Tamsūs apskritimai kelia didelį susirūpinimą dėl grožio ir sveikatos. Jums tikrai nepatiktų, kai žmonės ateina pas jus ir sako, kad oda po akimis tamsėja. Tai tarsi gėda tavo gražiam veidui.

Jei manote, kad tamsūs ratai atsiranda dėl to, kad esate naktinis gyvūnas, tai nėra visiškai tiesa. Tai yra stigma, pridedama prie to, kad tamsūs apskritimai po akimis atsiranda dėl nepakankamų miego valandų. Blogi miego įpročiai yra tik viena iš daugelio priežasčių. Tamsūs apskritimai taip pat atsiranda dėl alergijos, nosies užgulimo ir kartais net dėl ​​paveldimo pobūdžio.

Tamsūs apskritimai rodo, kad nustojote rūpintis savimi. Tai daugiausia dėl greito ir įtempto gyvenimo būdo, kuriame neturite laiko susikoncentruoti į mūsų sveikatą ir grožį. Todėl jums reikia pradėti iš karto. Vitaminai iš tikrųjų yra naudingi tamsiems ratams gydyti. Šis straipsnis padės jums rasti geriausius vitaminus tamsiems ratiliams po akimis. Tamsūs apskritimai taip pat negali būti vertinami kaip būdingi bet kokio amžiaus žmonėms. Jie veikia visas kartas, tačiau dažniausiai atsiranda nuo palatų iki pilnametystės. Stresas tikrai yra viena iš pagrindinių tamsių apskritimų atsiradimo priežasčių.

Vitaminai, padedantys išvalyti tamsius ratilus

Tačiau dažna tamsių ratų priežastis yra vitaminų trūkumas organizme. Vitaminai labai padeda atsikratyti tamsių apskritimų po akimis. Taip pat turėtumėte pakeisti savo mitybą ir padidinti vitaminų bei papildų suvartojimą, kad pašalintumėte tamsius ratilus. Taip pat galite naudoti odos kremus, kuriuose gausu vitaminų, kad padėtų išnykti tamsiems ratiliams. Tačiau saugokitės pasikartojančių produktų arba prieš naudodami tokius produktus pasitarkite su savo odos specialistu. Taip pat aptarkite savo dietologą su savo mitybos planu, kuriame yra vitaminų, nes bet koks daugiau ar mažiau suvartotas kiekis, nei reikalaujama, taip pat gali būti jums žalos ar susirūpinimo priežastis.

Sveika ir subalansuota mityba tikrai padės pašalinti juodus ratilus po akimis. Kadangi pastovioje mityboje būtų visi būtini mineralai, maistinės medžiagos ir vitaminai yra pagrindinis reikalavimas odai išlaikyti savo švytinčią būseną. Taigi, jei esate linkęs į greito ir greito maisto produktus ir esate šio gatvės maisto mėgėjas, jūsų mityboje tikrai trūks būtinų ir sveikų vitaminų. Palaipsniui, laikui bėgant, po akimis atsiras tamsūs apskritimai, kurie dar labiau sutrikdys jūsų išvaizdą ir bendrą asmenybę. Todėl rekomenduojama pradėti vartoti būtinas daržoves, vaisius ir pieno produktus, kad būtų galima išgydyti tamsius ratilus po akimis. Todėl skaitykite į priekį, kad sužinotumėte, kokius vitaminus reikia vartoti tamsius ratilus po akimis.

5 esminiai vitaminai kovojant su tamsiais ratais:

Čia yra penki geriausi vitaminai, kurie palaiko ir daro stebuklus, kad pašalintų tamsius ratilus po akimis. Penki esminiai vitaminai, padedantys kovoti su blogais tamsiais ratais, yra vitaminas K, vitaminas C, vitaminas A, vitaminas B3 ir vitaminas B12. Šie vitaminai padeda gerinti kraujotaką kraujyje, mažina senėjimą, gerai ir kruopščiai kraujotaką kartu su priešuždegiminiu poveikiu.

