Pavargote valgyti maistą visą dieną, bet nepriaugote svorio? Ar griežtai dirbate sporto salėje ir vis dėlto negalite sustiprinti raumenų turinio? Na, tada jūsų sprendimas yra baltymų miltelių naudojimas svorio didinimui. Idealiu atveju rinkoje yra trijų rūšių baltymų milteliai, tačiau geriausi milteliai yra „Whey to Health“. Jie yra šiek tiek sunkūs kišenėje, tačiau žinoma, kad jie yra puikūs, nes yra ekologiški ir labai naudingi priaugiant svorio. Šiame straipsnyje paaiškinama priežastis, kodėl išrūgos buvo pasirinktos kaip geriausi išrūgų baltymų milteliai norint priaugti svorio. Jame taip pat pateikiama išsami informacija apie jo sudėtį, veiksmingumą ir geriausių baltymų miltelių naudojimo instrukcijas.

Geriausi baltymų milteliai svorio metimui

Kodėl išrūgos yra geriausi baltymų milteliai svorio netekimui be šalutinio poveikio?

Žemiau pateikiamos kelios pagrindinės priežastys, kodėl „Išrūgos sveikatai“ yra geriausi baltymų milteliai svorio metimui

 • Baltymų kalorijos: Kalorijos gaunamos tik iš baltymų. Išrūgos sveikatai yra tokios koncentracijos, kad visos kalorijos gaunamos iš šio baltymo, o ne iš angliavandenių ar riebalų. Jame nėra dirbtinių saldiklių ar kitų prekių ženklų ingredientų.
 • Sertifikuotas produktas: Šis produktas yra sertifikuotas USP ir yra pažymėtas USDA sertifikuotas ekologiškas. Dažnai baltymų milteliai, kurie teigia esantys geriausi, nėra sertifikuoti ir juose yra toksiškų priemaišų. Etiketės turėjimas užtikrina tokių priemaišų nebuvimą.
 • Kokybiškas produktas iš JAV: Kadangi jis yra paruoštas JAV, standartas ir kokybė pranoksta kitus baltymų miltelius, kurie gali sukelti žalingą šalutinį poveikį.

Maistinių medžiagų sudėtis:

Išrūgos sveikatai yra geriausi baltymų milteliai, norint greitai priaugti svorio. Jis vartojamas norint priaugti svorio didinant raumenų masę. Skaidrus ir skystas, susideda iš rutulinių baltymų. Šių rutulinių baltymų kolekcija turi būti atskirta ir izoliuota nuo išrūgų, kurios yra šalutinis karvės pieno sūris. Tai serumo albumino, alfa-laktalbumino ir, svarbiausia, beta-laktoglobulino mišinys, kuris nepriklausomai tirpsta.

Kaip baltymų milteliai priauga svorio?

Jo veiksmingumas yra tas, kad jis yra lengvai virškinamas ir lengvai absorbuojamas organizme. Kadangi jis turi reikiamą kiekį ir kokybišką nepakeičiamų aminorūgščių (šakotos grandinės), jis padeda labai greitai augti raumenims, nes raumenų baltymų sintezė stimuliuojama labai greitai, palyginti su kazeinais.

Tokie veiksniai, kaip teisingas išrūgų vartojimo laikas, tikslus suvartojamų miltelių kiekis ir unikalus gebėjimas veikti kaip papildas, yra keletas veiksnių, skatinančių greitą raumenų augimą, o vėliau ir gerą svorio padidėjimą.

Geriausių baltymų miltelių naudojimo instrukcijos:

Norint nusipirkti svorio, pirkti tik daug kalorijų turinčius baltymų miltelius nepakanka; Norėdami gauti geriausius rezultatus, turite tiksliai laikytis instrukcijų.

 • Pirmasis žingsnis norint panaudoti geriausius baltymus norint priaugti svorio būtų apskaičiuoti reikiamus kalorijų kiekius, reikalingus svorio padidėjimui. Pirmiausia išsiaiškinkite savo dienos kalorijų kiekį, pagal tai apskaičiuokite dozę, kuri suteiks jums reikiamą kalorijų perteklių, kad priaugtumėte svorio.
 • Kai žinosite tikslius reikalavimus, paruoškite pieno kokteilį, pridėdami rekomenduojamą dozę pagal savo poreikius. Pieno kokteilį galima paruošti pridedant pieno arba jį pakeičiant sojų pieno kokteiliais. Jie yra efektyviausi tinkamai maišant; priešingu atveju milteliai linkę likti stiklo apačioje ir taip paveikti tikslią miltelių proporciją.
 • Gerkite šį kokteilį po kruopštaus treniruotės, kad raumenys gautų pakankamai pašaro.

