Viskas prasidėjo dar genčių laikais, kai adatos ir smeigtukai perforuodavo odą ir drobėje, vadinama kūnu, sukurdavo nuolatinę meno formą. Tais laikais tai būtų skausminga, bet verta ir šiandien esame palaiminti, kad kartos ištobulino tatuiruočių kūrimo meną į sudėtingesnę, tačiau lankstesnę kūno meno formą. Šiais laikais ginklais ir spalvomis vaizduojame savo meilę kažkam, nuolat prilipdami ją prie odos ir tarp įvairių išnaudotų dizainų, kiekviena gamtos molekulė, nesvarbu, ar plaka širdis, ar negyvas daiktas, įkvėpė . Šiandienos kūno menas sutelktas į meilę krepšinio kamuoliams ir garsius jų vaizdavimo būdus.

krepšinio tatuiruotės dizainas

Geriausi krepšinio tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Žemiau pateikiami 8 geriausi vyrų ir moterų krepšinio tatuiruočių dizainai, kaip mes.

1. Meilės krepšinio tatuiruotės vaizdavimas:

Meilės krepšinio tatuiruotės vaizdavimas

Kai krepšinis yra viskas, jūs neturite geresnio būdo pavaizduoti meilę, išskyrus tatuiruotę žodžiais šeima aplink šešėlinę krepšinio tatuiruotę. Tai čia kalba apie aistrą, kuri jam yra didžiulė ir asmeniška. Visą laiką, kai jis pasirinko krepšinį kaip savo šeimą, čia yra puikus rašalas.

2. Religija žaidimo vietoje:

Religija žaidimo vietoje

Ši tatuiruotė kalba apie medį auštančiame danguje, kai dangus yra viršutinis krepšinio pusrutulis, šviečiantis kaip pati saulė. Čia krepšinis buvo religiškai susietas, kur tatuiruotės savininkas kalba apie tai, kaip jis buvo religiškai motyvuotas sekti savo aistrą žaidimui, kurį jis garbina.

3. Karūnuotas žaidimas:

Karūnuotas žaidimas

Čia mes turime krepšinio tatuiruotę, lengvai paruoštą ekrane, kuri rodo, kad kamuolys yra pagerbtas galinga karūna, tinkančia vertam karaliui. Žaidimas jam yra valdantis jo gyvenimo atributas, vadovaujamasi dygliuotu vainiku. Minkšti švilpimai yra sukurti visame meno atspalvyje iki sudėtingumo, pridedant uolumo rašalo išvaizdai.

4. „Crown Variation Basketball“ tatuiruotės:

„Crown Variation Basketball“ tatuiruotės

Čia yra dar vienas karūnos tatuiruotės variantas, kai krepšinis vėl buvo pastatytas ant karaliaus pjedestalo su turtinga brangakmenio karūna, pagerbiančia žaidimą. Tačiau čia galime pastebėti aistros liepsnas, degančias aukštai kylančiu, neužgesinančiu ir galingu kamuoliu. Tai vienas iš geriausių krepšinio tatuiruočių dizainų vyrams.

5. Aistra per odą:

Aistra per odą

Imituodama vieną iš Spiderman tatuiruočių, sukūrusių šurmulį, čia yra krepšinio tatuiruotė, kuri padėtų jums susieti save su stipriomis ribomis, kiek esate pasirengęs duoti už žaidimą. Krepšinis yra jūsų kraujyje ir jūsų kūne, ir kaip geriau galite tai pavaizduoti, išskyrus šią tatuiruotę.

6. „Cool Quotient Basketball Tattoo“:

Šauni „Quotient“ krepšinio tatuiruotė

Tatuiruotė čia puikiai parodo, kaip šauniai galima padaryti krepšinio tatuiruotę. Pats žaidimas yra gana gaivus, jei ne įdomus. Taigi suporuoti galingą rutulį su paprastomis ausinėmis tikrai buvo idėja, išsiskirianti iš kitų. Ši tatuiruotė turi gilesnę prasmę, vaizduojančią žaidimą kaip atgaivą, bet aistrą, vertą rašalo. Tai yra vienas iš populiariausių moterų krepšinio tatuiruočių dizaino.

7. Visų pirma krepšinis:

Visų pirma krepšinis

Šis komiškas aistros vaizdavimas grindžiamas pačiais pagrindiniais krepšinio svarbos sluoksniais, tuo pat metu komiškas pristatymas kalba apie sprogimą, kai miestas užpakalinėje dalyje prideda humoro užuominą. Čia esantis krepšinis taip pat turi padrąsinimo žodžių. Tai yra populiarus krepšinio tatuiruotės dizainas vaikinams.

8. Išgraviruotos žodžiais krepšinio tatuiruotės:

Išgraviruotos žodžiais krepšinio tatuiruotės

Protingas būdas pavaizduoti savo meilę krepšiniui būtų išgraviruoti jį pačiais meilės raidės žodžiais. Lengvas humoro jausmas, suderintas su aistra ir meile šiam žaidimui, daro šią tatuiruotę tikrai unikalia. Tai vienas geriausių merginų krepšinio tatuiruočių dizaino.