Vėžliai yra mielos vandenyno būtybės. Kai juose kuriami filmai, nenuostabu, kad žmonės mėgsta juos pasidaryti kaip tatuiruotę. Šio tipo tatuiruotės dažniausiai yra prasmingesnės, atrodo, kad vėžlys gyvena ramų gyvenimą, nuolat rūpinasi savo pačių rūpesčiais. Kartais vieno vėžlio tipo tatuiruotė taip pat yra mažiau išskirtinė. Vėžlio tatuiruotes geriausia padaryti paprastomis linijomis, jas taip pat galima atlikti sudėtingai.

Vėžlių tatuiruotės, geriausiai tinkančios tatuiruotėms

Geriausios vėžlių tatuiruotės vyrams ir moterims:

Pažiūrėkime 9 geriausius vėžlių tatuiruočių dizainus su geriausia galerija, kuri suteikia idėją darant tatuiruotes.

1. Puiki vėžlių tatuiruotė:

Nuostabi vėžlių tatuiruotė

Čia yra nuostabi tatuiruotė, kurioje gražiai padaryta visa vėžlio detalė. Juoda ir pilka tatuiruotė daro nuostabią tatuiruotę. Atidžiai pasirinkite tatuiruotės vietą, kad būtų galima parodyti menininkų darbus.

2. Genčių vėžlių tatuiruotė:

Genčių vėžlių tatuiruotė

Čia yra nuostabi genčių tatuiruotė, kurią galite pridėti prie savo tatuiruočių kolekcijos. Tatuiruotė daroma su storomis vietomis, kuriose yra gentinis dizainas. Vėžlio vaizdas yra supjaustytas į skirtingas dalis, kad būtų sukurtas genčių efektas. Šis taip pat tiks jūsų rankai ar krūtinei, pabandykite su tamsiu rašalu arba paprastu būdu.

3. Vaikų vėžlių tatuiruotė:

Vaikų vėžlių tatuiruotė

Gaukite rašalą su šiuo mielu tatuiruočių vėžliu, kuris yra kaip vaikas. Tai nuostabu jaunajai kartai ir atrodo kaip animacinio filmo personažas. Šios tatuiruotės spalvos yra ryškios ir gražios. Tatuiruotė visada privers jus šypsotis.

4. Širdies vėžlio tatuiruotė ant kojų:

Širdies vėžlio tatuiruotė ant kojos

Čia yra maža vėžlio tatuiruotė, kuri yra tokia žavi ir žavinga, kad jums patiktų tai padaryti ant abiejų kojų. Vėžlio dizaino centre yra šiek tiek širdies, todėl jis yra malonus. Pasirinkite tai, jei esate švelnus ir mėgstate romantiškus dalykus.

5. Maorių vėžlių tatuiruotė su pusiau rankovėmis:

Maorių vėžlio tatuiruotė su pusiau rankovėmis

Ši vyriška tatuiruotė yra tik puikus šedevras. Tai pagrįsta maorių raštais. Maorių tatuiruotėje vėžlys ir jūros bangos pažymėtos paryškintomis linijomis ir kreivėmis. Vyrišką dizainą galima padaryti ant peties ar nugaros.

6. Išlenkta vėžlių tatuiruotė:

Išlenkta vėžlio tatuiruotė

Tai dar vienas havajietiškas vėžlio tatuiruotės pasirinkimas. Ši miela vėžlio tatuiruotė sukurta su kreivėmis, pagamintomis iš plonų ir storų linijų. Dizaino taškai prideda tatuiruotės charakterio.

7. Keltų mazgų vėžlių tatuiruotė:

Keltų mazgų vėžlių tatuiruotė

Čia yra unikali vėžlio tatuiruotė, padaryta naudojant taškinio darbo tatuiruotės metodą. Keltų mazgo dizainas yra unikalus ir tai prideda tatuiruotės charakterio. Padarykite tai su tamsiomis ir storomis linijomis ir galite nustebinti rezultatais.

8. Japonų vėžlių tatuiruotė:

Japonų vėžlių tatuiruotė

Tai vyrų tatuiruotės dizainas, kilęs iš japoniškų tatuiruočių rinkinio. Japonų tatuiruotė yra dar vienas kvapą gniaužiantis dizainas. Tatuiruotėje yra vandenyje plaukiojantis vėžlys ir nuostabios japoniškos gėlės.

9. Vėžlių linijos tatuiruotė:

Vėžlių linijos tatuiruotė

Čia yra paprasta vėžlio tatuiruotė, pagaminta naudojant linijinės tatuiruotės metodą. Čia naudojamas tradicinis vėžlių tatuiruotės dizainas daro jį labai patrauklų. Tai puikiai tinka tiems, kurie pirmą kartą leidžiasi į tatuiruočių pasaulį. Norėdami gauti maksimalų efektą, užmaukite šį dizainą ant rankos.

Vėžlių tatuiruotės daromos jau seniai. Dėl dizaino paprastumo jis tampa labai patrauklus ir daugelis žmonių mėgsta žaisti įvairiais stiliais. Galite turėti Havajų ar japonų stilių. Jūs netgi galite išbandyti maorių stilių arba išlaikyti jį paprastą ir mielą.