Ramdev joga norint priaugti svorio? Nors dauguma žmonių, kuriuos matau aplinkui, yra užsiėmę atsikratyti papildomų svarų, vienaip ar kitaip prisitaikydami, yra dar viena žmonių grupė, ypač paaugliai berniukai ir mergaitės, kurie nesuvokia savo išvaizdos, nes turi nepakankamą svorį. Rinkos tiesiogine prasme yra užtvindytos visokiais papildais, tokiais kaip baltymų kokteiliai, baltymų milteliai ir dievas žino, kas viskas ir kas ne !! Jaunuoliai, atrodo, pamiršta apie natūralius svorio metimo būdus.

Baba Ramdev joga svorio metimui

Negalima ignoruoti maistingos dietos ir jogos svarbos sveikai priaugant svorio. Žinoma, šiems metodams pasiekti reikia daugiau laiko, kad būtų parodyti rezultatai, palyginti su greito taisymo, dirbtinėmis priemonėmis, tačiau bent jau jie nekenkia jūsų kūnui.

Žemiau, šiame straipsnyje, mes kalbėsime apie tai, kad Baba Ramdev joga norintiems priaugti svorio rekomenduoja asmenims, kurie nekantrauja priaugti svorio saugiai ir sveikai. Pirmiausia leiskite mums pakalbėti apie tai, kokias visas jogos asanas galite praktikuoti. dėl tam tikro svorio:

Nuostabi Baba Ramdev joga svorio priaugimui:

1. Bhujangasana („Kobros poza“):

baba ramdev joga norint priaugti svorio

Ši asana padeda tonizuoti ir stiprinti pilvo ir nugaros srities raumenis.

2. Vadžrasana (deimantinė poza):

ramdev joga svorio priaugimui

Tai laikoma labai gera svorio priaugimo joga, nes ji padeda pagerinti virškinimą, ypač įsisavinimą, ypač maistinių medžiagų įsisavinimą. Taigi, tai iš esmės padeda jūsų organizmui geriau įsisavinti mitybą ir panaudoti ją raumenų masės augimui. Ji taip pat žinoma pavadinimu „thunderbolt asana“.

3. Sarvangasana (peties stovo poza):

ramdev joga svorio metimui

Tai padeda žmonėms, sergantiems hipertiroidizmu, ir padeda sumažinti svorio netekimą, susijusį su šiuo hormoniniu sutrikimu.

4. Pavanmuktasana (vėjo išlaisvinimo poza):

Baba Ramdev joga svorio metimui

Tai padeda sumažinti vidurių užkietėjimą, nevirškinimą ir pilvo pūtimą. Taigi, iš esmės, improvizuojamas virškinimas, galiausiai padedantis priaugti svorio.

5. Matsyasana (žuvies poza):

svorio padidėjimas baba ramdev

Tai dar kartą pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą iš jūsų žarnyno dalių.

6. Savasana („Corpse Post“):

ramdev jogos jogos asanos svorio priaugimui

Savasana, kaip rodo pavadinimas, yra Šavo-negyvo kūno ar lavono ir Asanos pratimų derinys. Atsigula kaip lavonas. Atsigulus tiesiai ant nugaros ir normalizuojant kvėpavimą, visos maistinės medžiagos tinkamai įsisavinamos organizme, todėl vaikai priauga svorio.

7. Surya Namaskar (sveikinimai saulei):

suryanamskar

Tai suteikia visam kūnui intensyvų treniruotę ir padeda tobulinti kūno procesus bei funkcionavimą, kad padėtų priaugti svorio. Kita jogos forma, svarbi norint įgyti, yra gili pranajama & kontroliuojamas kvėpavimas.

8. Kapal Bhati Pranajama:

Kapalbhati.jpg

Daryti kapal bhati yra naudinga jūsų bendrajai sveikatai daugiau nei vienu būdu. Tai labai naudinga gydant skrandį & Su virškinimu susiję sutrikimai. Tai padeda pagerinti kasos veiklą, taip padeda natūraliai insulino hormono sekrecijai. Ir tai padeda išvalyti toksinus iš jūsų sistemos, todėl padeda išlaikyti idealų kūno svorį.

