Madingiausi meno kūriniai tatuiruojami ant mūsų kūno odos naudojant adatą ir rašalą. Šis dizainerio būdas reprezentuoti meną padarė didžiulį poveikį ne tik jaunimui, bet ir žmonėms, priklausantiems vidutinio amžiaus grupei. Tatuiruotė, nupiešta kortelių tema, yra viena iš labiausiai paplitusių ir labiausiai pasirinktų tatuiruočių dizaino.

Šių kortelių dizaino pateikimo būdas gali būti sukurtas naudojant novatoriškas idėjas ir koncepciją, kuri sudaroma iš žaidimo kortų ar taro kortų dizaino ir daugelio kitų tipų. Tokio tipo tatuiruotės yra ypač žinomos kortų žaidėjams ar tiems, kurie mėgsta tyrinėti savo talentą kazino. Prieš planuodami kurti žaidimo kortos tatuiruotę, turite suprasti, kaip jos veikia.

Kortų tatuiruotės moterims ir vyrams

Gražios ir geriausios kortų tatuiruotės:

Norėdami sužinoti daugiau apie tipus ir koncepciją, naudojamą juos kuriant, čia iliustruotas 15 geriausių kortelių tatuiruočių dizaino.

1. Pokerio kortelės tatuiruočių dizainas:

Pokerio kortelės tatuiruotės dizainas

Įdomiausias ir protingiausias žaidimas yra pokeris, kuriame dalyvauja kortos ir gudrybė atspėti geriausią. Šį kortų žaidimą galima nupiešti į tatuiruočių kortelę, naudojant tik vieną rašalą ir kortelių dizainą su keliomis pokerio monetomis. Veislės, į kurias pateksite į tokio tipo dizainą, taip pat su spalva ir tekstūra.

2. „Joker Card“ tatuiruočių dizainas:

„Joker Card“ tatuiruočių dizainas

Juokdarys laikomas gelbėtoju žaidžiant kortas. Be jokerio žaidimas tampa mažiau linksmas ir linksmas. Tai yra priežastis, kodėl juokdariui suteikiamas juokingas veidas. Džokeris gali būti suprojektuotas su vienos ar kelių spalvų tatuiruotės dizainu; pagal šį dizainą galite išreikšti savo laimėjimo situaciją.

3. Kortų kaladės tatuiruočių dizainas:

Kortų kaladės tatuiruočių dizainas

Užuot pasirinkę vienos kortelės tatuiruotės dizainą, kortelės kaladę galima nupiešti kaip visos rankos ar kojos tatuiruotės dizainą. Naudojamos skirtos kortelės gali būti iš vienos spalvos arba kelių spalvų ir sukurtos žaidimų kortelės.

4. „King Card“ tatuiruočių dizainas:

„King Card“ tatuiruočių dizainas

Valdykite valdančią ir dominuojančią kortą lošdami kortas. Norėdami parodyti savo dominavimą meniniu būdu, kortų tatuiruotė su karaliaus veidu ir kastuvine kortele yra populiariausias visų jaunų vaikinų eskizas. Tai rodo jų jausmus be jokio garso.

5. „Queen Card“ tatuiruočių dizainas:

Karalienės kortelės tatuiruočių dizainas

Elegantiškas ir subtiliai atrodantis veidas, kuris garsiai vadinamas karaliene žaidžiant kortomis. Ši širdies karalienė padengė visų jaunų merginų ir ponių širdis kaip tatuiruotės dizainas. Ši tatuiruotė puikiai tinka aplink kulkšnį ar aplink rankas. Merginos gali mėgautis tokio tipo dizainu, kad bet kokia apranga išreikštų savo požiūrį.

6. Kauliukų su kortelių tatuiruotėmis dizainas:

Kauliukų su kortelėmis tatuiruočių dizainas

Kauliukas yra svarbus dalykas, naudojamas azartinių lošimų metu ir norint parodyti jo svarbų vaidmenį, ši kubo formos medžiaga gali būti sukurta kaip tatuiruotė. Lošėjams ir žmonėms, kurie yra pamišę žaidimų mėgėjai, ši kauliukų tatuiruotė yra tinkamas dizainas aplink ranką ar ant peties.

