Mums buvo suteikta privilegija pamatyti pasaulį geriausiu ir blogiausiu, ir visa tai todėl, kad už mūsų mažųjų žvilgsnių slypi sudėtingas optinių tinklų tinklas, sujungtas ir sujungtas su smegenimis, siekiant užtikrinti sklandų regėjimo mechanizmą ir dovaną. Trumpai tariant, regėjimas akimis yra galimybė panaudoti savo regėjimą, norint pamatyti pasaulį. Kaip ir bet kuri kita kūno dalis, kiekvienas regėjimas turi nervą, kuris kartais gali sutrikti, ir kaip ir bet kuri kita kūno dalis, net ir ši yra pažeista, kai atsiranda terminas „blogas regėjimas“.

Įprasti įtariamieji ir dažniausiai pasitaikantis akių sutrikimas yra toliaregystė arba trumparegystė, atsižvelgiant į jūsų patiriamą situaciją. Tada yra diabetu ir katarakta sergantys pacientai. Katarakta sukelia akies dengimą, todėl praranda regėjimą ir netoleruoja akinimo. Net pernelyg didelis stresas regos nervams gali pakenkti akių nervams ir pabloginti regėjimą. Dėl kai kurių įprastų regėjimo sutrikimų galima kaltinti tokias ligas kaip glaukoma.

Natūraliai pagerinkite regėjimą

Kokios yra blogo regėjimo priežastys:

Prastą regėjimą gali sukelti įvairios priežastys, kurių pagrindinė priežastis gali būti genetika, genetika turi didelę įtaką regėjimo pablogėjimui. Norėdami išsamiau paaiškinti genetiką, jūs, jūsų tėvai ir seneliai, turėjote problemų, kurios jums nežinant buvo perduotos, o regėjimo atveju tai yra dažnas veiksnys, dažnai pastebima, kad žmonės turi regėjimo problemų, nes jų šeima turi istoriją regėjimo problemų.

Be genetikos, aukštas cukraus kiekis kraujyje taip pat yra blogo regėjimo kurstytojas. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje sukelia diabetą, kuris ilgainiui sukelia aklumą, vadinamą katarakta. Prastas regėjimas yra problema, su kuria šiandien kenčia 5 iš dešimties žmonių, todėl tik 50% gyventojų turi gerą regėjimą. Buvo padaryta daug pažangos siekiant panaikinti blogo regėjimo problemą, kad žmonės vėl matytųsi aiškiai.

Yra keletas pagrindinių blogo regėjimo priežasčių, kurios svyruoja nuo menko iki labai pavojingo. Prastą regėjimą pirmiausia gali sukelti paveldimos problemos, jei matote, kad kuris nors iš jūsų tėvų yra nešiojęs akinius, nes turi regėjimo problemų, labai tikėtina, kad ši problema jums buvo perduota. Kita priežastis gali būti ta, kad turite cukraus kiekio kraujyje problemų. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje turi du kurstytojus, arba esate nutukęs, arba sirgote diabetu. Nutukimas yra pagrindinė padidėjusio cukraus kiekio kraujyje priežastis. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje sukelia aklumą ir buvo užregistruotas daugeliu žinomų atvejų.

Tačiau kartais blogo regėjimo priežastis gali būti kažkas tokio paprasto kaip akių įtempimas. Pasaulyje, kuriame mes nuolat skaitome knygas, kompiuterių ekranus ar išmaniuosius telefonus, dėl šios intensyvios ir ilgalaikės koncentracijos mūsų akys gali lengvai pavargti ir dėl to gali pablogėti regėjimas. Ilgas dėmesys sutelkiant dėmesį į išmaniuosius telefonus ir kompiuterių ekranus gali sukelti akių įtampą, todėl akims sunku sutelkti dėmesį į toli esančius objektus. Senėjimas taip pat yra dažna regėjimo pablogėjimo priežastis. Nors laikui bėgant bet kuri akies dalis ir regėjimas gali pablogėti, vėlesniais metais dažniausia regėjimo praradimo priežastis yra akies obuolio lęšio storėjimas ir standumas. Lazerinė akių chirurgija gali ištaisyti regėjimo problemas ankstyvame amžiuje, tačiau nedaugelis iš mūsų sulauks senatvės ir vis tiek išlaikys regėjimą 20/20, su operacija ar be jos.

