Kai kuriems svorio padidėjimas gali atrodyti kaip paprasta užduotis! Tačiau daugelis žmonių stengiasi priaugti kelis kilogramus, nors ir daug valgo. Nors rinkoje yra dirbtinių papildų, skirtų svorio padidėjimui, jie kelia daug galimų pavojų sveikatai. Štai kodėl ekspertas rekomenduoja keletą geriausių Ajurvedos vaistų svorio didinimui, kurie, kaip įrodyta, duoda puikių rezultatų. Tai vaistažolių preparatai, kurie yra nuodugnių medicininių tyrimų rezultatas. Pažvelkime į straipsnį, kad sužinotume, kaip senovės Ajurveda gali padėti pasiekti jūsų sveikatos tikslų, nesukeliant jokio šalutinio poveikio arba jo visai neturint.

Na, gana dažnai, norėdami numesti svorio, kreipiamės į įvairių formų vaistus. Tačiau yra daug žmonių, norinčių priaugti svorio. Priaugti svorio yra taip pat sunku, kaip ir numesti. Dažnai manome, kad nutukęs žmogus turi didesnę nepalankią situaciją nei asmuo, turintis nepakankamą svorį. Tačiau faktai byloja, kad net ir labai mažo svorio žmogus linkęs būti nesveikas ir silpnas.

Ajurvedos vaistai natūraliam svorio priaugimui

Kodėl per mažas svoris nėra naudingas jūsų kūnui?

Yra daugiau nei viena priežastis, kodėl nepakankamas svoris nėra sveikas jūsų sistemai “.

  • Dėl mažo svorio susilpnėja organizmo imuninė sistema, todėl jis linkęs užsikrėsti įvairiomis infekcinėmis ligomis ir daugeliu kitų.
  • Dėl nepakankamo svorio atsiranda įvairių problemų, tokių kaip osteoporozė ir kraujagyslių problemos.
  • Tinkamas svorio svoris pagal jūsų amžių ir ūgį yra labai svarbus tinkamam proto ir smegenų funkcionavimui bei vystymuisi.

Geriausi Ajurvedos vaistai svorio metimui:

Taigi šiandien aptarsime Ajurvedos vaistus, kurie gali būti labai naudingi norint priaugti svorio.

Ajurvedos vaistai yra lengvi, todėl jie neturi šalutinio poveikio, nes yra gaminami naudojant kai kuriuos natūralius ingredientus, esančius gamtoje. Juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl jūs sveikai priaugate kūno.

Štai keletas Ajurvedos papildų, skirtų svorio padidėjimui. Jie tikrai priaugs sveiką svorį.

1. Patanjali Chawanprash:

Patanjali Chyawanprash svorio priaugimui

PIRKITE ČIA

Šis ajurvedinis svorio priaugėjas yra labai žinomas ir pažįstamas daugelyje Indijos namų ūkių. Tai puikus tonikas, pridedantis kūno svorį. Jis yra neįtikėtinai maistingas dėl savo žolelių derinio. Chawanprash padeda stiprinti imuninę sistemą, tuo pačiu stiprinant ir kaulų raumenis. Tai pagreitina organizmo virškinimo procesą. Dėl to žmogus linkęs jaustis alkanas ir todėl valgyti daugiau, o tai lemia svorio padidėjimą. Tai yra geriausias Patanjali Ajurvedos vaistas svorio didinimui.

Šį produktą galima įsigyti įvairiose Indijos parduotuvėse. „Dabur“ ir „Patanjali“ yra žinomi šio produkto prekės ženklai.

Dozavimas: Išgerkite vieną šaukštą Chawanprash. Taip pat galite įmaišyti vieną šaukštą į šiltą pieną.

Įspėjimas: Nors nėra jokio šalutinio poveikio, nutraukite vartojimą, jei patiriate nerimą.

2. Dabur Ashwagandhadi Lehya:

Ajurvedos vaistai svorio metimui

PIRKITE ČIA

Tai geriausias Ajurvedos tonikas svorio didinimui, kurį galima gerti su šiltu vandeniu ar pienu ir dėl to priaugti svorio. Jis pagamintas iš kai kurių patikrintų ajurvedinių žolelių, kurios padeda pagerinti raumenų jėgą ir seksualinę jėgą. Dabur Ashwagandha Lehya yra veiksmingas ajurvedos vaistas svorio metimui per vieną mėnesį.

Dozavimas: 1-2 arbatinius šaukštelius sumaišykite su šiltu vandeniu arba pienu. Iš karto suvartokite ir naudokite kasdien du kartus.

Įspėjimas: Pasitarkite su gydytoju, jei patiriate dirginimą.

3. Annona Squamosa sėklų milteliai:

Ajurvedos vaistai svorio metimui

Tai yra mokslinis kreminio obuolio pavadinimas, kuris laikomas didinančiu kūno svorį, jei vartojamas religingai. Jis stiprina kūno raumenis ir lemia tinkamą kūno svorio padidėjimą. Tai stiprina raumenis ir padeda priaugti svorio. Vieną šio natūralaus svorio priaugimo vaisiaus kiekį galima suvartoti per mėnesį ir jis yra puikus papildas natūraliam svorio padidėjimui.

