Pagrindinė tatuiruotė visada skamba mielai, kai nešiojama ant riešų, kaklo ar kojų. Yra įvairių tipų pagrindinių tatuiruočių dizainų, kuriuos galite išbandyti. Jie yra labai stilingi ir jais sportuoja merginos, nes tai galima padaryti kartu su cukraus kaukolės dizainu ir gėlėmis. Tai taip pat galima padaryti rašant ir jie taip pat yra gana stilingi. Šiuos galite lengvai išbandyti. Tačiau turėtumėte vadovautis modelio menininku, kuris gali padėti jums sukurti tinkamą tatuiruotės dizainą ir tinkamas spalvas. Taip pat galite išleisti papildomų pinigų ir įsigyti ką nors pagal užsakymą pagamintą iš gėlių atspaudų.

Stilingi pagrindiniai tatuiruočių dizainai ir nuotraukos

Geriausi pagrindiniai tatuiruočių dizainai ir reikšmės:

Žemiau yra 15 geriausių tatuiruočių dizainų, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti. Jie gali būti pagaminti pagal individualų užsakymą, o jūs galite pridėti prie jų savo stilingumo ir padaryti juos dar madingesnius ir patogesnius.

1. Mažas raktas po ranka:

Mažas raktas ant rankos

Tai maža raktų tatuiruotė, padaryta juodu rašalu. Panašius dizainus galite sportuoti bet kurioje kitoje kūno padėtyje. Tai taip pat gali būti sportas vidinėje rankos pusėje. Galite tai padaryti spalvomis ir taip pat galite ką nors parašyti naudodami šias spalvas. Atitinkamai, dekoravimą galite atlikti vadovaudamiesi rašto dailininku, kuris taip pat gali sukurti jums individualų nedidelį dizainą. Tai yra vienas iš geriausių merginų tatuiruočių dizaino.

2. Spausdinti ant riešo srities:

Spausdinti ant riešo srities

Tai tamsus ir labai drąsus pagrindinio dizaino tipas. Taip pat galite padaryti tokio tipo dizainą ant riešo. Tai gana stilingi, tačiau daugeliui žmonių nepatinka labai drąsus dizainas. Todėl, jei norite kažko kitokio, tačiau atitinkančio šiuos stilius, galite išleisti papildomų pinigų ir atlikti individualų modelį. Taip pat galite kažką parašyti kartu.

3. Didelis genčių raktų dizainas:

Didelio genties rakto dizainas

Tai labai didelio masto raktų dizainas, atliktas genčių formatu. Tai nėra labai įprasta ir tai galite padaryti, jei jums patogu sportuoti. Jie yra labai puošnūs, juos taip pat turėtų padaryti profesionalus menininkas, kitaip poveikis gali būti netinkamai atliktas. Taip pat galima suteikti 3D efektų. Tai yra vienas iš geriausių vyrų tatuiruočių dizaino.

4. Dizainerių gėlių raktų tatuiruotė:

Dizainerių gėlių raktų tatuiruotė

Tai gėlių atspaudai ant peties ir su pagrindiniu dizainu šone. Tai dizainerio stilius ir su raštais. Todėl galite lengvai išbandyti įvairių tipų dizainus. Tai taip pat gana mergaitiška, ir jūs galite tai rašyti bet kurioje kitoje kūno padėtyje.

5. Pagrindinė tatuiruotė su geltona:

Rakto tatuiruotė su geltona

Tai geltonos spalvos ir atspalvio raktų tatuiruotė. Tai atliekama vertikaliai. Tai galite padaryti ir horizontaliai, jei norite tai padaryti ant kūno pusės. Tai gana meniška, ir jūs galite tai padaryti lengvai. Rakto galvutei suteikiama muzikinė pastaba, todėl jis yra populiarus tarp muzikantų ar melomanų.

6. Vintage stiliaus raktų tatuiruotė:

Vintažinio stiliaus raktų tatuiruotė

Tai senovinio stiliaus pagrindinis modelis. Tai taip pat gana lengva sportuoti. Turėtumėte pasikonsultuoti su savo rašytoju dėl spalvų ir pozicijos, kurioje turėtumėte tai daryti. Ši tatuiruotė apima raktą ir laikrodį. Tai taip pat gali būti įsimintina laiko tatuiruotė, kuri kažkam yra ypatinga.

7. Senas raktų dizainas:

Senas raktų dizainas

Tai senovinio stiliaus dizainerio rakto įvaizdis. Galite išbandyti šiuos stilius ir, kaip minėta aukščiau esančiame paveikslėlyje, kad tai galima padaryti įvairiais būdais. Tokia pagrindinė tatuiruotė gražiai atrodo ant riešų. Jį labai veža moterys. Rakto galvutei suteikiamas patrauklus dizainas su gražiais išlenkimais. Tai gražios raktinės tatuiruotės moterims.

8. Stilingas raktas su vynmedžiais:

Stilingas raktas su vynmedžiais

Tai yra lapų ir šakų bei dizaino stiliaus raktas. Tai daroma meniniu formatu, ir jūs taip pat galite tai išbandyti. Tokią tatuiruotę plačiai atlieka žmonės, mylintys gamtą. Raktas yra apvyniotas gražiomis vynmedžių šakomis, todėl jis tampa patrauklesnis.

