Spade yra laikomas kortelės karaliumi, kai kalbama apie kortelės dizainą. Ši juodos spalvos kortelė išpopuliarėjo tatuiruočių projektavimo srityje. Kastuvo tatuiruotės dizainas primena širdies formą, kuri skiriasi nuo stiebo, matomo žemiau kastuvo dizaino. Tatuiruotės su kastuvu koncepcija gali būti gaminama įvairių tipų, kurie kalba apie grožį skirtingomis spalvomis ir dizainu.

„Spade Tattoo“ idėjos, dizainas ir prasmė

Šaunios „Spade“ tatuiruotės dizaino idėjos ir prasmė:

Norėdami gauti trumpą idėją apie tipus ir dizainą, šis straipsnis „Top 9 Spade“ tatuiruotė neabejotinai padėtų susižavėjusiems žmonėms ant odos įspausti kastuvo dizainą.

1. 3-D Black Aces Spade Tattoo dizainas:

3-D Black Aces Spade tatuiruotės dizainas

Šis 3D įvaizdžio tatuiruotės dizainas, kuris yra labai paklausus tatuiruočių dizainas, kuris, derinamas su „Ace“ juodų kastuvų tatuiruotės dizainu, neabejotinai yra malonumas, suteiktas sau, pridedant juos prie rankos kaip kojų tatuiruotės dizainą.

2. „Black Spade“ kaukolės tatuiruotės dizainas:

„Black Spade“ kaukolės tatuiruotės dizainas

Kaukolės tatuiruotės dizainas, kurį visada pamišo jaunimas, ypač berniukai ir jauni vyrai. Žmonėms, kurie turi savo roko grupę, patinka dėvėti tokį šešėlinį dizainą. Norėdami pakeisti įprastą kaukolės dizainą, pabandykite šukuoti kaukolės dizainą su „Spade“ dizainu.

3. Kastuvas su žvaigždės dizaino tatuiruote:

Kastuvas su žvaigždės dizaino tatuiruote

Šis unikalaus dizaino tatuiruotės dizainas geriausiai tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams kaip rankos ar riešo tatuiruotės dizainas. Pikto kontūras pagamintas naudojant juodą spalvą, o centre žvaigždės dizainas užpildytas naudojant juodą spalvą.

4. Raudonos ir žalios kastuvės tatuiruotės dizainas:

Raudonos ir žalios kastuvės tatuiruotės dizainas

Šis kontrastingos spalvos kastuvo tatuiruotės dizainas skiriasi nuo įprasto tatuiruotės dizaino. Kastuvo dizainas yra rašalu, kurį tada supa gretimas žiedas. Kastuvo centras suprojektuotas su žaliais lapais, kurie taip pat seka aplink žiedą.

5. „Fire Spade“ spalvų tatuiruotės dizainas:

„Fire Spade“ spalvų tatuiruotės dizainas

Ugnies tatuiruotės dizainas yra įprastas tatuiruotės dizainas, kuris buvo populiarus tarp visų amžiaus grupių. Kad kastuvas būtų kitoks, rašoma aplink ranką ar kaklą, prie kurio rašomas liepsnos dizainas. Liepsna rašoma naudojant raudoną spalvą.

6. Mažo paprasto kastuvo tatuiruotės dizainas:

Mažo paprasto kastuvo tatuiruotės dizainas

Žmonėms, kurie mėgsta turėti mažą tatuiruotę aplink pirštus, galima pasiūlyti šį paprastą mažos kastuvės dizainą. Šis tatuiruotės dizainas užmaskuojamas kaip žiedas aplink pirštą, o tai yra dar vienas teigiamas veiksnys mergaitėms.

7. Apverstos mentės kaukolės ir kaulų tatuiruotės dizainas:

Apverstos mentės kaukolės ir kaulų tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė su kastuvu paprastai piešiama širdimi arba lapų raštu, kuris yra aukštyn nukreipta jungtis su stiebu žemiau kastuvo. Kad tai būtų pakeista, šiam kastuvėlio dizainui suteikiama kitokia perspektyva, nupiešiant kastuvo dizainą apverstai.

8. Meninis „Spade Tattoo Design“ karalius:

meninis tatuiruočių dizaino karalius

Žmonėms, mėgstantiems piešti meninį ir natūralų dizainą, tokio tipo meninis dizainas kartu su karališkuoju kastuvu yra nuostabus derinys. Kastuvas yra nupieštas aplink ranką ar koją, kuri vėliau paryškinama karaliaus veidu.

9. Pikų karalienės tatuiruotės dizainas:

„Spade“ tatuiruotės dizaino karalienė

„Queen of spade“ tatuiruotės dizainas siūlomas berniukams, norintiems savo tatuiruočių dizainą skirti savo artimiesiems ir paminėti, kad ji yra jūsų karalienė meniškai. Norėdami sutaupyti laiko, dizaineriai vietoj piešimo karalienės veido nupiešia kastuvo dizainą su karūna ant smailiojo kastuvo dizaino.

Turėkite omenyje, vaikinai, kad pasiektumėte savo merginų širdį romantiškai ir meniškai, o ne per tatuiruotės dizainą, turėdami tai omenyje, pasirinkite tatuiruotės karalienės karalienę arba paprastą kastuvo tatuiruotės dizainą. Merginos, mėgstančios keisti monotonišką gėlių dizaino tatuiruotę, pasirenka kastuvo dizaino tatuiruotę ir vitriną kaip mados pareiškimą.