Dozavimas: Iš džiovintų sėklų galima pasigaminti miltelių ir sumaišyti su vandeniu. Kasdien suvalgykite po vieną vaisių.

Įspėjimas: Nustokite vartoti, jei patiriate dirginimą.

4. Patanjali Ashwagandha Churna:

Ajurvedos vaistai svorio metimui

Tai yra vienas iš „Patanjali“ vaistų, skirtų svorio padidėjimui, kuris yra labai garsus dėl savo maistinės naudos. Jis turi didžiulį poveikį, dėl kurio padidėja svoris. Ashwagandha taip pat žinomas kaip Indijos ženšenis dėl šio vaisto teikiamos daugialypės naudos. Idealiai tinka vartoti su daug kalorijų turinčia dieta, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai per keturias savaites. Jį galima įsigyti bet kurioje Ajurvedos parduotuvėje.

Dozavimas: Vartokite 3 gramus vieną ar du kartus per dieną prieš valgį arba po jo arba kaip nurodė ajurvedos gydytojas 2-4 mėnesius.

Įspėjimas: Jis turi būti vartojamas griežtai gydytojo nurodytais vaistais.

5. Accumass Ajurvedos svorio priaugimo kapsulės:

vaistai svorio didinimui

PIRKITE ČIA

Šios Ajurvedos svorio priaugimo kapsulės yra pagamintos iš 11 žolelių, tokių kaip Ashwagandha, Amalaki, Gokhru ir Draksha ir kt. Tai geriausias ajurvedinis vaistas svorio didinimui be šalutinio poveikio.

Dozavimas: Suaugusiesiems (vyresniems nei 18 metų) – 2 kapsulės ir vaikams (vyresniems nei 12 metų) – 1 kapsulė. Du kartus per dieną po valgio arba laikykitės gydytojo nurodymų.

Įspėjimas: Vartojant vaistą, diabetu ir širdies ligomis sergantiems pacientams reikia laikytis gydytojo nurodymų.

6. „Body Plus“ svorio priaugimo kapsulės:

kapsulės svorio padidėjimui

„Body plus“ yra Ajurvedos vaistas svorio metimui. Jis tiekiamas kapsulių pavidalu ir yra geriausiai parduodamas vaistų papildas rinkoje. Produkte esantis ashwagandha gerumas pagerina psichinę galią ir jūsų kūno gydomąją galią. Tai taip pat geras vaistas vaisingumui ir mėnesinių problemoms gydyti. Tai taip pat pagerina absorbciją, apetitą ir maitina audinius.

Dozavimas: Gerkite du kartus per dieną.

Įspėjimas: Produktas nėra skirtas vaikams iki 15 metų. Jei turite alergiją, būtinai kreipkitės į gydytoją.

7. Šataviras (Asparagus Racemosus):

Šataviras (šparagai Racemosus)

Tai dar viena ajurvedinė svorio metimo procedūra. Jis specialiai paruoštas moterims, rūpintis savo reprodukcine sistema, virškinimu ir subalansuoti hormonus menopauzės metu. Tai taip pat padeda skatinti svorio padidėjimą.

Dozavimas: Produktas tiekiamas kapsulių, miltelių ir toniko pavidalu.

  • Kapsulės – 1 kapsulė du kartus per dieną po valgio.
  • Milteliai – ¼ – ½ šaukštelio su medumi ir pienu.
  • Skystas ekstraktas – ½ – 2 arbatiniai šaukšteliai per dieną.

8. Yashtimadhu (saldymedis):

Yashtimadhu (saldymedis)

Yashtimadhu yra geriausios Ajurvedos svorio didinimo milteliai. Pirmiausia tai sustiprina jūsų imuninę sistemą. Stiprus imunitetas yra būtina sąlyga norint priaugti svorio. Vaistas pagerins jūsų ištvermę ir jėgą, taigi ir imuninę sistemą.

Dozavimas: Suaugusieji gali gerti vieną šaukštą per dieną drungname vandenyje.

Įspėjimas: Žindančios moterys, nėščios moterys ir žmonės, turintys aukštą kraujospūdį, gali to išvengti.

9. Draksharishta (Draksharishtam):

Tai Ajurvedos priedas svorio padidėjimui, kuris pagerins žarnyno judėjimą ir sustiprins imunitetą. Jame yra razinų, jaggery, cinamono, juodųjų pipirų, ilgųjų pipirų, pippali, vidanga, nagakeshara ir savarankiškai pagaminto alkoholio.

Dozavimas: Vartokite po 12-24 ml maždaug 1-2 kartus per dieną po valgio.

Įspėjimas: Prieš naudodamiesi produktu, pasitarkite su maitinančiomis moterimis ir nėščiomis moterimis.

10. Vasant Kusumakar Ras:

Jis yra Ajurvedos svorio didinimo kapsulių pavidalu ir yra labai populiarus vaistas. Tai puikus priedas, nes didina atmintį, šviesina veido spalvą, daro kūną imunitetą ir tinkamai priauga svorio. Baidyanath ir Dabur yra garsūs šio produkto gamintojai. Dėl šio vaisto dozavimo reikia reguliariai konsultuotis su gydytoju.