9. Meninis modelio dizainas:

Meninis modelio dizainas

Tai meninė raktų tatuiruotė, kurią galite padaryti ant savo kūno. Su juo galite sukurti susijusius dizainus. Raktas čia taip pat nurodo galvosūkio rakto galvutę. Tokią tatuiruotę plačiai atlieka žmonės, kurie yra įdomūs dėlionės žaidimuose arba mėgsta spręsti paslaptis. Gražūs tatuiruotės atspalviai daro ją patrauklesnę. Tai šaunios raktų tatuiruotės vaikinams.

10. Skaičius 13 pagrindinis tatuiruotės dizainas:

Skaičius 13 pagrindinis tatuiruotės dizainas

Šis pagrindinis tatuiruotės dizainas turi dvi reikšmes. Pirmoji reikšmė yra susijusi su kažkuo blogo. Skaičius 13 daugelyje religijų paprastai laikomas blogiu. Taigi žmonės, nešiojantys šią tatuiruotę, gali parodyti savo blogąją pusę. Taip pat šį numerį gali tatuiruoti žmonės, gimę tą dieną. Rakto galvutė patraukli gražiais išlenktais dizainais. Šią tatuiruotę plačiai atlieka imtynininkai, kovotojai, paranormalių ekspertų ir kt.

11. Širdies užraktas ir raktų tatuiruotė:

Širdies užraktas ir raktų tatuiruotė

Šis pagrindinis tatuiruotės dizainas yra labai populiarus tarp mėgėjų. Ši tatuiruotė pavadinta „raktas į mano širdį“. Tatuiruotė pusiau rašoma ant berniuko rankos, o antroji – ant mergaitės. Ši tatuiruotė simbolizuoja gilią meilę ir meilę. Ši tatuiruotė taip pat gali būti nešiojama ant dviejų to paties žmogaus rankų. Tamsiai juodi ir pilki atspalviai suteikia nuostabų efektą. Tai geriausios tatuiruotės mergaitėms ir berniukams.

12. Paukščių ir raktų raktų tatuiruotė:

Paukščių ir raktų raktų tatuiruotė

Šiame pagrindiniame tatuiruotės portrete yra balandis ir raktų krūva. Ši tatuiruotė turi istorinę istoriją. Tai primena Nojaus istoriją ir vaizduoja tą dalį, kai balandis atneša alyvmedžio šaką, nurodydamas, kad potvynis baigėsi ir yra sausa žemės dalis. Čia trys skirtingo klasikinio dizaino klavišai nurodo alyvuogių šaką, o tai reiškia tris skirtingus atsakymo variantus.

13. Pelės Mikio tatuiruotė:

Pelės Mikio tatuiruotė

Šią pagrindinę tatuiruotės idėją įkvėpė „Disney Land“ animaciniai filmai. Rakto galvutę įkvėpė Peliuko Mikio veidas, parodantis jo veidą ir ausis, tekančios linijos ir Mickey lankas viduryje suteikia jam puikią išvaizdą. Šią tatuiruotę plačiai atlieka kolegijos paaugliai, ypač merginos, kurias traukia „Disney“ animaciniai filmai. Kreivi uodega ir linijos papildo jos grožį. Tai yra vienas iš geriausių moterų tatuiruočių dizaino.

14. Paprasta rakto tatuiruotė:

Paprasta raktų tatuiruotė

Šios paprastos raktų tatuiruotės tampa vis madingesnės nei didelės tatuiruotės, užfiksuojančios didelę erdvę ant kūno. Mažą raktų tatuiruotę dažniausiai nešioja paaugliai ir kolegos. Šios tatuiruotės plačiai dėvimos už ausų, ant pirštų, kulkšnių, riešų ir pan., Kad suteiktų elegantišką išvaizdą. Raktas taip pat gali būti pridedamas prie kitų mažų formų, tokių kaip širdys, paukščiai, debesys ir mažos žinutės ir tt, kad atrodytų kitaip. Raktui suteikiama klasikinė išvaizda, kad jis taptų patrauklesnis.

15. Cituojama rakto tatuiruotė:

Cituojama raktų tatuiruotė

Šie pagrindiniai tatuiruočių vaizdai populiarėja tarp jaunimo visame pasaulyje. Raktui suteikiama tradicinė išvaizda. Raktas cituojamas gražiais šriftais, todėl citatos atrodo gyvesnės. Tokią tatuiruotę paprastai atlieka merginos ar berniukai, kurie nori parodyti savo požiūrį. Jį labai neša imtynininkai, kovotojai, armijos vyrai ir tt Tai viena geriausių moterų tatuiruočių.

Šis pagrindinis tatuiruotės dizainas dabar tampa populiarus ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jie taip pat derinami su įvairiais kitais vaizdais, tokiais kaip pelėda, širdis, spynos, paukščiai, drugelis ir tt, suteikdami jai naują prasmę. Tokias tatuiruotes gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys, tačiau jos labai pastebimos tarp mergaičių. Jie taip pat skirti paslaptingoms tatuiruotėms, kurios gali reikšti bet kokį galvosūkį. Kaukolės raktų tatuiruotes vyrai dažniausiai priima ant rankų ir krūtinės. Kai kurie taip pat gauna raktą su angelo sparnais, rodančiais raktą į dangų. Taigi, jei jus domina mielos ir mažos tradicinės tatuiruotės, išbandykite vieną iš pagrindinių tatuiruočių dizainų.