1. Vitaminas K tamsiems ratams:

Vitaminas K tamsiems ratams

Vitaminas K yra žinomas kaip riebaluose tirpus vitaminas. Vitaminas pavadintas pagal panašų vokišką žodį, kuris suprantamas kaip krešėjimas. Šis pavadinimas yra išsaugotas, nes tai yra pagrindinė vitamino savybė. Teigiama, kad jis turi teigiamą poveikį ir daro stebuklus mažinant tamsius ratilus.

Kaip tai padeda?

 • Vitaminas k yra pagrindinė mūsų kraujo krešėjimo pareiga. Jei kraujotaka aplink akis yra netinkama ir pakankamai gera, kraujas gali prasiskverbti ir pradėti kauptis po akimis, sukeldamas tamsią, į šešėlį panašią kraują.
 • Jei tamsūs ratilai atsiranda dėl hemostazės, kuri reiškia sutrikusią kraujotaką paveiktoje zonoje, tada jums reikia vitamino K.
 • Tamsūs apskritimai dažniausiai atsiranda dėl kapiliarų pažeidimo, atsirandančio dėl alergijos, dehidratacijos ar net saulės spindulių. Vitaminas k laikomas išskirtiniu dėl savo kraujo krešėjimo savybių. Todėl galima išspręsti bet kokią su kraujo tiekimu susijusią problemą.
 • Todėl reikia pasirūpinti, kad kraujotaka aplink akis būtų tobula, o krešėjimas vyktų tinkamai, be jokių problemų.

Privalumai ir naudojimo būdai:

 • Rinkoje yra kremų, kuriuose gausu vitamino K. Jūs turite pradėti juos reguliariai taikyti. Vitaminas K tamsiems ratams veikia kaip stebuklas. Nepamirškite išbandyti kremą prieš reguliarų naudojimą ir pasikonsultuokite su odos specialistu, jei jis reaguoja neįprastai.

Šaltinis:

 • Žalios lapinės daržovės, tokios kaip brokoliai, špinatai ir kt., Ir vaisiai, pavyzdžiui, braškės, kivi ir avokadas, yra turtingi vitamino K šaltiniai.

2. Vitaminas C tamsiems ratams:

Vitaminas C tamsiems ratams

Vitaminas C yra puikus ingredientas ir vitaminas visoms grožio ir sveikatos problemoms, įskaitant tamsius ratilus aplink akis. Šis vitaminas tamsiems apskritimams aplink akis yra puikus sprendimas dėl savo antioksidacinių savybių. Tai taip pat veikia kaip šviežios ir spindinčios odos paslaptis. Taigi tamsius ratilus galima lengvai gydyti vitaminu c.

Kaip tai padeda?

 • Mūsų odoje yra junginys, vadinamas kolagenu, kuris yra atsakingas už jos stangrumą. Vitaminas c padidina kolageno kiekį, dėl kurio oda atrodo putli ir išmokta.
 • Be to, saulės spinduliai pablogina tamsius ratilus ir pagreitina senėjimą. Vitaminas c apsaugo odą nuo saulės poveikio, taip pat apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų.

Privalumai ir naudojimo būdai:

 • Vitamino C yra daug L -askorbo rūgštyje, kuri yra puikus vitamino k ir vitamino C derinys. Odos kremai su šiuo deriniu geriausiai tinka tamsiems apskritimams.
 • Vitamino C yra ir vaisiuose, o tai yra geriausias būdas atsikratyti tamsių ratų.
 • Vitamino C negalima vartoti grynos formos. Jis reaguoja su ore esančiu deguonimi, oksiduojasi, o tai padidina žalą odai dėl laisvųjų radikalų.
 • Vitamino c niekada nėra gryna forma. Jūs visada pastebėsite, kad vitamino c koncentracija yra maždaug 5% bet kokiuose įsigytuose odos kremuose.
 • Geriausias vitamino C vartojimo būdas yra derinti jį su geležimi. Geležis taip pat būtina norint pašalinti tamsius ratilus. Dėl geležies trūkumo oda tampa blyški. Išsiplėtusios venos po akimis atrodo tamsesnės.
 • Tačiau vitamino c yra serumų ir neabejotinai geros kokybės kremų pavidalu
 • Galite paruošti vitamino C serumą tamsiems ratams namuose. Tai nesudėtinga ir labai veiksminga.