7. Kortelės liepsnos tatuiruotės dizainas:

Kortelės liepsnos tatuiruotės dizainas

Liepsnos kortelė yra tiesiog meninis dizainas, kuriam reikia daug kantrybės ir susikaupimo kuriant tatuiruotę, ypač kai ji nupiešta ant raukšlėtų odos paviršių, rašymas užima daug laiko.

8. Kortelė su užpildu Suprojektuota:

Sukurta kortelė su užpildu

Paprastą kortelės formos tatuiruotės dizainą galima padaryti patrauklesnį užpildant natūralias vaizdingas nuotraukas, kurios gali būti saulėtekio dizainas arba mėnulio ir žvaigždžių dizainas. Tai su ranka, laikančia kortelės dizainą, yra tiesiog geras meno kūrinys.

9. Taro kortų tatuiruočių dizainas:

Taro tatuiruočių dizainas

„Taro“ yra sukurta su astrologija sukurta kortelė, kurioje yra daug paveikslėlių, įspaustų į skirtingą reikšmę, pavyzdžiui, laimė, liūdesys ir net mirtis, kurią prognozuoja astrologai, išmokę skaityti Taro kortas.

10. Dramatinių kortelių tatuiruočių dizainas:

Dramatiškų kortelių tatuiruočių dizainas

Tai neabejotinai patraukliausios ir dramatiškiausios kortų simbolių tatuiruotės, kuriomis dalijamasi komedija per šį tatuiruotės dizainą. Tai piešia portretus, kaip širdis ar deimantas linksmai laiko kastuvo ar klubo kortos kaklą, o tai išryškina kortų žaidimo temą.

11. Betmeno ir kortų tatuiruočių dizainas:

Betmeno ir kortų tatuiruočių dizainas

Betmenas – veiksmo komiksų herojus, kurį mėgsta žiūrėti daugelis jaunų merginų ir berniukų, kad pritrauktų jaunuolio tatuiruočių dizainerius, šį garsųjį komiksų personažą sujungė su kortelių tatuiruotės dizainu. Šioje tatuiruotėje Betmenas buvo nupieštas centre, apsuptas kortų.

12. Kortelių tatuiruotė su spalvotu rožių tatuiruotės dizainu:

Kortelių tatuiruotė su spalvotos rožių tatuiruotės dizainu

Šis tatuiruočių kortelių dizainas yra tipiška merginos tatuiruotė, eskizuojama aplink ranką ar peties nugarą. Vietoj žaidimo kortų dizaino beisbolo personažas piešiamas kortelės centre raudonomis rožėmis aplink kortelę.

13. Karaliaus ir karalienės poros tatuiruotės dizainas:

Karaliaus ir karalienės poros tatuiruotės dizainas

Tai poros tatuiruotės dizainas, nupieštas iš abiejų apatinės rankos pusių; šio tipo poros dizainas įkvėptas Mehendi dizaino. Vienoje rankoje karaliaus veidas nupieštas aplink apatinę ranką, o kita vertus – karalienės veidas.

14. UNO kortelės tatuiruočių dizainas:

UNO kortelės tatuiruočių dizainas

UNO yra garsiausias kortų žaidimas, kurį žaidžia visos amžiaus grupės ir vyresni nei 8 metų vaikai. Šis kortų žaidimas yra su spalva susijęs žaidimas, kuris apima tokias spalvas kaip geltona, raudona, žalia ir mėlyna. Ši spalva naudojama rašant kortelės tatuiruotę. Ši tatuiruotė puikiai tinka kaip rankos ar peties tatuiruotė.

15. 3D kortelių tatuiruočių dizainas:

3D kortelių tatuiruočių dizainas

3D efekto tatuiruotė reikalauja maksimalaus tobulumo ir atsidavimo rašant 3D tatuiruotės dizainą. Šiame tatuiruotės dizaine karalius yra rašomas, kai jis kyla iš kortos ir siekia užpulti ką nors, o tai iš tikrųjų yra kortų žaidimo tema.

Minutės detalės ir išryškinimas nekaltas karalienės veidas, drąsus karaliaus charakteris ir linksmas juokdario veidas, taip pat animacinių filmų personažai, nupiešti kortų centre, tikrai nėra paprasta užduotis.