Kaip išvengti nugaros skausmo? Nugaros skausmas ir nugaros traumos mūsų visuomenėje yra labai dažni. Pusė šių žmonių žinos daugybę nugaros problemų epizodų. Nugaros problemos gali sukelti žvejybą, golfą, kitaip dar tik žaidžia vaikai ir anūkai, pilni skausmo.

kaip išvengti nugaros skausmo

Blogais atvejais nugaros problema gali trukdyti vis dar sugebėti apsirengti. Maždaug viskam, ko jums reikia, reikia išnaudoti nugarą, be to, nugaros problemos beveik niekada nėra vienišos veiklos ar nelaimingo atsitikimo rezultatas..

Kaip išvengti nugaros skausmo:

Dabar šiame straipsnyje mes paaiškiname, kaip išvengti nugaros skausmo. Pateikiame 7 patarimus, kaip išvengti nugaros skausmo.

1. Miego poza:

Retkarčiais siūloma miegoti ant šono prie kelių, šiek tiek prisitraukusių prie krūtinės. Padėkite vieną pagalvę žemiau kelių ir kitą žemiau apatinės nugaros dalies. Miegoti ant pilvo gali būti ypač sunku ant nugaros. Neaišku, kad negalite užmigti kitaip, padėkite pagalvę po klubais. Neabejotinai turite miegoti ant nugaros, padėkite pagalvę, kitaip suvyniotą rankšluostį, žemiau kelių, kad gautumėte papildomos paramos. Miegodami ant šono, pabandykite gulėti prie pagalvės tarp kojų, kad klubai ir nugara būtų tinkamai sulygiuoti.

2. Atkreipkite dėmesį į savo laikyseną:

Geriausia nugaros skausmo prevencijos kėdė yra tiesi nugara arba apatinė nugaros atrama. Sėdėdami laikykite kelius šiek tiek aukščiau nei klubai. Jei reikia, palaikykite kojas ant taburetės. Jei turite ilgesniam laikui nusistovėti, pakelkite galvą aukštyn ir patraukite skrandį. Jei tikėtina, atsipalaiduokite viena koja ant išmatų – plius perjunkite kojas kas 5–15 minučių.

3. Pasirinkite tinkamą rankinę, priešingu atveju portfelį:

Įsigykite krepšį, kitaip lagaminą, prie plataus, pritaikomo diržo, kurio pakanka pasiekti virš galvos. Kurjerio krepšys (toks, kokį nešioja dviračių pasiuntiniai) yra visiškai nešiojamas tokiu būdu. Dirželis ant priešingo maišo peties tolygiai paskirsto svorį ir padeda išlaikyti pečius tolygiai ir be nugaros skausmo. Nešdami sunkų krepšį, kitaip neturintį dirželių, dažnai keiskite rankas, kad išvengtumėte viso streso vienoje kūno pusėje. Norėdami palengvinti apkrovą, kartais išvalykite maišus, dėklus, kuprinę ir kitus nešiojamus daiktus, kurių jums nereikia.

4. Stebėkite savo svorį:

Papildomi kilogramai, ypač jūsų vidurinėje dalyje, gali dar labiau pabloginti nugaros skausmą, kai jūsų svorio centras yra nelygus ir apkraunama apatinė nugaros dalis. Laikykitės 10 svarų idealaus svorio, tai gali padėti suvaldyti nugaros skausmą.

5. Atlikite papildomus pratimus:

Skausmas

Neaiškiai skauda nugarą; Jūs manote, kad geriausias būdas atsikratyti yra apriboti pratimus ir pailsėti. Kita diena, du poilsiai gali padėti, bet daugiau nei gali nepadėti skausmui. Ekspertai dabar žino, kad įprasta fizinė veikla gali padėti sumažinti uždegimą ir raumenų įtampą.

6. Nustokite rūkyti:

Rūkymas kelia osteoporozės pavojų, dėl kurio gali susilpnėti stuburas ir atsirasti nugaros skausmas. Šis įprotis taip pat sumažina kraujotaką visame kūne, o tai sumažina deguonies patekimą į stuburo audinius ir stabdo gijimo procesą.

7. Būkite atsargūs, kaip keliate:

Nesilenkite nuo juosmens, kad pakeltumėte sunkius daiktus. Pasukite kelius ir pritūpkite, traukdami pilvo raumenis, o atsistodami laikykite objektą prie kūno. Nevyniokite kūno keldami. Jei galite, stumkite, o ne traukite sunkius daiktus. Stumti lengviau ant nugaros.

8. Venkite streso:

Stresas, nugaros skausmai ir įtempti raumenys dera kartu. Jei jaučiate daug įtampos viršutinėje nugaros dalyje ir pečiuose, esate subrendęs nugaros traumai. Šioje dalyje mes padėsime jums žinoti, kada patiriate didelį stresą ir turite būti atsargūs dėl savo nugaros. Be to, pateiksime keletą patarimų, kaip susidoroti su stresu, pavyzdžiui, vizualizacija.

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas straipsnis, kaip išvengti nugaros skausmo, yra jums naudingas ir veiksmingai sumažina nugaros skausmą.