Vitamino C serumas

Ingridientai:

 • gryni vitamino c milteliai
 • glicerinas
 • Distiliuotas vanduo
 • vitamino E kapsulės

Metodas:

 • Pirmiausia vitamino C miltelius visiškai ištirpinkite distiliuotame vandenyje.
 • Jei naudojate tik vandenį ir vitaminą C, viskas baigta. Bet jūs turite jį laikyti šaldytuve, kad jis tarnautų iki 2 savaičių ar ilgiau.
 • Bet jei naudojate gliceriną, turėsite ištirpinti vitaminą C mažesniame vandens kiekyje, tada įpilkite šiek tiek glicerino, gerai išmaišykite ir laikykite. Ši versija truks mėnesį ar ilgiau
 • Ištraukite vitamino E kapsulę ir supilkite į distiliuoto vandens mišinį. Vitaminas E padeda stabilizuoti serumą, kad jis išsilaikytų kelias dienas.

Kaip naudoti:

 • Tinkamai nuvalę veidą, prieš miegą tepkite serumą ant veido. Drėkinkite, kad išvengtumėte dilgčiojimo ar deginimo pojūčio.

Šaltiniai:

 • Vitamino C gausu citrusiniuose vaisiuose, tokiuose kaip citrina, apelsinas, vynuogės ir kt.
 • Geležis daugiausia randama žalios spalvos lapinėse daržovėse, tokiose kaip špinatai.

3. Vitaminai E ir A tamsiems ratams:

Vitaminai E ir A tamsiems ratams

Kartu su vitaminu E ir A drastiškai veikia tamsųjį ratą. Derinys veikia labai efektyviai. Vitaminas e tamsiems ratams yra gerai žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir poveikio senėjimui. Tai nuostabiai veikia odos bėrimus, raukšles ir tamsius ratilus.

Kaip tai padeda?

 • Vitaminas A suteikia odai gyvybės, todėl ji tampa gaivi ir atjaunėjusi.
 • Jis taip pat padeda taisyti audinius aplink akis. Dėl antioksidacinių savybių jis apsaugo odą nuo raukšlių, retėjimo ir senėjimo.
 • Kita vertus, vitaminas E padidina vitamino A efektyvumą. Jis turi būti derinamas su vitaminu A, nes apsaugo odą nuo taršos ir laisvųjų radikalų. Tai taip pat pagerina kraujotaką aplink akis.
 • Tamsius ratilus reikia apdoroti moliūgo griežinėliais. Moliūgai yra vitaminų rezervuaras. Jame yra vitaminų K, C ir A, kurie padeda panaikinti tamsių apskritimų poveikį. Jei kiekvieną dieną 10-15 minučių padėsite moliūgų skilteles virš paakių, pastebėsite pokyčius.
 • Mėtų lapai yra dar viena priemonė, padedanti išgydyti tamsius ratilus, nes jie suteikia odai vėsų, dilgčiojantį poveikį, o tai skatina kraujotaką paakių srityje. Odos neuronai turi baltymą, kuris labai gerai reaguoja į vėsinimo pojūtį. Galite pasinaudoti pranašumais tik tuo atveju, jei pirmiausia sutraiškysite mėtų lapus, o tada tepate ant tamsių apskritimų maždaug 10 minučių. Nuvalykite jį nuo veido švaria ir drėgna medvilnine šluoste
 • Rožių vanduo yra dar vienas visų vitaminų, reikalingų tamsiems ratiliams atsikratyti, sandėlis, išskyrus tai, kad jis taip pat labai vėsina. Jame yra vitaminų A ir C, taip pat tam tikrų flavonoidų. Tai taip pat yra puikus natūralus sutraukiantis preparatas, turintis priešuždegiminių savybių. Jis taip pat neįtikėtinai ramina, atjaunina ir gaivina maloniu kvapu.
 • Nuplėškite rožių iš savo sodo ir troškinkite žiedlapius distiliuotame vandenyje, kurio pakanka. Pastebėję, kad žiedlapiai prarado spalvą ir yra blyškūs, nukoškite skystį ir leiskite jam atvėsti. Laikykite jį indelyje ar buteliuke. Panardinkite rutulį į rožių vandenį ir reguliariai tepkite ant tamsių apskritimų.

