Pelėdos tatuiruotė reiškia išmintį ir intelektą. Daugelyje kultūrų jis taip pat reiškia turtus ir statusą. Pelėdų tatuiruotės yra puikus pasirinkimas, jei norite išreikšti save ir savo meilę žinioms.

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės

Straipsnyje pateikiamas visiškai naujas šiuolaikinių pelėdų tatuiruočių asortimentas, kai kiekviena tatuiruotė atitinka skirtingą reikšmę, o tatuiruotėje esančios pelėdos pasirodo skirtingais fonais, situacijomis ir net formomis. Nors kai kurie vaizduoja baisius, yra paprasti ir mieli, todėl mūsų širdys plaka.

Geriausios pelėdų tatuiruotės vyrams ir moterims su nuotraukomis:

Štai daugybė pelėdų tatuiruočių dizaino vyrams ir moterims, kurių reikšmės ir vaizdai gali jus sudominti.

1. Abstraktus meno kūrinys:

Abstraktus meno kūrinys

Yra keletas pelėdų tatuiruočių dizaino meno, kurį gana sunku suprasti. Jie yra abstraktaus pobūdžio ir dažnai turi daug gilesnę prasmę. Šios tatuiruotės herojus yra erelis, o fone matome skirtingus simbolius ir skaitmeninius, panašius į ratus ir pan. Pelėda turi šoninį profilį, kuriame tatuiruotėje matomas ir aiškus tik jo veidas, o sunkios detalės suteikia skonio ir charizmos tatuiruotės išvaizdai.

2. Gražios sparnų pelėdos tatuiruotė mergaitėms:

Gražios sparnų pelėdos tatuiruotė mergaitėms

Pelėdų tatuiruotės dizainas gali būti įvairių formų ir modelių, o čia yra klasikinis, kuris iš tikrųjų suktų galvą. Ši pelėdos tatuiruotė yra visiškai kitokia nei kitos, todėl ji išsiskiria unikaliu dizainu, o švelnios smėlio ar rudos spalvos bruožai pelėdai suteikia subtilų blaivų vaizdą. Čia matome, kaip pelėda skrenda pro šalį, pelėdos šoninis profilis su sparnais didingai skrendant.

3. Užrakto ir rakto pelėda:

Užraktas ir rakto pelėda

Stora pelėda sėdi tyliai, jos širdyje išgraviruota spyna, nes jos sutrauktas veidas kalba apie labai svarbią istoriją. Spyna slepia įvairias paslaptis, galbūt reikšmingą istoriją, o šios spynos raktas yra įsikibęs į paties pelėdos nagus. Tatuiruotė komiška prasme išties atrodo gana gražiai, nes minkštas dekoratyvinis dizainas tatuiruotėje su brangakmeniais, pakeičiančiais pelėdos vyzdį. Nors ši tatuiruotė yra padaryta pilkų atspalvių, šiek tiek pabarstykite čia ir ten tatuiruotę.

4. Sunkios kūno pelėdos tatuiruotė vyrams:

Sunkiojo kūno pelėdos tatuiruotė vyrams

Tai tipiška ir nepakartojama! Ši tatuiruotė yra puikus nukrypimas nuo įprastų tatuiruočių ir yra užpildytas minutėmis. Nors šis yra šiek tiek sunkesnis, norintys gali tai padaryti, įspausdami jį ant nugaros (pageidautina) arba šonkaulių šono, judėdami žemyn link pilvo. Tai yra vienas iš geriausių pelėdų tatuiruočių dizaino vyrams.

5. Pelėdų kojų tatuiruotės:

Pelėdų kojų tatuiruotės

Jei jums patinka kažkas mažo, mielo ir lengvo, šis kaip tik jums. Galite naudoti spalvas arba naudoti dvigubus tonus, tačiau šis tatuiruotės dizainas atrodo geriausiai, jei jis yra mažas ir ryškus. Jei norite, kad jis atrodytų ryškus, naudokite kontrastingą atspalvį.

6. Viršutinės nugaros pelėdos tatuiruotės menas:

Viršutinės nugaros pelėdos tatuiruotės menas

Čia vėl kažkas iš dėžutės. Įdomi tatuiruotė būtinai pritraukia dėmesį ir yra vaizdinga, kad galėtumėte ją įspausti ant viršutinės ir apatinės nugaros (jos yra idealios vietos). Galite užpildyti dizainą ar siauresnes linijas, kad užpildytumėte tatuiruotę, ir ji geriausiai tinka asmeniui su plačia nugara.

7. Abstrakčios rankų pelėdos tatuiruotės:

Abstrakčios rankų pelėdos tatuiruotės

Jei norite turėti visiškai abstrakčią tatuiruotę, tai turite turėti rankoje. Ryškios linijos ir spalvos yra viskas, ko jums reikia, kad šis išsiskirtų. Netradicinis kūrybinis pateikimo būdas yra labai patrauklus. Jei norite, galite pridėti daugiau spalvų ir raštų prie pelėdos sparnų. Šio pranašumas yra tas, kad, nors ir abstraktus, jis yra kompaktiškas ir tiks bet kur, kur norite įspausti. Tai vienas iš geriausių pelėdų tatuiruočių dizaino moterims.

