Šiais laikais senovinis dizainas tampa labai populiarus. Tai apima majų tatuiruotes, kurias šiais laikais daugelis daro ant savo kūno. Taip pat galite tai padaryti lengvai. Yra ir kitų stilių, kurie kartais yra geometriniai, o stiliai, tokie kaip gėlių ar kiti atspaudai, taip pat atliekami naudojant šiuos stilius. Tačiau reikia atsiminti, kad norėdami kažko senovinio modelio turėsite būti atsargūs, kad jie būtų labai stori, o naudojamos spalvos būtų gana tamsios.

Gražus majų tatuiruotės dizainas ir reikšmės

Todėl, jei norite didelio masto dizaino, pirmiausia turėtumėte išbandyti laikinus lipdukus ir išsiaiškinti, ar jums patinka sportuoti. Tik tada turėtumėte kreiptis į profesionalų ekspertą ir nusipirkti ką nors pagal užsakymą. Vietoj juodos spalvos galite naudoti ir kitas rašalo spalvas, pavyzdžiui, raudoną arba žalią. Tačiau dažniausiai tai daroma tamsiai juodais dažais.

Jie patenka į epidermio sluoksnius, todėl juos gali būti sunku pašalinti, jei norite pašalinti lazerį. Oda toje vietoje gali būti nevienalytė ir taip pat gali palikti rašalo pėdsakų. Todėl turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu menininku ir gauti nurodymus, tada sukurkite senovinį dizainą. Jie visada turėtų būti pagaminti pagal užsakymą, todėl jūsų menininkas taip pat gali nupiešti jums pritaikytą modelį pagal jūsų sportinius sugebėjimus.

Naujausi ir geriausi majų tatuiruočių dizainai su paveikslėliu:

Žemiau yra 9 geriausi majų tatuiruočių dizainai, kuriuos galite įkvėpti kurdami savo dizainą arba pagal užsakymą pasidaryti dizainą iš savo rašytojo.

1. Sudėtingas geometrinis majų tatuiruotės dizainas:

Geometrinis majų tatuiruotės dizainas

Tai labai madinga majų tatuiruotė, padaryta ant rankos ilgio. Taip pat galite išbandyti įvairias kitas tokio tipo stilių formas kitose kūno dalyse. Tai galite padaryti savo tinkamumo ir patogios spalvos drabužiais.

2. Senovės majų tatuiruotės dizainas:

Senovės majų tatuiruotės dizainas

Tai daroma senoviniu majų stiliumi, ir jūs galite padaryti panašius stilius su tamsios spalvos rašalu. Tai vienas iš geriausių majų tatuiruočių modelių vyrams tarp majų stiliaus tatuiruočių, kuris gali dėvėti bet kurią kūno pusę, tačiau dėvėti ant peties bus patraukliau.

3. Raumenų ginklų majų tatuiruotės dizainas:

Raumenų ginklų majų tatuiruotės dizainas

Tai dar viena senovinė tatuiruotė, kurią galite išbandyti per visą rankų ilgį. Jie yra gana tamsios ir meniškos spalvos. Žmonės, turintys stiprius pečius ir ilgas rankas, gali pasidaryti tokio tipo tatuiruotes, kad įgautų nepakartojamą išvaizdą.

4. Genčių majų tatuiruotės dizainas:

Raumenų ginklų majų tatuiruotės dizainas

Tai dar viena genčių ar majų dizaino forma, kurią galite sportuoti tam tikroje rankų padėtyje. Taip pat galite išplėsti tai iki riešo, kad jis taptų tamsesnis ir meniškesnis.

5. Havajų genčių vėžlių majų tatuiruotės dizainas:

Havajų genties vėžlio majų tatuiruotės dizainas

Tai dar vienas majų tatuiruotės rankovių dizaino variantas, parodytas paveikslėlyje prieš šį vaizdą. Galite išbandyti įvairius tokius stilius. Tai gentiniai menai, tačiau juos galite sujungti su įvairiais kitais tatuiruočių modeliais ir simboliais.

6. Polinezijos majų tatuiruotės dizainas:

Polinezijos majų tatuiruotės dizainas

Tai taip pat labai meniškas tatuiruočių dizainas, padarytas ant kojų. Panašius stilius galite atlikti visoms kojoms.

7. Geometrinis majų tatuiruotės dizainas:

Geometrinis majų tatuiruotės dizainas

Tai daroma geometrine forma. Ši tatuiruotė daroma iš šoninės kūno padėties, tada pratęsiama iki pažastų. Tai gana stilinga ir, jei norite šoninės padėties dizaino, tai galima padaryti lengvai.

8. Įspūdingas juodų darbų majų tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas juodų darbų majų tatuiruotės dizainas

Šis majų meno tatuiruotės dizainas atliekamas ant rankų, taip pat yra tamsios juostos. Jei norite kažko panašaus, turėtumėte juos pritaikyti.

9. Majų tatuiruotė ant pečių ant peties:

Majų tatuiruotė ant peties

Tai dar viena meninė majų tatuiruotė. Tai turi storų juostų modelius ir įvairius dekoratyvinius dizainus. Moterys, kurios nori pasidaryti tatuiruotę, gali atlikti šį dizainą.

Galite tai išbandyti įvairiose kūno padėtyse. Jei norite kažko panašaus, turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu ekspertu ir tada atlikti šiuos stilius, pagamintus pagal jūsų poreikius. Tai taip pat labai madinga sportuoti.