojimas:

Jogurtas - švytinti oda

Jei sergate skrandžio opa ir vartojate tabletes, labai svarbu reguliariai vartoti probiotikus, tokius kaip jogurtas ir kefyras. Tokios savybės, kaip stresas, antibiotikai, miego trūkumas, ligos, prasta mityba ir pasirinktas senėjimas, dažnai gali sukelti skrandžio takų mikroorganizmų netolygumą. Probiotikai vaidina svarbų vaidmenį palaikant „gerųjų“ mikroorganizmų pusiausvyrą skrandžio traktas.

3. Gerkite daug vandens:

Vanduo odai

Kiekvieną dieną turite gerti daug vandens, kad jūsų sistema būtų stipri. Kada jūsų šlapimas yra švarus ir be kvapo, tai yra simbolis, kad gaunate pakankamai vandens. Geriamasis vanduo padeda sušvelninti tam tikras maistines medžiagas, įkvepia virškinimo trakto sistemą ir padeda atsipalaiduoti išmatoms.

4. Venkite rūkyti:

Venkite rūkyti

Turite žinoti, kad rūkymas sumažina jungties, esančios stemplės ir skrandžio viduryje, jėgą, skatindamas pilvo rūgšties tekėjimą atgal į stemplę arba refliuksą, o tai gali sukelti pilvo skausmą ir papildomų sunkumų. Rūkymas taip pat pablogina pepsines opas ir uždegimines žarnyno aplinkybes, be to, yra susijęs su padidėjusiu daugelio ligų pavojumi.

5. Dažnai valgykite:

Maitinimo planas

Visą dieną valgykite dažnai ir dažnai, kad subalansuotumėte cukraus kiekį kraujyje, pagreitėtų medžiagų apykaita ir padidėtų gyvybingumas. Taip pat naudinga išvengti to, kad po kito valgio jausitės nepasotinamas, o tai gali paskatinti vartoti daugiau riebių dietų, kurios stabdo jūsų absorbciją.

6. Pratimas:

Aerobikos kardio pratimai

Reguliarios treniruotės palaikymas, siekiant sukurti tinkamą skrandžio atmosferą, leidžiant maistui perkelti per storąją žarną daug anksčiau, o tai taip pat sumažina išmatose esančio vandens kiekį. Nuoseklus širdies pratimas padeda sustiprinti skrandžio raumenis, be to, sumažina mieguistumą, motyvuodamas skrandžio raumenis stumti virškinimo užpildus per savo sistemą.

7. Venkite greito maisto:

Nesveikas maistas

Netinkamas maistas turi mažai skaidulų ar maistinių medžiagų ir dažnai apima daug sočiųjų riebalų, priedų ir druskos, kurie yra kenksmingi organizmui ir ypač skrandžiui, kai jis patiria įtampą. Taigi, venkite traškučių, mėsainių, spurgų, picų ir kt.

8. Susidoroti su stresu:

Pernelyg didelis stresas ar nervingumas gali paskatinti skrandžio sistemą pervargti, nes nerimas gali pabloginti kai kurias aplinkybes, pvz., Dirgliosios žarnos sindromą ar pepsinę opą.