Našlaitė yra labai graži ir graži gėlių rūšis. Žodis „našlaitė“ kilęs iš prancūziško žodžio „Pensee“. Paprastai gėlės yra trijų spalvų. Panelių gėlė labiau prisiriša prie mylinčių porų. Tikima, kad panosės gėlė gali padėti įgyti mylimojo meilę. Ši tatuiruotė puikiai puošia jūsų kūną. Kad ir kaip būtų, tai taip pat gali būti reikšminga žinia.

„Pansy“ tatuiruotė yra neįtikėtinas būdas gerbti tokių žmonių, kurie buvo jūsų netoliese esantys asmenys, atminimą, tačiau jiems reikėjo mirti. Yra tiek daug porų, kurios ne tik savo mylimojo portretą, bet ir gėlėtą gėlę laiko. Tokia gėlė gali būti puikus tvirtos meilės patvirtinimas jūsų ypatingai.

Pansy tatuiruotės dizainas su vaizdais

9 populiariausios „Pansy“ tatuiruotės su vaizdais:

Čia yra keletas panelių tatuiruotės dizaino, kuris suteiks jums nuostabią išvaizdą.

1. „Pansy Sketch Tattoo“:

„Pansy“ eskizo tatuiruotė

Tai juodos ir baltos spalvos kasos tatuiruotė ant moters peties. Panašu, kad juodos spalvos rašalu padaryta eskizų gėlių eskizas. Jame yra trys didelės gėlės su keliais lapais. Jame yra net keletas pusiau uždarytų gėlių.

2. Puošni našlaitė ant nugaros:

Nuostabi kasa ant nugaros

Tai vienintelė panosės gėlių tatuiruotė ant peties. Jame yra violetinės ir dangaus mėlynos spalvos gėlių žiedlapių. Ši vienintelė gėlė atrodo linksma. Jame nėra jokių lapų. Gėlė pagerina šviesią odą.

3. Pansy rankovių tatuiruotė:

Pansy rankovių tatuiruotė

Beveik pusė rankovės padengta tatuiruote. Čia gėlės yra įvairių spalvų ir nevienodo dydžio. Visa ši gėlė kartu atrodo kaip našlaitės puokštė. Atrodo, kad marškinėliai patys turi tokią gėlių rašto rankovę.

4. Panelių gėlių puokštė:

Panelių gėlių puokštė

Tai graži tatuiruotės dizaino gėlių kolekcija. Kiekviena gėlė turi dvigubą atspalvį. Atrodo, kad našlaitės gėlės lipdukas uždėtas virš rankų. Tamsiai ir šviesiai nuspalvinta kasos krūva atrodo nuostabiai.

5. Panelė su kolibriu:

Panelė su kolibriu

Kuriant šį tatuiruotės vaizdą buvo naudojama 3D technologija. Visas dizainas atrodo tikras. Gražus kolibris sėdi virš gėlės, o ant tatuiruotės taip pat nupiešta širdis.

6. Našlaitė viena gėlė:

Viengubos gėlės

Su šia gėlių tatuiruote pateikiama tobula panosės tatuiruotės prasmė. Tikroji priežastis, kodėl reikia atlikti tatuiruotę, yra jos mylimosios meilė. Šioje mieloje tatuiruotėje yra viena maža gėlė su savo šaka.

7. Panosės pėdos tatuiruotė:

Pansy pėdų tatuiruotė

Tai unikali panosės tatuiruotės idėja pėsčiomis. Yra daug panelių gėlių ir kiekviena sujungta su stora šaka. Tatuiruotė ant pėdos pabrėžia jūsų koją, o tatuiruotė apima beveik visą pėdą.

8. Tiny Pansy Print:

Mažasis panosės atspaudas

Yra nedaug smulkių tatuiruočių gėlių. Šios mažos gėlės atrodo taip, kaip atspausdintos ant rankų. Pavyzdžiui, jis atrodo kaip jaustukai. Šios mažos kasos skleidžia jo kvapą ir parodo jo magiją.

9. Pansy Delicate Tattoo:

„Pansy Delicate“ tatuiruotė

Ši tatuiruotė su našlėmis sukurta naudojant akvarelę ir atrodo tokia subtili. Be gėlių, ant kaklo taip pat yra vienas žiedlapių dizainas. Subtilių gėlių derinys virš subtilios kūno dalies atrodo geidulingas.

Pansy tatuiruotę daugiausia atlieka gražios merginos dėl savo laimingo žavesio. Ši gėlių gėlė turi ypatingą traukos kokybę tarp sužadėtinių porų. Jei tatuiruotė gali sukurti magiją tarp porų, tada tikros našlaitės gėlės poveikis būtų galingesnis. Šią tatuiruotę galite išbandyti ant peties ar šlaunies.