Kitos regėjimo problemų priežastys gali būti galvos trauma, infekcijos akyje, gimdymo problemos ir pan. Randinio audinio, vadinamo su amžiumi susijusi geltonosios dėmės degeneracija, augimas-būklė, kai akies geltonosios dėmės ląstelės išsigimsta dėl to, kad tinklainėje auga nenormalios kraujagyslės. Nors visos šios problemos turi vieną ir panašų rezultatą; jie lėtai ir stabiliai sunaikins jūsų regėjimą. Taigi šiandien imkitės būtinų veiksmų, kad galėtumėte nuolat matyti gražų jus supantį pasaulį.

Kaip natūraliai pagerinti regėjimą – geriausi patarimai:

Žemiau pateikiami keli labai patogūs patarimai, padėsiantys efektyviai pagerinti jūsų regėjimą per labai trumpą laiką. Jūsų regėjimas yra viena iš svarbiausių jutimo organų dalių, todėl labai svarbu juos saugoti, kai kurie geriausi patarimai yra

1. Pratimai natūraliai pagerinti regėjimą:

Yra keletas pratimų, kuriuos praktikuojant galima labai pagerinti regėjimą. Šie pratimai yra verti, nes greitai pastebėsite didelį skirtumą tarp to, kas jums aiškiau, šie pratimai yra šie:-

♦ Mirksintis seansas:

Mirksėjimas padeda sukurti plėvelę aplink akis, apsaugančią nuo dulkių, o kartu apsaugo nuo infekcijos. Nors mes mirksime natūraliai, jei skiriame šiek tiek laiko ir skiriame tik mirksėjimui, sakykime 10 minučių, kai sėdime vietoje ir periodiškai mirksime, tai turės didelį poveikį mūsų akims. Mes ne tik ilsėsimės, bet ir padėsime juos apsaugoti bei išgydyti nuo bet kokių dulkių ar medžiagų.

♦ judesiai iš kairės į dešinę:

Užmerkite akis ir pradėkite jas judinti iš kairės į dešinę. Šis pratimas padeda sušvelninti įtampą akyse ir suteikia atsipalaidavimo jausmą. Tai visada gerai daryti naktį, nes po šio pratimo reikia gerai išsimiegoti. Jei tai darysite prieš miegą maždaug tris savaites, jūsų regėjimas tikrai pagerės.

♦ Joga:

Joga suteikia daug pratimų, kurie gali padėti mums pagerinti regėjimą. Palming, mirksėjimas, sukimasis, žiūrėjimas iš priekio ir į šoną, žiūrėjimas į šoną ir kt.

Palming-patrinkite delnus, kol jie sušils, ir švelniai prispauskite juos prie akių vokų. Pajuskite, kaip delno šiluma persiduoda į akis, o akių raumenys atsipalaiduoja. Būkite taip, kol jūsų rankų šiluma visiškai sugers akis ir pakartokite tai bent tris kartus.

Greitai sumirksi apie 10 kartų. Užmerkite akis ir keletą sekundžių atsipalaiduokite, sutelkdami dėmesį į kvėpavimą. Pakartokite šį pratimą apie 5 kartus.

2. Namų gynimo būdai, kaip natūraliai pagerinti regėjimą:

Yra daug namų gynimo priemonių regėjimui gydyti, kai kuriems žmonėms šios priemonės yra vienintelis dalykas, padedantis regėjimui, šios priemonės yra šios:-

♦ garai:

Ant akių esantis garas gali padėti sušvelninti įtampą aplink akių lizdus. Prastą regėjimą dažniausiai sukelia per didelis akių nervų stresas. Steam gali padėti išspręsti šią problemą.

♦ Prasto apšvietimo terapija:

Pažangesniam pacientui, turinčiam regėjimo problemų, prasto apšvietimo terapija yra puiki namų gynimo priemonė, nes ši priemonė žmogų saugo nuo aštrios šviesos ir supažindina tik su minkšta šviesa, todėl bet kokia žaizda gali užgyti akyje. Atšiauri šviesa dar labiau skauda akis ir sukelia daugiau regėjimo problemų. Prastos šviesos terapija yra puikus būdas apsaugoti akis ir lėtai jas pagerinti.

