Jaučio tatuiruotės įkvepia daugelį žmonių, gimusių veikiant šiam Zodiako ženklui. Jaučiui, antrajam zodiako ženklui, atstovauja jautis, kuris lėtai pyksta, tačiau mirtinai išprovokuojamas, o tai labai būdinga Taureano asmenybei. Jaučio tatuiruotes dažniausiai vaizduoja jautis, Jaučio glifas arba abiejų derinys.

Vyrai dažniausiai sportuoja jaučio įvaizdį, kuris dažnai siejamas su vyriškumu, o moterys renkasi glifo subtilumą ar raidę su tatuiruote, padaryta išgalvotu šriftu. Jaučių tatuiruotės yra įvairių dizainų ir spalvų, o vyraujantys atspalviai yra ruda ir juoda. Jaučio tatuiruotės turi savo simbolinę reikšmę, būdingą asmens, gimusio po Jaučio saulės ženklu, bruožams ir asmenybei.

Pridedami „Taurus“ tatuiruočių dizainai, kurie yra aprašyti žemiau, yra įvairių šių tatuiruočių dalių, kurios paprastai matomos ant asmenų, kuriems reikia pabrėžti savo galingą ženklą, kūnas.

Tauro tatuiruočių dizainas vyrams ir moterims

Geriausi „Taurus“ tatuiruočių dizainai:

Žemiau yra 15 geriausių „Taurus“ tatuiruočių modelių vyrams ir moterims.

1. „Raging Taurus Tattoo Design“:

„Raging Bull“ tatuiruotė

Jautis yra žiaurus padaras, bebaimis ir jo stiprybei nėra ribų. Visos šios savybės pasireiškia šioje tatuiruotėje, meniškai padarytoje juodos ir rudos spalvos atspalviuose. Ši tatuiruotė yra grynas vyriškumo ir stiprybės vaizdavimas. Tai vienas iš geriausių siautėjusių Tauro tatuiruočių dizainų vyrams.

2. Jaučio tatuiruotės dizainas:

Jaučio tatuiruotės dizainas

Jaučiai yra plačiai žinomi kaip trumpalaikiai padarai, susiję su raudonos spalvos ir jaučio tatuiruotėmis, gana dažnai išreiškia šią asociaciją kraujo spalva, kaip gerai pavaizduota šioje tatuiruotėje.

3. Jautis Glyph tatuiruotė:

Jaučio glifo tatuiruotė

Jaučio ragai yra galingiausias ir patraukliausias jo kūno bruožas, o šios tatuiruotės Tauro glifas yra sukurtas taip, kad ragai būtų vaizduojami ryškiausiai. Tai tvarkingas meno kūrinys ir puikiai dera su moterimis, priklausančiomis šiam saulės ženklui.

4. Jaučio galvos kontūrai su glifo tatuiruote:

Jaučių galvos kontūrai su tatuiruote „Glyph“

Ši tatuiruotė yra meninis buliaus galvos įspūdis, paryškintas juodai paryškintu šriftu, o šriftas aiškiai paryškintas raudonai. Jis atrodo kaip genčių tatuiruotė ir tinka tiek vyrams, tiek moterims.

5. Ramios Jautis tatuiruotės:

Ramus Jautis tatuiruotė

Jautrios tatuiruotės, paprastai vaizduojamos siautulingai ir agresyviai, taip pat vaizduojamos ramios išvaizdos. Taureanas, nors ir žinomas dėl savo agresyvių savybių, tokių kaip pavydas, savininkiškumas ir negailestingumas, taip pat turi švelniąją pusę. Jie yra šilti, nuoširdūs ir ištikimi draugystei. Atrodo, kad ši tatuiruotė, padaryta gražiai rudos ir juodos spalvos, suteikia šias savybes, vaizduodama jautį švelniai.

6. Įkrovimo buliaus Jaučio tatuiruotė:

Įkrovimo buliaus Jaučio tatuiruotė

Įprasta buliaus perdavimas nuleidus galvą, nukreiptus ragus ir spardant kulnus, ruošiantis krautis ir sukelti sumaištį, įkrovimo buliaus tatuiruotė yra populiarus pasirinkimas tarp daugelio Jautis vyrų. Tai galios ir stiprybės įsikūnijimas, apimantis vyriškumą visa prasme. Tai vienas iš populiariausių bulių Jautis tatuiruočių dizaino vyrams.

7. Keltų Jaučio tatuiruotė:

Keltų Jaučio tatuiruotė

Jaučiai daugelį metų buvo labai svarbūs keltų kultūroje. Jie buvo stiprybės ir net vaisingumo simbolis. Nenuostabu, kad keltų Jaučio tatuiruotės yra populiarios tarp žmonių, kurių protėviai priklausė šiai kultūrai. Čia matoma tatuiruotė, kuri yra įprasta buliaus galvos su ragais, nešiojamais ant krūtinės, vaizdavimas kaip dekoratyvinis meno kūrinys. Moterims tai atrodo įspūdingai ir net vyrams.

8. Jaučio kaukolės Jaučio tatuiruotė:

Jaučio kaukolės Jaučio tatuiruotė

Jaučio kaukolės tatuiruotės gali būti suprojektuotos daugybe skirtingų stilių ir modelių, dažniau jas dėvi vyrai. Jis turi savo populiarumą tarp JAV vakariečių, vietinių amerikiečių ir net meksikiečių, kiekvienas turi savo prasmę. Ši jaučio kaukolės tatuiruotė, suprojektuota su grynu veido ir ragų skeletu, gali būti mirties ir sunaikinimo simbolis. Atsižvelgiant į didelį dizaino dydį, jaučio kaukolės tatuiruotė yra puiki nugaros ar krūtinės dalis.

