Sveiki inkstai! Ar ieškote būdų, kaip išlaikyti inkstus sveikus? Sveikų inkstų kūrimas yra nepaprastai reikšmingas, nesvarbu, ar esate senas, ar jaunas. Inkstai yra gyvybiškai svarbūs jūsų organizmui atlikti, taip pat turite stengtis juos išsaugoti taip, kaip ir kitos kūno dalys. Inkstai yra dvigubos smulkios struktūros, galinčios pašalinti ne tik kraujo likučius, bet ir likučius, be to, kad harmonizuoja skysčius jūsų kūne. Maitinimas ir gyvenimo būdas ne tik trikdo jūsų inkstus, bet ir sukuria protingus patarimus, kurie patvirtina inkstų sveikatą. Taigi šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime geriausius patarimus, kaip išlaikyti jūsų širdį sveiką.

Kaip išlaikyti sveikus inkstus

Geriausi patarimai, kaip išlaikyti inkstus sveikus:

Žemiau mes paminėjome keletą geriausių patarimų, kurie yra labai naudingi jūsų inkstų sveikatai. Jie yra tokie;

1. Būkite fiziškai energingi:

„Tredmill“ treniruotė

Treniruotės ar mankšta gali padėti jums išlikti tinkamam, taip pat išlaikyti kraujotaką ir inkstus. Užtikrinkite pratimų strategiją ir ją stebėkite. Užsirašykite užuominas ir nusistatykite tikslus, kurie padėtų jus įkvėpti treniruotis. Norėdami gauti didžiausią pelną, penkias savaitės dienas atlikite treniruotę maždaug 30 minučių. Neapibrėžtumas, kuris atrodo pernelyg panašus, pradėkite lėtai ir pasistenkite kilti aukštyn. Eikite pasivaikščioti su draugu, plaukioti, sportuoti ar šokti. Sąžiningai, šiek tiek daugiau judesio jūsų monotoniškumui gali būti naudinga. Treniruotės taip pat gali padėti atsikratyti streso – papildomos bendros aukšto kraujospūdžio priežasties.

2. Valgykite sveiką mitybą:

Odos priežiūros patarimai - sveika mityba

Sveikas suvartojimas yra reikšmingas, bet ne teisingas jūsų inkstams, tačiau jūsų plaučiams, širdžiai, smegenims ir papildomai kūno daliai. Jūs turite valgyti daržoves, tokias kaip morkos, brokoliai, salotos, žirniai ir tt 2 kartus per savaitę įtraukite į savo mitybą žuvį, pvz., Sumuštinį, tuną ir kraštą. Vaisiuose – apelsinai, obuoliai ir bananai yra geriausias pasirinkimas inkstų sveikatai. Valgykite mėsą, bet nepamirškite valgyti nedidelės porcijos, panašaus į jūsų delno dydį.

3. Mesti alkoholį:

Jokio gėrimo

Jei geriate alkoholį dideliais kiekiais, jis gali padidinti kraujospūdį. Tiksliai kontroliuojant, kiek alkoholio geriate, galite išlaikyti tinkamą kraujospūdį. Įsitikinkite, kad ne daugiau kaip 2 gėrimai kiekvienai dienai, jei nežinote, ar esate vyras, ir ne daugiau kaip 1 gėrimas kiekvieną dieną, jei esate moteris.

4. Perjunkite sūrų maistą:

druskos

Kontroliuokite druskos ir alkoholio vartojimą, kad išlaikytumėte stiprų kraujospūdį. Nustokite skaičiuoti papildomos druskos maisto produktams, taip pat skaitykite etiketes prekybos centre, kad išvengtumėte dietų, kuriose yra daug natrio.

5. Turėkite sveiką svorį:

brūkšnys dietos skalės svoris

Jei išlaikysite sveiką svorį, tai gali padėti pasiekti cukraus kiekį kraujyje, reguliuoti kraujo sunkumą ir sumažinti inkstų ligų riziką. Jei esate per sunkus, jums gresia diabetas ir aukštas kraujospūdis. Jums labai svarbu numesti svorio, nes; Sumažinus keletą svarų, gali atsirasti didelių pokyčių.

6. Stebėkite cukraus vartojimą:

cukrus 2

Venkite cukraus ar saldiklių į savo mitybą, kad širdis būtų sveika. Sužinokite arba pasikonsultuokite su savo gydytoju, kiek jūsų amžiaus cukraus paprastai suvalgo ir dūrite, kad norėtumėte jį išlaikyti toje įvairovėje. Nors galite valgyti saldų maistą, bet vėl jį kontroliuoti.

7. Gerkite daug skysčių:

Daug skysčių

Kiekvienam žmogui labai svarbu kasdien išgerti bent 8–10 stiklinių vandens. Nors inkstai veikia kaip papildomas filtras, o ne baseinas, teršalai gali kauptis su sąlyga, kad nepakanka vandens, kad jie galėtų patekti į šlapimo zoną pašalinimui..