Daugelis žmonių mėgsta tatuiruočių dizainą, tačiau beprotybę ir meilę tatuiruotėms galima pamatyti aktorės dainininkės, dainuojančios visame kūne, vardu Zayn Mallik. Jis yra garsus ir gerai žinomas dėl daugelio dalykų, tačiau jo aistra rašalui gali būti matoma, nes jis tatuiravo beveik 51 skirtingą savitą vaizdą visame kūne, todėl jis taip pat skiriasi nuo kitų menininkų. Zayn Malik tatuiruotės neapsiriboja vienu būdu; jis ir toliau kuria naujus, novatoriškus dizainus, kurie neabejotinai atneša jam daugiau šlovės ir dėmesio. Kai kurios tatuiruotės vaizduoja jo suvokimą apie savo gyvenimą, o kitos parodo tai, ką jis puošia, ir meilę kažkam.

Zayn Malik tatuiruotės

15 geriausių Zayn Malik tatuiruočių idėjų ir prasmės 2021 m.

Pažvelkime į 15 geriausių Zayn Mallik tatuiruočių dizaino.

1. Nuostabus Zayn Malik tatuiruočių dizainas:

Nuostabus Zayn Malik tatuiruočių dizainas

Žmogus mėgsta tatuiruotes, o jų uolumas jas pavaizduoti matomas ant jo kūno, kuris beveik nuspalvintas gražiais vaizdais. Čia jis sukūrė daugybę piešinių, apimančių krūtinę ir petį taip, kad ten, kur jis yra plikas kūnas, kitas žmogus galėtų ant jo nukristi ir nenustotų girti jo dizaino.

2. Žėrintis Zayn Malik tatuiruočių dizainas:

Švytintis Zayn Malik tatuiruočių dizainas

Zayn yra tikras tatuiruočių mylėtojas ir turi viso kūno tatuiruočių dizainą. Čia jis sukūrė šviesos kardą su UV rašalu, kuris tarp pirštų švytės juoda šviesa, jo asmenybei suteikdamas stulbinančią išvaizdą.

3. Unikalus Zayn Malik tatuiruočių dizainas:

Unikalus Zayn Malik tatuiruočių dizainas

Tai mielas ir elegantiškas yin -yang tatuiruotės dizainas, pavaizduotas ant Zayno riešo, nors tatuiruotės dizainas atrodo labai paprastas, tačiau turi puikią simboliką. Tamsus šešėlis, yin yra šešėlio dalis, o apšviesta dalis atspindi jo darbo aistrą ir augimą.

4. Languotos vėliavos Zayn Malik tatuiruočių dizainas:

Languotos vėliavos Zayn Malik tatuiruočių dizainas

Čia berniukas ant rankų suprojektavo languotą juodai baltą vėliavą, kurioje galbūt norėtų pavaizduoti savo meilę automobilių lenktynėms. Nors jis turi įtemptą grafiką, ši tatuiruotė taip pat rodo jo polinkį į automobilių lenktynes.

5. Drąsus Zayn Malik veido tatuiruotės dizainas:

Drąsus Zayn Malik veido tatuiruotės dizainas

Tai naujas „zayn malik“ tatuiruotės dizainas, rašytas ant jo veido aukščiau ausų, suteikiantis jam nuostabų ir įžiebtą jo stiliaus vaizdą. Jausmingiausio dainininko kūne nėra vietos, kurioje nebūtų nubrėžtas vaizdas.

6. Skraidančios Zayn Malik tatuiruotės:

Skraidančios Zayn Malik tatuiruotės

Sensacinga popmuzikos žvaigždė ant rankų pavaizdavo mažą skraidantį paukštį, šaunų būdą išreikšti savo požiūrį, kad jis taip pat mėgsta skristi kaip laisvas paukštis ir nemėgsta ribų ar jokių apribojimų, pažymėtų ant jo, nes jis yra įžymybė.

7. Putojantis Zayn Malik tatuiruočių dizainas:

Putojantis Zayn Malik tatuiruočių dizainas

Čia galima pastebėti, kad Zaynas taip pat gerai išmano kitas kalbas ir vaizduoja savo giminingumą savo kultūrai ir religijai. Dėl šios priežasties jis ant krūtinės sukūrė dvi tatuiruotes arabišku šriftu, kur viename rodomas jo mylimo senelio vardas, o kitoje – garsi citata, rodanti jo sunkų mokymąsi, nes jis turi mišrią anglikonų krikščionių ir musulmonų kilmę..