9. „Ambigram Taurus“ tatuiruotė:

„Ambigram“ Jaučio tatuiruotė

Ambigramos yra labai populiarios tatuiruočių pasaulyje. Skaitydami tą patį aukštyn ir žemyn, jie atrodo mįslingi ir yra gana kūrybingas būdas įterpti kūną. Tauro zodiako ženklo suformulavimas ambigramos stiliumi būtų unikalus pasirinkimas Taurean tatuiruočių mėgėjams.

10. Su Venera susijusi Jautis tatuiruotė:

Su Venera susijusi Jautis tatuiruotė

Pagal mitologinius scenarijus Jaučio planetos valdovas yra planeta Venera. Taigi abiejų planetų koreliacija yra visiškai natūrali. Nors vienišas Veneros nubrėžimo vaizdas gali būti nevertinamas kaip Jaučio jaučio tatuiruotė, juo labiau jis paprastai randamas kartu su jaučiu ar tiesiog Jaučio zodiako ženklu. Bet kokiu atveju santykiai su Venera yra nuoroda į Jaučio tatuiruotę. Tai yra vienas iš gerų Jaučio tatuiruočių dizaino moterims.

11. Jaučio genties tatuiruotė:

Jaučio genties tatuiruotė

Dauguma genčių tatuiruočių turi tam tikrą ryšį su Jaučio planu. Toks Jautis genties tatuiruotės kontūras yra tikrai paprastas. Vis dėlto yra įvairių veislių jaučio galvos – nuo šešėlio, padėties, dydžio ir skirtingo padidėjimo, pavyzdžiui, žodžių ar pakeitimų. Kadangi Jautis yra ryžto ir saugumo įvaizdis, didžioji dauguma matomų jaučio galvų yra labai kontrastingos, nepaisant to, kad taip pat galite ieškoti vienišo vyraujančio šešėlio, kad pajustumėte konkretų jausmą.

12. Jaučio Zodiako ženklo tatuiruotė:

Jaučio Zodiako ženklo tatuiruotė

Jei esate entuziastingas astrologijos atžvilgiu, tai ši viena iš paprasčiausių Zodiako ženklų tatuiruočių su Jaurus simboliu, kurią reikia sukurti, yra tik apskritimas su keliais posūkiais, kad būtų galima kalbėti apie ragus ir į priekį. Kažkam, kuriam taip pat gali patikti maža tatuiruotė, kuri nesvarstys daug, tai vėlgi yra idealus sprendimas. Reikšmė nesikeičia, nesvarbu, ar tai didžiulė, ar maža, tai labiau priklauso nuo individualaus artikuliacijos, todėl Jautis Zodiako ženklas tapo labai paprastas.

13. Jaučio ragų Jaučio tatuiruotė:

Jaučio ragų Jaučio tatuiruotė

Bet kurioje Jaučio tatuiruotėje ragai yra svarbiausia dalis, tokiu būdu galite tiesiog priklijuoti porą ragų prie kitos visiškai nesvarbios nuotraukos, kad tai natūraliai tauro tatuiruotė. Pavyzdžiui, savęs paveikslėlyje gali būti pridėta pora ragų, kad tai tauro tatuiruotė. Kad ir koks būtų paveikslėlis, prie kurio pridėti ragai, jis apibūdinamas kiekviena iš Jaučio jaučio savybių, pavydo, nenuilstamumo, pasipiktinimo, energijos ir dar daugiau.

14. 3D Jaučio tatuiruotės dizainas:

3D Jaučio tatuiruotės dizainas

Tarp labiausiai žinomų zodiako Jaučio tatuiruotės išryškinimų yra 3D Jaučio tatuiruotė. Tai apima amatininką, kuris tikrai nufotografuoja jaučio visą didybę ir paaiškina jį kūnui. Paprastai tokia tatuiruotė turės subtilių elementų, kurie beveik išstumia ribas tarp tonų ir praktiškumo. 3D Jaučio tatuiruotė primena nuotrauką, padarytą specialiai iš jaučio ir iškeista į odą.

15. Spalvingi Tauro tatuiruočių dizainai:

Spalvingi Tauro tatuiruočių dizainai

Nepaisant to, kad „Taurus“ tatuiruotes įprasta matyti paprastesnėje konfigūracijoje, neįsivaizduokite, kad tai yra pagrindinės, su kuriomis susidursite. Tiesą sakant, dažnai protingesni nubrėžimai turi gilesnę šešėlių paletę ir daugiau erdvės, į kuriuos atsižvelgiama įtraukiant atspalvius ir tonus. Dėl entuziazmo ir priešiškumo, susijusio su buliu, dažnai naudojami atspalviai yra raudoni ir juodi, taip pat geltoni akyse, siekiant pabrėžti šią asmenybę ir unikalų elementą. Tačiau galų gale tai yra jūsų tatuiruotė ir jūs galite padaryti taip, kaip norite… akivaizdžiai pasikalbėję su savo meistru!

Jaučio tatuiruotės yra nuostabiai įtrauktos į tai, ką jos apibūdina, ir į jausmus, kuriuos jie sukelia. Jautis tatuiruotės, atskirtos jaučio paveikslu, yra nuostabios ir stulbinančios, be to, įdomios ir išradingos, atsižvelgiant į stilingą kliento poreikį. Pridedama dalis įvairių tatuiruočių dalių, kurios paprastai matomos ant asmenų, kuriems reikia nešioti savo tvirtą ženklą ant kūno, kūno.