Kojų tatuiruotės buvo paplitusios nuo istorinių laikų, o šiais laikais tai yra pamišimas tarp vyrų ir moterų. Kojų tatuiruočių dizainas gali skirtis jų aprėpties srityje, kai kurios iš jų prasideda nuo šlaunies ir baigiasi kulkšnimi.

Kojų tatuiruočių dizainas vyrams ir moterims

Gražios tatuiruotės ant kojų mergaitėms ir berniukams:

Kojų tatuiruotės, dažniausiai pasitaikančios tarp moterų, atrodo gana įspūdingai ir pritraukia daug dėmesio. Jūsų patogumui čia pateikiami 15 geriausių moterų, vyrų ir merginų kojų tatuiruočių dizaino kartu su vaizdais ir reikšmėmis.

1. Mieli kojų tatuiruočių dizainai moterims:

mielas kojų tatuiruotės dizainas moterims

Ieškote tatuiruočių dizaino mergaitėms? Čia mes turime gražią kojų tatuiruotę mergaitėms, kurioje yra gėlių raštas. Kiekvienas norėtų sportuoti šiuo gražiu tatuiruotės dizainu, padarytu žaliu rašalu. Tai labiau primena mehndi, kuris yra indų menas, taip pat daromas ant kūnų. Kadangi moterys mėgsta sportuoti tatuiruotes ant savo kojų, tai buvo siekiama, kad jų kojos atrodytų patrauklesnės. Kiekviena mergina trokšta daryti tatuiruotes ant kojų. Šis dizainas išpildys kojų tatuiruočių troškimą. Kas nenorėtų sportuoti šios viliojančios gėlių tatuiruotės ant kojų? Tatuiruotė eis koja kojon su nuvalytomis kojomis.

2. Erelio tatuiruotė kojoms:

erelio tatuiruotė kojoms

Ši genčių kojų tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tatuiruotė rodo erelio veidą, kuris yra labai protingas ir žiaurus paukštis. Galima sakyti, kad jis yra dangaus karalius ir, kaip matome šiame konkrečiame dizaine, ant tatuiruotės galvos buvo padaryta lapų karūna. Ši tatuiruotė atrodys nepakartojamai ir parodys jūsų skonį dėl išskirtinių daiktų, tokių kaip ereliai. Pasak kai kurių genčių žmonių, ši simbolinė erelio tatuiruotė ant kojų gali būti sėkmės nešėja.

3. „Glamour“ kojų tatuiruotės moterims:

„Glamour“ kojų tatuiruotės moterims

Kuri mergina nenorėtų tatuiruoti kojų? Čia yra graži glamūrinė tatuiruotė ant kojos, kuri yra viena iš dažniausiai atliekamų tatuiruočių dizaino mergaitėms. Žvelgiant į šio dizaino grožį, galima pasakyti, kad tatuiruojant šį dizainą buvo įdėta daug sunkaus darbo. Tai viena geriausių tatuiruočių, kurią mergina gali pasipuikuoti ant kojų. Dizainas yra toks gražus, kad bet kuri mergina lengvai jį įsimylės ir norės užsidėti ant kojų.

4. Meninis tatuiruotės dizainas mergaičių kojoms:

Meninis tatuiruotės dizainas mergaičių kojoms

Šis ypatingas tatuiruotės dizainas mergaitėms ant kojų yra toks nuostabus. Tatuiruotė turi meninį prisilietimą, todėl ji atrodo tokia unikali. Merginos mėgsta nešioti šį mažą, bet gražų dizainą ant kojų. Šlaunys, atrodo, yra puikus fonas šiai tatuiruotei. Prie šios tatuiruotės galima tepti daugybę rašalų. Kadangi juoda tema yra tamsi, atrodo, kad juodas yra geriausias ir vienintelis rašalas, tinkantis tamsios temos reikalavimams įvykdyti.

5. Gėlių kojų tatuiruočių dizainas mergaitėms:

Gėlių kojų tatuiruočių dizainas mergaitėms

Gėlės labiausiai simbolizuoja viską, kas ryšku ir gražu, o įtrauktos į tatuiruotės dizainą spinduliuoja žavesį ir malonę. Gėlės dažniausiai siejamos su moteriškumu, todėl kalbant apie tatuiruotes, jos beveik visada yra pirmasis moterų pasirinkimas. Gėlės, pavaizduotos šiuo įmantriu modeliu, suporuotos su drugeliais, kurie gali lengvai simbolizuoti gyvenimo virsmą jaunatvišku žydėjimu.

6. Mažosios undinės pasakos tatuiruotė kojai:

Mažosios undinės pasakos tatuiruotė kojai

Undinės simbolizuoja grožį, jausmingumą ir destrukciją, o šios mitinės būtybės atrado kelią į tatuiruočių kūrimą. Taip pat reiškia gyvenimo laisvę, undinės tatuiruotes dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Jie sukuria spalvingą dizainą ir turi savo žavesio.

7. Moterų tatuiruotės su visomis kojomis rankovėmis:

Moterims skirtos tatuiruotės su visomis kojomis rankovėmis

Jei esate pamišęs dėl tatuiruotės, galbūt norėsite pasidaryti tatuiruotę rankovėmis. Rankų tatuiruotės, suprojektuotos ant kojos, apima visą kojos sritį, paprastai pradedant nuo kelio iki kulkšnies. Rankovių tatuiruotės gali pavaizduoti įvairias temas, nes jos turi didelę aprėpties sritį. Kojos yra ideali vieta tiems, kurie nori pasidaryti tatuiruotę, bet tuo pačiu nori nuslėpti nuo visuomenės akių.