8. Graži pelėdos tatuiruotė:

Graži pelėdos tatuiruotė

Tai be galo gražus paveikslas. Ši tatuiruotė taip pat yra lanksti spausdinant ant skirtingų dalių ir naudojant spalvą. Šios tatuiruotės intensyvumą galima geriausiai išlaikyti naudojant paryškintas linijas ir juodos spalvos užpildą, tačiau jei norite, kad ji atrodytų kūrybingai, galite pridėti daugiau spalvų. Tiks ir modeliai.

9. Indijos stiliaus pelėdos tatuiruotė:

Indijos stiliaus pelėdos tatuiruotė

Ši Indijos stiliaus meno tatuiruotė yra nuostabus pasirinkimas. Naudojamos spalvos ir raštai yra ryškiausi variantai, kuriuos turite po ranka. Jei jums patinka spalvos, tai yra tas, kuris jums tinka. Paprastas, bet raštuotas ir suderinamas dizainas taip pat lengvai sėdės įspaudus ant jūsų kūno.

10. Pavojingi pelėdų tatuiruočių dizainai:

Pavojingi pelėdų tatuiruočių dizainai

Tatuiruotėje tvyro migla ir pavojus, nes pradinis tatuiruočių meno personažas prasideda nuožmios kaukolės, kuri pirmajame plane vyrauja didinga naktinė pelėda, kuri iškart pavogia pasirodymą. Tai geras pelėdų tatuiruočių pavyzdys vyrams, kai jaudinanti tatuiruotės aplinka sukelia baimę mūsų širdyse. Pelėda atrodo gana grėsmingai, nes plačiai išskleidžia sparnus ir atrodo, kad visu greičiu skrenda link jūsų.

11. Didelės akies pelėdos tatuiruotė:

Didelių akių pelėdos tatuiruotė

Pelėdos turi labai išskirtines gražias akis ir pabrėžia, kad šioje nuotraukoje čia yra vienas iš mielų pelėdų tatuiruočių dizaino, kuris kontekste atrodo pavyzdingai ir mielai. Ankstesnė tatuiruotė išryškina stiprią pelėdos versiją, tuo tarpu čia matome gražią mažą pelėdą su pusmėnuliu ant nugaros, skleidžiančią plačias blizgančias akis, kai ji sėdi ant šakos. Tai galima padaryti ir komiškai, o tatuiruotės spalvos brūkšnys tiesiog apšvies situaciją.

12. Senosios pelėdos grafiti tatuiruotės dizainas:

Senos pelėdos grafiti tatuiruotės dizainas

Klasikinė brandžios, senos pelėdos grafiti tatuiruotė idealiai tinka, jei planuojate eiti į senąją mokyklą. Tatuiruotę galima padaryti įvairiomis spalvomis ir tonais. Pustoniai puikiai tinka juodai, ypač jei šiuo atveju naudojate baltą arba mėlyną spalvą.

13. Pečių pelėdos tatuiruotės:

Pečių pelėdos tatuiruotės

Štai dar vienas būdas dirbti tik pelėdos akimis. Išsamus dizainas prideda daug medžiagos ir gylio tatuiruotėje, o dėl naudojamų modelių ji tampa pakankamai funky, kad tatuiruotė visada atrodytų ant jūsų kūno. Tai gerai atrodytų ant pečių ašmenų ir dilbių. Tai vienas iš mielų pelėdų tatuiruočių dizaino mergaitėms.

14. Patrauklios pelėdos tatuiruotės:

Patrauklios pelėdos tatuiruotės

Patraukliausias pelėdos dalykas yra akys. Jei nenorite, kad būtų išspausdintas visas paukštis, tai taip pat yra geras pasirinkimas. Ruda spalva taip pat skiriasi nuo juodos ar kitų įprastų spalvų naudojimo. Plokščios ir riebios linijos suteikia efektą, kurio dauguma tatuiruočių nepavyksta, ir ši tatuiruotė atrodytų geriausiai, jei ji būtų maža. Padidinus jį, būtų pašalintas norimas efektas.

15. Užrakintas širdyje:

Užrakintas širdies tatuiruotėje

Tai tinka mažoms pelėdų tatuiruotėms, kai tatuiruotė yra užrakinta gražiame dekoratyviniame meno kūrinyje. Tarp kitų ornamentų yra graži pelėda, uždengianti vieną širdies pusę. Tai gana gražu, nes fone yra nuostabių raštų kaleidoskopas.

Daugiau tatuiruočių dizaino:

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 1

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 2

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 3

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 4

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 5

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 6

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 7

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 8

9. pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės

Pelėdos tatuiruotės dizainas ir reikšmės 10

Jei norite ant kūno puikuotis kitomis pelėdų tatuiruotėmis, šis straipsnis jums padės. Pasirinkite bet kurią iš geriausių pelėdos tatuiruočių ir surūšiuokite bet kurioje kūno vietoje bei sukvieskite vakarėlį.