Daugelis žmonių mėgsta sportuoti su Vandenio simbolio tatuiruotėmis, jei tai yra jų mėgstamiausias ženklas ar zodiakas. Dizainas gali būti įvairių stilių. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad yra įvairių stilių, kuriuos galite padaryti. Tačiau tai dažnai gali būti gana didelio masto, kaip matote žemiau esančiame paveikslėlių sąraše. Taip pat gali būti keletas, kuriuos galima padaryti simboliniu formatu, pavyzdžiui, banguotu modeliu. Tai galima padaryti rankose arba kaklo gale.

Vandenio tatuiruotės dizainas

Geriausi Vandenio tatuiruočių dizainai:

Todėl juos dažniausiai lengviau sportuoti ir, kai reikia, netgi galite juos paslėpti makiažu. Tai mergaitiškos ir gana efektingos. Taip pat galite gauti spalvingų moterų figūrų, nupieštų didelėje kūno padėtyje. Tai gali būti kaip nugaros ar priekinės kūno sritys. Taip pat yra modelių, kuriuos galima išbandyti kitu formatu, pavyzdžiui, galite juos sujungti su kitomis gėlėmis ar atspaudais. Jie taip pat gali būti gana stilingi. Todėl mergaitėms gana lengva sportuoti. Tačiau visuomet turėtumėte pasirinkti profesionalų menininką.

Tačiau, jei nesate didelio masto spaudinių gerbėjas, neturėtumėte bandyti tai padaryti. Jei tai atliekama dideliu formatu, pašalinimas, jei jums nepatinka sportuoti, gali palikti rašalo pėdsakų, dėl kurių paviršius tampa nevienodas, ir jums gali prireikti uždengimo.

Žemiau yra 9 geriausi Vandenio tatuiruočių dizainai, iš kurių galite semtis įkvėpimo.

1. Moters dizainas su vandens stiklainiu rankoje:

Moters dizainas su vandens stiklainiu rankoje

Kažkas panašaus gali būti labai meniškas. Moteris baigė daug spalvų, o į stiklainį rankoje pilamas vanduo, kuris yra vandens nešėjo simbolis. Galite pabandyti kažką panašaus. Tai labai meniška ir profesionalus menininkas gali tai padaryti tinkamai. Tai yra vienas iš puikių Vandenio tatuiruočių dizaino vyrams.

2. Banguotas Vandenis ir Poterio stiklainis:

Banguotas Vandenis ir puodžių stiklainis

Tai nedidelio masto piešinys su puodžių siuvinėtu stiklainiu, o banguotas raštas reiškia zodiaką. Galite pabandyti kažką panašaus.

3. Meniškos moterys su vandeniu:

Meniškos moterys su vandeniu

Tai meninis tatuiruotės dizainas, kuriame moteris laiko stiklainį, o vanduo pilamas banguotu stiliumi. Tai gali būti labai stilinga sportuojant, atsižvelgiant į atspalvį ir spalvų derinį.

4. Šešėlio vandens dizainas:

Šešėlio vandens dizainas

Galite išbandyti kažką panašaus. Tai daroma žemiau kai kurių kitų susijusių dizainų. Banguotas stilius yra vandens nešėjo zodiako simbolis.

5. Meninis įvairių stilių Zodiako dizainas:

Meninis įvairių stilių zodiako dizainas

Tai meninis įvairių simbolių ir stilių, tokių kaip banguotos linijos, rašymas ir vandens purslai sūkurinėje vonioje, vaizduojantis dekoratyviai, vaizdavimas. Tai vienas iš geriausių Vandenio tatuiruočių dizaino vyrams.

6. Meninis Vandenio dizainas:

Meniškas Vandenio dizainas

Tai padarė labai kūrybingas menininkas. Šiuos galite lengvai išbandyti. Jie taip pat yra meniški, tačiau turėtumėte juos pagaminti pagal užsakymą. Atitinkamai tai turėtų atlikti profesionalai.

7. Borded Design Woman with Water Jar:

Sieninio dizaino moteris su vandens stiklainiu

Tai pieštuko sienų dizainas be daugybės spalvų. Tai lengviau sportuoti ir atrodyti meniškai. Tai vienas iš geriausių Vandenio tatuiruočių dizaino moterims.

8. Banguoto Zodiako vandens simbolis:

Banguotas zodiako vandens simbolis

Tai simboliška ir, kaip minėta aukščiau, vandens nešėjo ženklas gali būti pavaizduotas šiomis banguotomis linijomis. Tai galima padaryti šešėlyje ir juos labai lengva sportuoti.

9. Banguota vandens tatuiruotė kojoms:

Banguota vandens tatuiruotė kojoms

Tai taip pat gali būti meniška ir taip pat spalvinga, priklausomai nuo to, ką norite sportuoti. Tai skirta tiems žmonėms, kurie nemėgsta didelio masto meno. Tai vienas iš tobulų Vandenio tatuiruočių dizaino merginoms.