8. Mergaičių korseto tatuiruotės ant kojų nugaros:

Merginų korseto tatuiruotės ant nugaros

Lanko tatuiruotės yra akivaizdus moterų pasirinkimas dėl savo moteriško patrauklumo. Lankai visada buvo mados išraiška nuo neatmenamų laikų. Jie atrodo stilingai ir įkūnija moters moteriškumą. Korsetui žvelgiant atgal į madą, čia matoma korseto lanko tatuiruotė ant kojų savo subtiliu prisilietimu primena aukštosios visuomenės damas, išsiskiriančias elegancija.

9. Naminių šunų apatinės kojos tatuiruotės menas:

Naminių šunų apatinės kojos tatuiruotės menas

Gyvūnų mylėtojams visame pasaulyje niekas negali priartėti prie to, kad jūsų kūnas būtų pažymėtas nuolatiniu jūsų augintinio vaizdu. Šunys yra geriausias žmogaus draugas, ir šis teiginys pažymi, kad tai yra tatuiruotės dizaino forma. Prisiminimai išlieka amžinai ir juo labiau, kai jie išgraviruojami ant jūsų odos. Paprasta juodai balta tatuiruotė yra duoklė savininko šuniui Rokiui, kurio pavadinimas reiškia, kad tai šeimininko uola ar stiprybė..

10. Laivo tatuiruotė kojoms:

Laivo tatuiruotė kojoms

Kas nemėgsta tatuiruočių ant kojų? Ši kojų tatuiruotė moterims daroma šiek tiek žemiau šlaunų. Spalvinga šio rašalo motyvo savybė daro jį dar patrauklesnį, nei yra iš tikrųjų. Bet kuri mergina norėtų sportuoti ant šio dizaino ant kojų. Tatuiruotę galima puikuotis dėvint trumpas apačias ar mini sijonus. Norint kuo geriau išnaudoti šią tatuiruotę, rekomenduojama turėti tonizuotas kojas ir pasidaryti tatuiruotę profesionaliu tatuiruočių meistru.

11. Batmano apatinės kojos tatuiruotė vyrams:

Batmano apatinės kojos tatuiruotė vyrams

Ar mes visi nemylime Darto riterio? Kai kuriems tiesiog nepavyksta jo priprasti, kad jie nuėjo dar daugiau mylių, kad jis būtų nuolat pažymėtas ant savo kūno. Žiūrint čia iki smulkiausių detalių, ši tatuiruotė tikrai padarė teisybę uždengtam kryžiuočiui.

12. Kojų tatuiruotės dizainas vyrams:

Kojų tatuiruotės dizainas vyrams

Šis genčių tatuiruotės dizainas skirtas vyrams. Galima nešioti ir ant rankų. Bet kadangi mes aptariame kojų tatuiruotes, tarkime, kad tai geriausiai atrodys veršeliams. Čia gimtoji tatuiruotė demonstruoja gražų dizainą, kuris atrodo toks gyvas ir unikalus ir gali būti beveik bet kurio vyro. Tatuiruotė vaizduoja vyrišką charakterį, dėl kurio dėvėtojas atrodys nepakartojamai ir išsiskirs iš minios.

13. Visas kojų tatuiruotės genčių dizainas:

Visas kojų tatuiruotės genčių dizainas

Genčių tatuiruotės yra vienas iš populiariausių kojų dizaino. Senovėje buvo manoma, kad šios tatuiruotės simbolizuoja turėtojo gentį arba genties, kuriai jis priklauso, rangą. Genčių tatuiruotės yra unikalios tuo, kad kiekviena iš jų turi savo stilių.

14. Koi žuvų kojų tatuiruotės dizainas:

„Koi“ žuvų kojų tatuiruočių dizainas

„Koi“ žuvies tatuiruotė yra pagrindinis vyrų ir moterų pasirinkimas. Jie buvo išauginti dėl savo spalvos ir grožio ir vertinami dėl patrauklios išvaizdos, todėl jie puikiai pasirenka tatuiruotę. Japonijos taip pat mano, kad šios žuvys atneša sėkmės. Nenuostabu, kad daugelis žmonių pasirenka koi žuvį kaip tatuiruotės dizainą, o kai tai daroma ant kojos, ji tiesiog traukia akį.

15. Kaukolės ir rožių tatuiruotė kojoms:

Kaukolės ir rožių tatuiruotė kojoms

Kaukolės tatuiruotės yra labai populiarus dizainas. Dažniausiai tai daroma su rožėmis ant kojų, jos sukelia gyvenimo ir mirties jausmą. Šis dvilypumo simbolis yra nuolatinis gėrio ir blogio, grožio ir irimo priminimas, o kai kuriems jis turi dar gilesnę prasmę, kad iš mirties kyla gyvenimas.

Tatuiruotės ant kojų atrodo tikrai šauniai. Jei ketinate tai padaryti, turite įsitikinti, kad skrybėlė jums tinka. Tikimės, kad aukščiau pateiktas sąrašas jums padėjo apsispręsti, kokią kojos tatuiruotę norėtumėte pasidaryti.