Dozavimas: Šios antihiperglikeminės ir antidiabetinės kapsulės turi būti geriamos du kartus per parą po 500 mg.

Įspėjimas: Produktas nėra skirtas vaikams ir nėščioms moterims.

Ajurvedos patarimai, kaip priaugti svorio:

Kai kuriems žmonėms svorio padidėjimas gali būti lengvas. Tačiau rūpestis yra tai, kaip priaugti gero svorio. Kai kurie žmonės priauga svorio dėl greito maisto. Pažiūrėkite, kaip galite sveikai priaugti svorio. Šie ajurvedos patarimai, kaip priaugti svorio, jums pasakys, kaip tai padaryti.

1. Vandens suvartojimas:

Vanduo norint priaugti svorio

Vieną dieną išgeriamas vandens kiekis yra svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Padarykite savo vandenį idealiai šiltą ir gerkite jį iškart po valgio, kad priaugtumėte svorio. Švelnus kokosų vanduo ir pasukos yra kiti vandens papildai.

2. Pratimas:

Pratimai norint priaugti svorio

Jūsų gyvenimo būdas niekada nebus sveikas atliekant pratimus. Pratimai ir joga skatins apetitą ir medžiagų apykaitą, o tai savo ruožtu skatins alkį ir priaugs svorio.

3. Įpilkite mėsos ir džiovintų vaisių:

Džiovinti vaisiai norint priaugti svorio

Mėsa ir džiovinti vaisiai yra būtini jūsų mitybai.

  • Keletą figų ir datulių kelias valandas pamirkykite piene. Tai padidins jūsų kūno svorį.
  • Mėsai būtinai kepkite žuvį „ghee“, o ne kepkite, pagardindami juodaisiais pipirais ir druska bei prieskoniais, pavyzdžiui, imbieru ir česnaku.

4. Stresas ir nerimas:

Streso malšinimas norint priaugti svorio

Venkite streso ir nerimo. Jie sukelia per daug įtampos ir galiausiai pakenks ir jūsų kūnui.

Kartu su šių Ajurvedos vaistų vartojimu, norint priaugti svorio, taip pat rekomenduojama laikytis daug kalorijų turinčios dietos ir laikytis patarimų. Turite suprasti, kad šių produktų rezultatai skiriasi. Tie, kurie turi genetiškai nepakankamą svorį, gali užtrukti ilgai, kol pasieks gerų rezultatų. Taip pat galite paprašyti dietologo patarimo, kad žinotumėte, kaip galite pagerinti medžiagų apykaitą ir pasiekti savo svajonių skaičių skalėje!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kaip Ajurveda gydo svorio padidėjimą?

Pagal Ajurvedos principus jūsų apetitą veikia keturi veiksniai: Pitha, Vata ir Kapha. Žmonės, kenčiantys nuo vyraujančios vatos, yra gana ploni ir liesi. Tai gali būti dėl psichinio streso ir virškinimo sutrikimų. Vaistai mažina vatą ir palaiko kūno pusiausvyrą.

Q2. Kas yra „Pitta“ disbalansas ir kaip tai veikia mūsų svorį?

Pitta sutrikimas gali smarkiai paveikti miego režimą ir sukelti žmogui stresą. Ilgalaikė nemiga gali užpildyti žmogų depresija ir neigiamai paveikti apetitą. Alkio trūkumas gali būti vienas iš pagrindinių šios problemos šalutinių poveikių, dėl kurio maistinės medžiagos neįsisavinamos arba prastai įsisavinamos ir priaugama svorio!

Q3. Kokie maisto produktai subalansuoja Vata organizme?

Kartu su Ajurvedos vaistų vartojimu taip pat rekomenduojama vartoti tam tikrus maisto produktus, kurie gali subalansuoti Vata mūsų organizme. Kai kurie iš jų yra saldūs vaisiai, tokie kaip bananai, figos, greipfrutai, avokadai, daržovės, tokios kaip salierai, česnakai, virti burokėliai ir svogūnai ir kt. Taip pat galite vartoti nedidelius prieskonius ir žoleles.

Q4. Kokios yra geriausios Ajurvedos žolelės svorio metimui?

Straipsnyje išvardytos Ajurvedos žolelės yra suformuluotos naudojant specialias žoleles, kurios padeda priaugti svorio. Žinoma, kad Ashwagandha, Shatawari ir kt. Skatina alkio lygį ir padeda priaugti kelis kilogramus. Jie taip pat palengvina jūsų streso lygį ir skatina gerą miegą, ypač kai valgote su pienu prieš miegą.

Q5. Ar galiu kartu su šiais vaistais mokytis svorio?

Svorio treniruotės tikrai gali padėti priaugti svorio kartu su ajurvedos vaistais. Tai gali padėti stiprinti raumenis ir stiprinti kūną. Tačiau norėdami natūraliai priaugti svorio, turite padidinti maisto produktų kalorijų skaičių ir vartoti daugiau baltymų ir amino rūgščių.