Šaltiniai:

 • Vitamino A yra žalumynuose, kiaušiniuose, moliūguose, kepenyse, kai kuriuose vaisiuose ir kai kuriuose odos kremuose.
 • Maistas, kuriame gausu vitamino E, yra alyvuogės, šparagai, kai kurie vaisiai, lapiniai žalumynai ir odos kremai.

4. Vitaminas B3 kaip tamsiųjų ratų sprendimas:

Vitaminas B3 kaip tamsiųjų ratų sprendimas

B grupės vitaminai puikiai pašalina ir pašalina tamsius ratilus. Jie veikia pūstas akis, kurios yra pagrindinė priežastis, dėl kurios po akimis susidaro tamsūs apskritimai. Šiuo metu jie taip pat sumažina vandens susilaikymą. Yra įvairių tipų B grupės vitaminų, kurie gali veikti kartu, kad būtų išvengta tamsių apskritimų. Įsitikinkite, kad nepraleisite nė vieno vitamino, kad galėtumėte vartoti tamsius ratilus po akimis. Tokie maisto produktai kaip graikiškas jogurtas yra naudingi gydant tamsius ratus vitaminu B3 ir B6. Be to, tokie maisto produktai kaip špinatai (su B6 ir B9), graikiniai riešutai (su B1, B6 ir B7) kartu su austrėmis (B12) puikiai padeda sumažinti tamsius ratilus ir paburkimus aplink akis.

Šis vitaminas, taip pat žinomas kaip niacinas, yra gyvybiškai svarbus elementas, reikalingas tamsiam apskritimui pašalinti dėl daugybės privalumų.

Kaip tai padeda?

 • Vitaminas B3 yra labai atsakingas už odos apsaugą nuo bet kokio neigiamo saulės spindulių poveikio.
 • Tinkamai vartojant, šis vitaminas gali pakeisti odos spalvą, kuri yra senėjimo požymis.
 • Tai taip pat pagerina kraujo judėjimą kūno viduje, o tai yra būtina norint sumažinti tamsią mūsų odos pigmentaciją.
 • Jis taip pat kovoja su uždegimu ir reguliuoja kraujo lygį.

Privalumai ir naudojimo būdai:

 • Vitamino B3 papildai yra lengvai prieinami rinkoje. Jei ne, taip pat galite valgyti maistą, kuriame gausu vitamino B3
 • Avokaduose yra daug maistinių medžiagų, tokių kaip kalis, ląsteliena, folio rūgštis, vitaminas B ir vitaminas E, kurie padeda pašviesinti tamsius šešėlius. Tai ne tik naudinga gvakamolei, bet ir gali padėti kovoti su senėjimu. Po kiekviena akimi galite įdėti prinokusio avokado griežinėlių arba sumaišyti 3 avokado skilteles ir penkis lašus migdolų aliejaus ir sumaišyti, kad susidarytų pasta.

Šaltiniai:

 • Vitamino B3 gausu tokiuose maisto produktuose kaip kiauliena, žuvis, vištiena, žalieji žirneliai, grybai, žemės riešutai, avokadas ir saulėgrąžų sėklos.

