Tatuiruočių mėgėjai vaizduoja dizainą, kuris paliečia jų sielą arba žavi juos taip, kad jie atrodytų žaviau ir nepaprasčiau nei kiti. Tarp daugelio dizaino kai kurie žmonės vertina pjautuvo tatuiruotės dizainą, kuris reiškia žmogaus gyvenimo pabaigą, ir ši tatuiruotė skatina žmones mėgautis ar gyventi visavertį gyvenimą, nes jie netrukus susidurs su mirtimi, kuri yra neišvengiama.

Šios tatuiruotės paprastai vaizduoja blogybes – tamsesnius gyvenimo atspalvius ir dažniausiai vaizduojamos juodu rašalu, kad atrodytų ugningiau ir arčiau gamtos.

niūriapjovės tatuiruotės dizainas

Kūrybingi ir stilingi „Grim Reaper“ tatuiruočių dizainai:

Pažvelkime į 9 skirtingų tipų pjovimo tatuiruotės dizainus.

1. Unikalus „Reaper“ tatuiruotės dizainas:

Unikalus „Reaper“ tatuiruotės dizainas

Tai žavi tatuiruotė, kurioje baisūs medžiai pavaizduoti gale, o pjautuvas eina su dideliu pjautuvu rankose priekyje ieškodamas savo užduoties. Tai galėtų reikšti, kad Grim Reaper juda tokio tipo vietose, prieš pasiekdamas savo nukentėjusįjį, kad išrinktų sielą.

2. Meninis pjautuvo tatuiruotės dizainas:

Meninis pjautuvo tatuiruotės dizainas

Tai nuostabus dizainas, iliustratyviai padėtas ant žmogaus rankų, o spalvų schema daro jį sensacingesnį. Ja buvo tikima ir tikėta, kad pjovėjas naudojo aštrų dalgį, kad atitrauktų sielą nuo kūno ir paimtų kartu.

3. Puikus pjautuvo tatuiruotės dizainas:

Nuostabus „Reaper“ tatuiruotės dizainas

Tai yra vienas iš didžiųjų pjautuvų tatuiruočių rankovių dizaino, kuris iš pirmo žvilgsnio gali patraukti kitų dėmesį ir suteikti jums stulbinančią išvaizdą. Kadangi niūriapjovė simbolizuoja mirtį, kaukolė daro tą patį, o jos eskizo stilius atrodo nuostabiai.

4. Baisus Grim Reaper tatuiruotės dizainas:

Baisus Grim Reaper tatuiruotės dizainas

Šis kaukolės pjovimo tatuiruotės dizainas gali lengvai išgąsdinti žmones savo išvaizda, o šis kaukolės vaizdas su plačiais aštriais dantimis, tuščiavidurės akys be jokių emocijų veide ir maža kaukolė gali būti surinktos sielos, kabančios aplinkui, gali lengvai išgąsdinti žmones.

5. Įdomus „Reaper Tattoo“ dizainas:

Įdomus „Reaper“ tatuiruotės dizainas

Skirtingai nei „Grim Reapers“, pjautuvės patelės turi prasmę ir turi tik ilgai siūbuojančius plaukus, o kai kurių dizainų sparnai gali atlikti visą atsakomybę, kurią priverčia javapjūtė. Čia nuožmus žvilgsnis į niūriapjovės moterį su aštriu pjautuvu rankoje vaizduoja, kad ji stengiasi atnešti sielas.

6. Įspūdingas „Reaper“ tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas „Reaper“ tatuiruotės dizainas

„Grim Reaper“ tatuiruotės yra siejamos su senąja mokykla ir idėjomis, sukurtos tamsesniais atspalviais, tačiau pagal šį dizainą spalvų schema ir derinys iš pirmo žvilgsnio atrodo įspūdingesni ir stulbinantys.

7. Įkvepiantis „Reaper Tattoo“ dizainas:

Įkvepiantis „Reaper“ tatuiruotės dizainas

Kadangi mirtis yra neišvengiama ir kiekvienas žmogus vieną ar kitą dieną turi su ja susidurti, data ir laikas yra nustatyti, o niūrūs pjautojai yra tik sielos nešėjas. Šie tatuiruočių dizainai yra tik priminimas, kad šią dieną kiekvienas turi susidurti.

8. Tradicinis „Reaper Tattoo“ dizainas:

Tradicinis „Reaper“ tatuiruotės dizainas

Pjautuvai visada yra susiję su tamsa, negatyvumu ir blogomis mintimis, todėl jie vaizduojami juodais atspalviais, nes juoda spalva vaizduoja tą patį. Šis tatuiruotės dizainas nupjauna pjautuvą su aštriu juodai baltu pjautuvu, reiškiančiu, kad jis netrukus atvyks pasiimti sielos ir atleisti asmenį nuo dabartinių pareigų.

9. „Ripped Skin Reaper“ tatuiruotės dizainas:

„Ripped Skin Reaper“ tatuiruotės dizainas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai neįtikėtinas tatuiruotės dizainas, pavaizduotas ant krūtinės, tarsi krūtinė būtų suplėšyta, o „Grim Reaper“ ištiesia rankas paimti rūgštaus gyvenimo su pjautuvu rankose. Tai nuostabus meno kūrinys, suteikiantis gyvą ir tikrovišką vaizdą.

Pjaunamąją tatuiruotę paprastai kuria vyrai, tačiau dabar daugelis moterų taip pat kuria kaip pjautuvai. Šie dizainai paprastai yra didesnių dydžių ir išsamiai, todėl dėvėtojui suteikiama nuostabi išvaizda. Tatuiruotė gali būti suprojektuota įvairiais būdais, formomis ir dydžiais ir bet kurioje kūno vietoje pagal jūsų norą ir išvaizdą.