♦ Šiluma:

Šilumos tiekimas į akis kiekvieną vakarą, kai patyrėte galvos traumą, yra geriausias būdas išlaikyti regėjimą. Dėl traumos kartais matote miglotą. Ši šiluma, kurią suteikia paprasčiausias rankšluosčio gabalėlis į akis, suteiks jums norimą komfortą ir nuramins jūsų akių nervus, taip padėdamas jums išlaikyti regėjimą.

♦ Vitaminai ir antioksidantai:

Dviejų rūšių vitaminai ir antioksidantai padeda pagerinti regėjimą. Jie yra: Vitaminas A, kurio trūkumas kenkia mūsų tiekiamam rodopsinui – pigmentui, kuris yra labai svarbus matant esant silpnam apšvietimui ir naktį, bei liuteinui.

♦ Morkos:

Jei staiga sutriko regėjimas, tada į savo kasdienį maistą įtraukite žalias morkas. Tai sena namų priemonė, padedanti atkurti regėjimą. Jei pastebite, kad jūsų regėjimas tampa neryškus ir jums reikia prisimerkti, kad pamatytumėte dalykus per toli arba per mažus skaityti, greičiausiai turite regėjimo problemų. Morkose gausu vitamino A, kuris yra puiki priemonė akims. Vitaminas A stiprina akių nervus ir ilgainiui suteikia geresnį regėjimą.

Įdėjus morkų ar bet kokį maistą, kuriame yra daug vitamino A, jūs ne tik gausite sveiką mitybą, bet ir padidinsite galimybę turėti puikų regėjimą. Regėjimui labai trukdo vitamino A trūkumas organizme. Šį trūkumą gali įveikti morkos, kai jos valgomos žalios arba virtos.

♦ Žalios daržovės:

Cukriniu diabetu sergantis pacientas turi ne per ilgai laukti, kol pradės kentėti nuo tam tikrų regėjimo problemų. Norėdami kontroliuoti diabetą, kad nekiltų regėjimo problemų, į purvą įpilkite daug žalio maisto. Žalieji neleis diabetui kontroliuoti cukraus kiekio kraujyje. Tai tik atitolins problemą, tačiau diabetą turi patikrinti tinkamas gydytojas, kad nebūtų šalutinio poveikio.

♦ Menkių kepenų aliejus:

Žuvų kepenų taukai, kuriuose gausu maistinių medžiagų, yra turtingas vitaminų A ir D šaltinis ir padeda tinkamai regėti. Jei reguliariai jį vartojame, mūsų regėjimas labai pagerės.

 ♦ Mėlynės:

Mėlynės yra populiari žolė regėjimui ir akių ligoms gydyti, kuri taip pat gali padėti pagerinti naktinį matymą, nes skatina tinklainės regos purpurinio komponento regeneraciją..

Jis taip pat apsaugo mus nuo geltonosios dėmės degeneracijos, glaukomos, kataraktos ir kt. Taip pat tinka tinklainės problemoms, susijusioms su diabetu ir aukštu kraujospūdžiu, nes turi daug cheminės medžiagos, vadinamos antocianozidu, turinčiu labai galingų antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių.

♦ Migdolai:

Migdolai nuostabiai pagerina regėjimą, nes juose gausu omega-3 riebalų rūgščių, antioksidantų ir vitamino E.

  1. Per naktį mirkykite 5–10 migdolų vandenyje.
  2. Kitą rytą, nulupę odą, sumalkite šiuos migdolus.
  3. Nurykite šią pastą su stikline šilto pieno.
  4. Kartokite tai kasdien bent kelis mėnesius.

♦ Pankolis:

Pankoliuose yra antioksidantų, kurie skatina sveikas akis ir lėtina kataraktos progresavimą. Anksčiau pankoliai buvo laikomi regėjimo žole.

♦ Laukiniai šparagai:

Laukiniai šparagai yra dar viena namų priemonė, padedanti pagerinti regėjimą. Ši žolė taip pat skatina ilgą, sveiką akių gyvenimą.

Akys mums yra brangi dovana ir mes turime jas branginti. Ne visi galime turėti tobulą regėjimą amžinai, bet jei stengsimės sumažinti akių įtampą ir aktyviai bandysime pagerinti regėjimą, tikrai galime atsisveikinti su akiniais.