5. Vitaminas B12 kaip puiki pagalba tamsiems ratams:

Vitaminas B12 kaip puikus

Vitaminas B12 yra vienas iš populiariausių vitaminų ir gerai žinomas dėl kelių privalumų, kurių jis laikosi. Tai yra esminis komponentas mažinant tamsius ratilus aplink akių sritis. Šis vitaminas yra tirpus vandenyje, todėl gali būti saugomas daugelį metų. Be to, vitaminas B12 taip pat veikia kaip odos stiprintuvas pažeistoms ląstelėms taisyti ir kaip stebuklas pašalina tamsius ratilus po akimis..

Kaip tai padeda?

 • Vitaminas B12 yra naujų ląstelių formavimo stiprintuvas, kuris taip pat skatina kraujo susidarymą. Taigi oda išlieka švelni ir elastinga, todėl lengviau pašalinti tamsius ratilus.
 • Jei jūsų mityboje trūksta vitamino B12, galite sirgti anemija. Esant tokiai būklei, jūsų oda tampa blyški ir atrodote išsekusi. Ir tada tamsūs apskritimai tampa akivaizdesni.
 • Vitaminas b12 taip pat gydo daugybę odos problemų, tokių kaip egzema, netaisyklingos baltos dėmės ir tt.
 • Vitaminas b12 taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį gerinant organizmo medžiagų apykaitą.

Šaltiniai:

 • Vitamino B 12 galima rasti maisto produktuose, tokiuose kaip sūris, raumenų mėsa, kepenys, mėsos kiaušiniai, žuvis ir pienas.
 • Be to, jo galima rasti spirituotame sojos piene, spirituotose mielėse ir kai kuriuose jūros lapuose, kurie yra puikus vitamino B12 šaltinis vegetarams..

Papildomi vitaminų patarimai tamsiems ratams:

 • Vitaminai gali labai padėti sumažinti tamsius ratilus, jei juos vartojate teisingai. Yra tam tikrų patarimų ir gudrybių, kurių reikia laikytis norint rasti geriausius vitaminus tamsiems ratams.
 • Dieta yra veiksmingas ir greitas visų sveikatos problemų sprendimas. Į savo valgymą įtraukite visus anksčiau minėtus vitaminus, nes jie yra skirtingi šaltiniai, ir vitaminai, tinkami tamsiems ratiliams po akimis. Žalios lapinės daržovės, vaisiai ir kt. Yra puikus beveik visų vitaminų šaltinis.
 • Negalima pasitikėti papildais. Geriau eikite natūraliu keliu ir sprendimais, užuot vartoję vaistus ar tepdami kremus, kuriuose gausu vitaminų. Tai priimtina, kai jūsų tamsūs apskritimai yra siaubingos būklės. Bet kiek tai įmanoma ir įmanoma, pabandykite įtraukti vitaminus į savo mitybą.
 • Pradėkite gerai miegoti. Dirbkite su savo miego įpročiais. Norint ne tik pašalinti tamsius ratilus, bet ir pagerinti bendrą sveikatą, reikia mažiausiai 6 valandų tinkamo miego.