8. Bold Zayn tatuiruotės dizainas:

Drąsūs Zayn tatuiruočių dizainai

Čia ši žavi asmenybė juodos spalvos rašalu nupiešė didelį šautuvą ant klubų srities, suteikdama išskirtinę išvaizdą. Tatuiruotė yra pasakiško stiliaus, nes iš tikrųjų jis padėjo ginklą.

9. Puikus Zayn tatuiruotės dizainas:

Puikus Zayn tatuiruotės dizainas

Naudodamas šį tatuiruotės dizainą, Zayn Malik nori parodyti savo meilę komiksų knygoms ir mėgsta skaityti šias knygas. Dėl daugybės spalvų derinių dizainas atrodo labiau ekstravagantiškas.

10. Putojančios gėlės Zayn tatuiruotės dizainas:

Putojančių gėlių Zayn tatuiruočių dizainas

Tai šedevrinis tatuiruotės dizaino stilius ant jo riešo, iš pirmo žvilgsnio suteikiantis stulbinantį ir patrauklų žvilgsnį. Čia eskizuojama novatoriška ir dekoratyvi gėlė, o maži taškeliai suteikia nuostabią išvaizdą visai koncepcijai.

11. Sukryžiuoti pirštai Zayn Malik tatuiruotės rankų dizainas:

Sukryžiuoti pirštai Zayn Malik tatuiruočių rankų dizainas

Tai yra Zayno kūrybinis būdas pavaizduoti tatuiruotės dizainą ant rankos. Štai paveikslėlyje maži rankų stiliai sukryžiavę pirmuosius du pirštus, tarsi norėtų sėkmės mylimam žmogui. Apibrėžkite tatuiruotės būdą ir vietą, todėl tatuiruotė atrodo nuostabiai.

12. Zayno hieroglifų tatuiruočių dizainas:

Zayn pėdų tatuiruotės dizainas

Tai nuostabus ir savitas tatuiruotės dizainas ant hip-hopo žvaigždės kulkšnies, kuriame buvo nubrėžtas mažas juodos spalvos varžtas. Sakoma, kad Zayn savo dizainą sukūrė kartu su buvusiais „One Direction“ nariais.

13. Nuostabūs Zayn Malik rankų tatuiruočių dizainai:

Nuostabūs Zayn Malik rankų tatuiruočių dizainai

Tai akį traukiantis tatuiruotės dizainas, sukurtas dešinėje Zayn rankoje, o jo vaizdavimo būdas suteikia realybės ir gyvo patrauklumo. Čia raudonos moters lūpos yra nudažytos dūmais, besiplaikstančiais iš pirmo žvilgsnio.

14. Sizzling Zayn tatuiruotės dizainas:

Garsūs Zayn tatuiruočių dizainai

Tai putojantis tatuiruotės dizainas ant žvaigždės vilko kojos kartu su plunksna, akį traukiantis abiejų derinys. Užtemdytas vilkas ir plunksnos buvo puikiai suprojektuoti ir galbūt Zayn nori pasauliui perteikti, kad yra protingas ir ištikimas savo darbui.

15. Zayn kaukolės tatuiruotės dizainas:

Zayn kaukolės tatuiruotės dizainas

Tai tatuiruotės dizainas, kuris suteikia jo asmenybei nuostabesnį vaizdą. Žvaigždė ant pečių ir net ant rankų sukūrė rūkančios kaukolės dizainą, kad pabrėžtų, jog jis tiki likimu ir turi gyventi laimingai, nes nežinai, kas nutiks kitą akimirką.

Zayn meilė ir susižavėjimas rašalu yra reikšminga, nes jis nuolat tatuiruoja dizainą, kad jis atrodytų karštesnis ir patrauklesnis. Jo išradimas priverčia gerbėjus labiau įkrauti ir jie laukia naujos išvaizdos kartu su naujomis dainomis ar albumais. Zayną galima pavadinti tatuiruočių mylėtoju, kuris nuolat piešia naujus vaizdus ant savo kūno dalies.