Patarimai, kaip naudoti išrūgų baltymų miltelius svorio padidėjimui:

Štai keletas mūsų kūno rengybos ekspertų pasiūlymų dėl optimalaus išrūgų baltymų naudojimo:

 • Išrūgų baltymai, norintys priaugti svorio, turi būti vartojami palaikant įprastą mitybą
 • Visada gerkite baltymų miltelius su šaltu vandeniu arba šiek tiek šiltu pienu ir niekada su karštais skysčiais, nes jie sulaužo baltymus.
 • Šis purtymas per 30 minučių po treniruotės gali greitai išleisti aminorūgštis į kraują ir paskatinti raumenų augimą.
 • Rekomenduojama gerti daug vandens, kad būtų pašalintas nesuvirškintų baltymų perteklius, galintis pakenkti jūsų inkstams..
 • Nėščioms moterims, maitinančioms motinoms ir žmonėms, sergantiems kitomis ligomis, patariama pasitarti su gydytoju prieš geriant šį priedą

Įsitikinkite, kad šiuos baltymų miltelius reikia suvartoti po treniruotės, kad padidintumėte energijos lygį. Jei jūsų tikslas yra pasiekti nepriekaištingą kūno masę priaugus svorio, tada geriausi baltymų milteliai „išrūgos sveikatai“ yra tai, ko jums reikia. Jis yra lengvai prieinamas rinkose. Tai pats papildas ir duoda fantastiškų rezultatų. Jei jau tai išbandėte, praneškite mums savo patirtį, kad padėtumėte kitiems siekti savo sveikatos tikslų.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar išrūgų baltymai geresni su pienu ar vandeniu??

Ans: Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų poreikių ir paros laiko, kai geriate šį gėrimą. Vartojant išrūgų baltymus su pienu, maistinių medžiagų įsisavinimas sulėtėja. Todėl rekomenduojama jį vartoti dienos metu. Norint greičiau įsisavinti ir sumažinti riebalų kiekį, pageidautina vandens, ypač po treniruočių.

Q2. Ar neteisinga vartoti išrūgų baltymus be treniruotės??

Ans: Išrūgų baltymai paprastai rekomenduojami tiems, kurie reguliariai sportuoja. Pagrindinė idėja yra tiekti baltymus raumenims stiprinti ir pažeistiems audiniams atkurti. Kai geriate gėrimą nesportuodami, baltymai virsta gliukoze ir riebalais. Tai gali ne tik sukelti nesveiką svorio padidėjimą ir sugadinti jūsų formą, bet ir sukelti daug sveikatos problemų.

Q3. Kiek patiekalų turėčiau valgyti kartu su baltymų kokteiliais?

Ans: Jei ieškote svorio padidėjimo rezultato, rekomenduojama dažnai valgyti. Padaliję didžiulį patiekalą į 2–3 valgius, galite nuolat atleisti energiją. Ekspertai rekomenduoja valgyti bent 5–6 kartus subalansuotą mitybą, o tarp jų-išrūgų baltymų kokteilius, kad rezultatas būtų greitesnis..

Q4. Koks yra išrūgų baltymų šalutinis poveikis?

Ans: Nors išrūgų baltymai dažniausiai yra saugūs vidiniam vartojimui, yra tam tikrų šalutinių poveikių. Per didelis šio papildo vartojimas gali sukelti dirglią tuštinimąsi, apetito praradimą, pilvo pūtimą, skrandžio spazmus, pykinimą, galvos skausmą ir nuovargį. Kraštutiniais atvejais taip pat gali būti pažeisti inkstai ir kepenys.

Q5. Kiek išrūgų baltymų galiu suvartoti per dieną?

Pagal mitybos gaires vidutinis žmogus gali suvartoti apie 1–2 šaukštus išrūgų baltymų, tai yra maždaug. 25-50 gramų. Vartodami šį gėrimą, kontroliuokite kitus baltyminius maisto produktus, nes baltymų perteklius gali sukelti sveikatos problemų. Pasitarkite su mitybos specialistu, kad suprastumėte, kaip jūsų organizmui reikia baltymų!