arbatos maišeliai tamsiems apskritimams

 • Pradėkite kurti mitybos planą ir į savo kasdienį režimą įtraukite visus būtinus ir reikalingus vitaminus. Jie atrodo naudingesni ir labiau orientuoti į sprendimą, nes tamsūs apskritimai ilgainiui pradeda mažėti. Vitaminai, mažinantys tamsius ratilus po akimis, veikia kaip magija.
 • Arbatos maišeliai yra dar vienas puikus būdas atsikratyti tamsių apskritimų. Arbatoje yra kofeino ir antioksidantų, kurie yra labai naudingi pašalinant tamsius ratilus ir patinimą po akimis. Arbata pasiekia šį rezultatą, sutraukdama kraujagysles ir sumažindama skysčių susilaikymą. Visų pirma taninai padeda sumažinti patinimą ir spalvos pasikeitimą. Įdėkite du arbatos maišelius į šaldytuvą. Kai jie atvės, kurį laiką uždėkite juos ant akių ir vėliau nusiplaukite veidą.
 • Taip pat galite naudoti atšaldyto šaukšto techniką. Paimkite du šaukštus ir laikykite šaldytuve. Leiskite jiems kurį laiką atvėsti. Kai jie pakankamai atvės, nuimkite juos ir uždėkite po vieną ant kiekvienos akies. Tai nuramins kraujagysles aplink akis, o tamsūs apskritimai pamažu išnyks.

tamsūs ratai

Šis straipsnis padeda jums su kai kuriais esminiais vitaminais, kurie puikiai padeda sumažinti tamsius ratilus ir padeda atrodyti gražiau nei anksčiau. Šiuos maisto produktus ar sudedamąsias dalis galite lengvai įtraukti į savo kasdienį maistą, nes juose yra daug būtinų vitaminų ir jie atitinka kasdienį poreikį. Jie taip pat padeda išlikti sveikiems ir mažina tamsius ratilus po akimis. Kaip pastebėjome, vitaminai, padedantys pašalinti tamsius ratilus, yra geriausias ir geriausias sprendimas.

Mes davėme jums tobulą ir natūralų sprendimą, kaip atsikratyti tamsių apskritimų, kurie gadina jūsų gražų veidą. Vitaminai visada buvo būtini organizmui dėl daugybės priežasčių ir privalumų, kuriuos jie turi. Tamsūs apskritimai yra vienas iš jų. Vitaminus galite lengvai įtraukti į savo mitybą. Jų yra jūsų kasdieniame maiste ir jiems nereikia individualių pastangų.

Be šių privalumų, vitaminai taip pat rūpinasi viskuo, įskaitant jūsų kūno kraujotaką ir naujų ląstelių generavimą. Viskas, ko jums reikia, yra sekti, reguliariai laikytis šios tvarkos ir pasirūpinti savimi. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra šiek tiek pasilepinti, o švytintis veidas nėra toli.

Dažnai užduodami klausimai

K. Kaip mes galime naudoti vitaminą E, kad sumažintume tamsius ratilus?

A. Rinkoje yra vitamino E aliejaus ir gelio pavidalu. Rekomenduojama vietoj akių naudoti vitamino E gelio kapsules. Kapsulę reikia durti taip, kad gelis išsiskirtų. Švelniai ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite šį gelį aplink akis, kad rezultatas būtų greitas ir efektyvus.

K. Kaip natūraliai pašalinti tamsius apskritimus?

A. Tamsius ratilus galima pašalinti ir pašalinti natūraliai, laikantis tinkamos dietos. Jei valgysite vaisius, kuriuose gausu vitaminų, tamsūs ratilai laikui bėgant visiškai išnyks. Taip pat galite pasirinkti agurkų sulčių ir citrinų sulčių derinį ant tamsių apskritimų. Palikite kurį laiką tokį, o tada nuplaukite. Jei reguliariai atliksite šią procedūrą, pastebėsite, kad jūsų tamsūs apskritimai išnyko. Taip yra todėl, kad agurkas ir citrina yra citrusiniai vaisiai ir juose yra daug vitamino C, kuris yra tinkamas pašalinti tamsius ratilus

K. Ar yra koks nors greitas namų gynimo būdas atsikratyti tamsių ratų??

A. Yra daug mažų, bet veiksmingų patarimų, kaip atsikratyti tamsių ratų. Sutarkuokite bulves taip, kad išsiskirtų sultys. Sudrėkinkite vatos diskelį ir patepkite bulvių sultimis tamsius ratilus. Šiems tikslams taip pat galite naudoti pomidorų sultis.