Brangakmeniai simbolizuoja žavesį, blizgesį, šlovę, karališkumą ir turtus. Brangakmenių spindesys ir precedento neturintis jų grožis gali palikti bet kurį žmogų alsuojantį. Tatuiruočių menas dėl tos pačios priežasties pritaikė šią šlovingą temą kaip savo temą. Brangakmeniai gali būti šimtai skirtingų tipų ir formų.

„Jewel“ tatuiruotės su vaizdais

Geriausios ir stilingos moterų ir vyrų papuošalų tatuiruotės:

Toliau pavaizduoti 9 gražiausi brangakmenių tatuiruočių dizainai.

1. Smaragdo brangakmenio tatuiruotės:

Smaragdo brangakmenio tatuiruotės

Stulbinantis smaragdo grožis yra nesenstantis. Smaragdas daugelį metų šviesino karalių ir karalienių karūną visame pasaulyje. Šio tatuiruotės aura ir gyvybingumas yra vienodai žalios. Tamsiai žalios spalvos širdies formos smaragdo tatuiruotė, papuošta karoliukais, atrodo kaip pakabukas. Dizainas prideda karališką žavesį.

2. „Ruby Jewel“ tatuiruotės:

Rubino papuošalų tatuiruotės

Rubinas yra akmuo, žinomas dėl savo brangumo ir retumo. Ši nuostabi rubino papuošalų tatuiruotė yra puikiai sukurta. Stovintis akmuo pastatytas meniškai, meniškai pastatytas rožių krūmo viduryje. Rožės laikomos juodos ir baltos spalvos, o širdies formos akmuo yra ryškus ir šviečia raudonai. Nuostabus kūrinys.

3. Mažos brangakmenių tatuiruotės:

Mažos brangakmenių tatuiruotės

Tikroviškesnis požiūris gali būti vizualizuotas piešiant sau brangakmenio dydžius, kuriuos matome realiame gyvenime. Mažos laikinos brangakmenių tatuiruotės yra labai žinomos ir gali būti daromos beveik visame kūne, pageidautina, kad būtų atskleistos dalys. Šis gražus mažas tatuiruotės dizainas, rašytas ant pirštų, yra nuostabus ir nuostabus. Atrodo labai šauniai ir tie, kurie tai mato, tikrai atrodys du kartus.

4. Grafinės brangakmenių tatuiruotės:

Grafinės brangakmenių tatuiruotės

Juvelyrinių dirbinių tatuiruotės taip pat gali būti labai grafiškos. Tatuiruotėje pavaizduotas širdies formos mėlynas akmuo, iš visų pusių įterptas deimantais. Akmens spalva žavi. Mėlynos spalvos atspalviai, jos spindesys, deimantai atrodo arti tikro. Tikrai tatuiruotės perlas yra ant rankos ar kaklo.

5. Dekoratyvinės brangakmenių tatuiruotės:

Dekoratyvinės brangakmenių tatuiruotės

Brangakmeniai labiausiai tinka virš papuošalo. Kaklo papuošalai su brangakmeniais atrodo užburiantys, kai padaroma tatuiruotė. Metalines papuošalų tatuiruotes galima rašyti ant nugaros, ant riešų, rankų ar bet kur, kur tik norite. Ne tik karoliai, bet ir auksiniai tatuiruočių papuošalai arba diadema, apyrankė, pakabukas ar bet koks ornamentas, kurį galite sugalvoti bet kokiais akmenimis ir bet kokiu stiliumi.

6. 3D brangakmenių tatuiruotės:

3D brangakmenių tatuiruotės

Didelis akmens dydžio perlas, turintis 3D efektus. Ar gali būti kas geriau? Galite pasirinkti bet kokį brangakmenį ir bet kokią spalvą. Jei norite turėti 3D žiedą, pakabuką ar kitus dekoratyvinius daiktus, galite tai padaryti. Atskiri brangakmeniai turi intensyvesnį poveikį, tačiau kitos 3D brangakmenių tatuiruotės yra vienodai puikios. Tiesiog pasirinkite savo karališkąją vietą ir gaukite rašalą.

7. „Jewel Fusion“ tatuiruotės:

„Jewel Fusion“ tatuiruotės

Brangakmeniai dažnai naudojami kaip stiprinantys objektai daugelyje kitų tatuiruočių dizainų. Juvelyrinių dirbinių susiliejimas su kitais tatuiruočių objektais veikia puikiai. Šioje gražioje tatuiruotėje ovalo formos brangakmenis puošia raktą, atveriantį širdies formos mažą spyną. Vidinė tatuiruotės prasmė yra tokia pat gili, kaip ir detalės. Ši kūno papuošalų tatuiruotė turi 3D efektą. Sidabrinė karoliukų grandinė ir spalvų naudojimas čia tikrai pagirtini.

8. Deimantinių brangakmenių tatuiruotės:

Deimantinės brangakmenio tatuiruotės

Deimantai yra nuostabiausias perlas pasaulyje. Deimanto grožis yra neprilygstamas. Ši deimantinė tatuiruotė yra tokia nuostabi, kad vakarėlyje patrauks visus akių obuolius. Ši tatuiruotė taip pat turi 3D efektą, o melsvas atspalvis padeda mums suprasti tikrąjį brangakmenio grožį. Šešėliavimo darbas yra puikus, todėl ši brangakmenio tatuiruotė yra aukščiau visų norų sąrašo.

9. Didžiulės brangakmenių tatuiruotės:

Didžiosios brangakmenių tatuiruotės

Pabandykite pridėti įdomų koeficientą su didžiuliu brangakmenio tatuiruote. Galite pasirinkti pageidaujamą vietą rašalui rašyti. Ši nuostabiai graži didelė deimantinė tatuiruotė yra be galo nuostabi. Perlas čia spinduliuoja visą pasaulio švytėjimą, kuris stipriai pabrėžia menininkų tikslumo lygį. Šis menas yra taip gerai sukurtas, kad į jį galima žiūrėti valandas. Ploto padidėjimas padeda tatuiruotėms būti išsamesnėms ir draugiškesnėms eksperimentams. Šiuo atveju eksperimentas tikrai pavyko viršyti lūkesčius.

Sąraše yra 9 geriausios juvelyrinių tatuiruočių dizaino idėjos. Yra daugybė kitų puikių variantų, iš kurių galite pasirinkti. Brangakmeniai ir brangakmeniai yra žinomi dėl savo spalvos ir kibirkšties, nepamirškite nepamiršti savo odos tono, rašydami sau gražią brangakmenio tatuiruotę.