9. Anulomas Vilomas Pranajama:

Ramdev

„Anulom Vilom pranayama“ praktika ne tik padeda jums priaugti svorio, bet ir padeda jūsų protui tapti ramesniam ir susikaupusiam. Tai taip pat padeda padidinti bendrą jūsų kūno energijos lygį, pagerina medžiagų apykaitą ir taip pat supaprastina ją. Tai leidžia geriau virškinti ir panaudoti jūsų mityboje esančias maistines medžiagas.

10. Dhanurasana (lanko poza)

Dhanurasana atlikimas pagerina apetitą ir pašalina toksinus iš organizmo. Tai padeda tinkamai virškinti maistą, o tai padeda priaugti svorio. Atsigulkite ant pilvo ir sulenkite kojas nuo kelių. Laikykite kulkšnį rankomis ir kiek įmanoma pakelkite kūną, kaip parodyta paveikslėlyje.

11. Čakrasana (rato poza)

Čakrasanoje tiek pilvo, tiek nugaros raumenys ištempiami ir taip pagerėja skrandžio bei kitų vidaus organų veikla. Pagerėja apetitas, kuris padeda tinkamai priaugti svorio, nesukeliant padangų aplink skrandį.

Jogos asana iš esmės orientuota į vidinius išgydymus. Visi vidaus organai yra švarūs, pagerėja jų efektyvumas. Tačiau svarbu, kad atlikdami aukščiau išvardytus veiksmus, turite laikytis dietos, kurioje gausu vitaminų, skaidulų ir daug sveikų baltymų. Padidinkite pieno ir pieno produktų, šviežių vaisių, vaisių sulčių ir riešutų suvartojimą. Kad jūsų metabolizmas būtų aktyvus, valgykite nedidelį valgį kas dvi ar tris valandas. Maistas turėtų būti lengvas ir maistingas, jei jis yra sunkus ir riebus, net jei bandote priaugti svorio. Pasilepinkite kokia nors lengva mankšta, kad suaktyvintumėte medžiagų apykaitą. Be to, labai svarbu pasikonsultuoti su gydytoju ir pasinaudoti jo pagalba, kad išsiaiškintumėte tikslią mažo kūno svorio priežastį. Joga gali būti galingas jūsų svorio augimo plano palydovas.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1 klausimas: kuri joga yra geriausia norint priaugti svorio?

1 atsakymas: Bet kokios formos mankšta visada naudinga sveikatai ir turi būti jūsų kasdienybės dalis, nesvarbu, ar vykdote svorio auginimo misiją, ar ne. Tačiau joga ir treniruotės su svoriu yra dvi geriausios mankštos formos, kai norite priaugti svorio. Taip yra todėl, kad joga gydo jūsų kūną viduje ir valo, o tai padeda tinkamai priaugti svorio. Toliau pateikiamos įvairios asanos, kurios gali padėti priaugti svorio:

 • Bhujangasana
 • Vadžrasana
 • Pavanamuktasana
 • Matsyasana
 • Sarvangasana
 • Shavasana
 • Dhanurasana
 • Čakrasana

2 klausimas: ar priaugate svorio užsiimdami joga?

2 atsakymas: Joga yra naudingas pratimas ir padeda kiekvienam pasiekti idealų svorį. Jei turite antsvorio, užsiimate joga ir laikotės tam tikros dietos, galite numesti svorio tuo pačiu metu. Jei tinkamai valgysite kartu su joga, galite net priaugti svorio. Tiesą sakant, joga gydo jūsų kūną viduje ir pašalina iš skrandžio įvairius toksinus, kurie trukdo priaugti svorio. Kai darote jogą, jūsų kūnas išgydomas viduje ir derinant ją su tinkamu kalorijų kiekiu tikrai padės priaugti svorio.

3 klausimas: Kaip padidinti apetitą ir priaugti svorio?

3 atsakymas: Šie patarimai padės padidinti apetitą ir padės priaugti svorio.

 • Padidinkite valgymų skaičių iki 3 pilnų patiekalų ir 2–3 užkandžių.
 • Nekontroliuokite alkio ir nedelsdami kreipkitės į juos.
 • Reguliariai mankštinkitės ir joga. Tai padidins jūsų apetitą ir pašalins toksinus iš organizmo.
 • Valgykite riebų maistą, pavyzdžiui, riešutus, sūrį, pieno produktus.