Sergant cukriniu diabetu jūsų gyvenimas nesukelia nerimo. Tiesą sakant, žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, tikriausiai sekasi geriau nei tiems, kurie to neturi. Atsižvelgiant į mitybos įpročių pobūdį, kurį priėmėme kaip rūšį, nenuostabu, kad ne visi sergame. Rūpinimasis savo sveikata yra pats svarbiausias dalykas, nes visa kita priklauso nuo to. Su sergančiu kūnu nieko negalima padaryti.

Norėdami sveikai maitintis, turėsite eiti į kompromisus dėl tam tikrų įpročių, kurie trukdo jums pasiekti idealų svorį. Nesvarbu, ar norite numesti, ar padidinti svorį, turite tai padaryti tinkamai, kad išvengtumėte kelių rimtų problemų.

Patarimai, kaip sveikai maitintis sergant diabetu

Vaisiai ir daržovės:

Būtų geriausia, jei bandytumėte valgyti vaisius ir daržoves, nes juose gausu vitaminų, trūksta riebalų ir kalorijų. Paprasčiau tariant, jie yra skanūs patiekalai, kurie yra natūraliai maistingi. Vienas geriausių vaisių ir daržovių dalykų yra tas, kad juos galite naudoti ruošdami beveik bet ką, ir jie visada sugeba pridėti konkrečią skonių kolekciją, kuri skiriasi įvairiais pasirinkimais.

Galite valgyti sveikų vaisių salotų ir mažiau jaudintis dėl insulto ir kraujospūdžio problemų. Tiesą sakant, širdies ligų tikimybė tiesiogiai sumažėja, kai į savo racioną įtraukiate vaisių ir daržovių.

Krakmolingas maistas:

Krakmolingas maistas yra tas, kuriame yra angliavandenių, kurie yra būtini mūsų kūno energijos gamybos procesui. Bulves, naanus, chapatis, makaronus, ryžius, duoną ir kitus panašius maisto produktus galite laikyti krakmolingais maisto produktais, nes tai yra puikus ląstelienos šaltinis, būtinas kūno gerovei..

Nors jūsų kūnas juos virškina lėčiau nei kiti maisto produktai, jie gali trukdyti jums ilgiau badauti.

Pienas:

Pieno produktus turėtumėte įtraukti į savo dienos racioną. Pieno produktų, tokių kaip pienas, jogurtas ir sūris, vartojimas yra pagrindinis baltymų šaltinis kartu su kalciu. Mūsų organizmui reikia tam tikro kiekio kalcio ir baltymų, kad reguliuotų mūsų kūno skeleto struktūrą, o tai reiškia, kad mūsų kaulai ir riebalai turi būti būtini, kad organizmas tinkamai veiktų..

Taip pat venkite cukraus į pieno produktus ir pridėkite skonių. Jie gali sugadinti visiškai gerą produktą ir paversti jūsų sveiką mitybą nepageidaujamu maistu. Pabandykite pusryčiams paimti pieno, su koše ir jogurtu su kariu arba ant vaisių. Į savo racioną pabandykite įtraukti sūrio su trupučiu cinko.

Druska:

Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, taip pat negalima išeiti kitu būdu vartoti druskos. Negalite rizikuoti vartoti didelių sumų, nesitikėdami pasekmių. Todėl yra geras patarimas kiekvieną kartą valgant vartoti ribotą druskos kiekį. Pageidautina, kad jei maistą galite gaminti patys, druskos galite pridėti pagal savo skonį, neviršydami leistinos ribos. Gydytojai labai rekomenduoja namuose pagamintus patiekalus, nes jie yra daug patikimesni už perdirbtus maisto produktus.

Kalbant apie mitybos situaciją, galite pasirinkti daugybę dalykų. Svarbiausia yra tikslas, kurio siekiate. Nesvarbu, ar priaugate svorio, ar jo netenkate, turėsite rimtai apsvarstyti konkrečius įpročius ir pratimus. Kaip ir bet kuri kita dieta, skirkite jai laiko ir atsidavimo bei ryžto. Tikimės, kad gyvensite ilgiau ir sveikiau. Stebėti suvartojimą yra sunkiau nei sekimo telefonai. Todėl turėtumėte atidžiai stebėti, ką darote ir ką norite daryti.