Yra daug vabzdžių rūšių, tačiau vabzdžiai atrodo gražūs ir įdomūs. Šio vabzdžio yra daug, nes paplūdimyje yra smėlio.

Vabalų tatuiruotės yra labai simbolinės, kiekvienas vabalas tatuiruotės dizainas taip pat turi didelę gilesnę prasmę. Tai simbolizuoja sėkmę, meilę, klestėjimą, kūrybą ir daug daugiau. Sakoma, kad šis vabzdys turi du sparnų rinkinius, kurie yra atsparūs, kaip skydas. Vabalų tatuiruotę gali suprojektuoti ir vyrai, ir moterys bet kurioje norimoje jūsų vietoje.

Gražus vabalas tatuiruotės dizainas

Geriausi ir stilingi „Beetle“ tatuiruočių dizainai:

Pažvelkime į 9 geriausius vabalų tatuiruočių tipus.

1. Klasikinis vabalas tatuiruotės dizainas:

Klasikinis vabalas tatuiruotės dizainas

Nuostabus tatuiruotės dizainas, kurį gali pavaizduoti kiekvienas ir atrodyti žaviau nei bet kada. Kitoje vabalo kūno pusėje kaukolė suprojektuota su didelėmis akiduobėmis, simbolizuojančiomis amžinybę. Dizainas buvo gražiai užrašytas ant rankovių ir suteikia dėvėtojui įspūdingą išvaizdą.

2. Viliojantis vabalas tatuiruotės dizainas:

Patrauklus vabalas tatuiruotės dizainas

Tai puikus tatuiruotės dizainas moterims. Pagal šį dizainą geltona rožių gėlė buvo sukurta labai meniškai, vaizduojant saugumą ir gerovę tarp įsimylėjėlių. Iš vieno krašto sukurtas mielas vabalas, kuris daug kartų pagerina išvaizdą.

3. Mielas „Beetle“ automobilio tatuiruotės dizainas:

Mielas „Beetle“ automobilio tatuiruotės dizainas

Daugelis žinomų devyniasdešimties automobilių kompanijų sukūrė neįtikėtiną automobilio modelį ir pavadino juos vabalų automobiliais. Po to daugelis kitų kompanijų pavadino automobilio variklį šio vabzdžio vardu ir iki šiol šie automobiliai užfiksuoja rinką ir yra pirmasis automobilių mėgėjų pasirinkimas..

4. Šaunus vabalas tatuiruotės dizainas:

Šaunus vabalas tatuiruotės dizainas

Vabalo tatuiruotės dizainas gali būti suprojektuotas įvairiai, taip pat dizainui priskiriama daugybė spalvų, todėl padarykite jį didingesnį. Mėlynas vabalas simbolizuoja laisvę ir yra gana jautrus širdžiai. Taigi žmogus, turintis šias savybes, gali suprojektuoti šį vabalų dizainą ant savo blauzdos ir atrodyti kitoks nei kiti.

5. Akių patrauklus vabalas tatuiruotės dizainas:

Akį patrauklus vabalas tatuiruotės dizainas

Kai kurie žmonės kuria tatuiruotę taip, kad ji būtų lengvai matoma ir atrodytų labiausiai žavinga ir žavinga. „Vabalo“ tatuiruotė sukurta ant naudotojo pirštų. Dizainas sukurtas taip, kad atrodytų gražiai ir galėtumėte lengvai išgąsdinti kitus.

6. Nuostabus vabalas tatuiruotės dizainas:

Nuostabus vabalas tatuiruotės dizainas

Didžiulė vabalas tatuiruotė suprojektuota taip, kad apimtų visą nugarą, o tuo metu, kai tu esi plikas kūnas, atrodysi spinduliuojantis. Tai gali būti nuostabus tatuiruotės dizainas žmonėms, kurie yra įsimylėję ir įkvėpti vabalų.

7. Elegantiškas „Lady Beetle“ tatuiruotės dizainas:

Elegantiškas „Lady Beetle“ tatuiruotės dizainas

Plačiai manoma, kad ladybug atneša gerovę ir sėkmę visur, kur skrenda. Ji netgi tikėjo, kad tai atneša meilę jūsų gyvenime, todėl ši tatuiruotė gali būti simbolis, kad dėvėtojas ieško šio mylimo žmogaus. Šis tatuiruočių dizainas yra vienas iš labiausiai dievinamų ir paklausiausių tatuiruočių dizaino tarp vabalų mėgėjų.

8. Nuostabus vabalas tatuiruotės dizainas:

Nuostabus vabalas tatuiruotės dizainas

Čia ateina nuostabus, proto pučiantis tatuiruotės dizainas. Tokiu būdu vabalų kūno dalys buvo apipavidalintos brangakmeniais ir akmenimis, o sparnai žvilgėjo žaliai ir atrodė įspūdingai iš kiekvieno kampo.

9. Mitologinis skarabėlių vabalas tatuiruotės dizainas:

Mitologinis „Scarab“ vabalas tatuiruotės dizainas

Tai tatuiruotės dizainas, vaizduojantis egiptiečių mitologiją apie skarabėjų. Vabalas Egipto šalyje laikomas išsigandusiu ir buvo siejamas su kūrimu, apsauga nuo blogio ir net atgimimu. Šio tipo tatuiruotės gali būti suprojektuotos įvairiais stiliais, pavyzdžiui, atidaryti sparnai, skraidyti ir tt, ir visais atžvilgiais atrodo pasakiškai.

Vabalų tatuiruotės gali būti suprojektuotos įvairiomis formomis, dydžiais ir ryškiomis bei džiugiomis spalvomis, kad jos atrodytų sensacingos. Vabalų tatuiruotės atrodo įspūdingiausiai, jei jos tatuiruojamos tinkamu stiliumi. Juose galite rasti daugybę variantų, pridedami kai kurie elementai, tokie kaip gėlės, drakonai ir daugelis kitų, todėl jie atrodo patrauklesni ir patrauklesni.