Nėrimas yra mezgimo terminas. Jis naudoja kabliuką, kad sukurtų gražų srieginį dizainą. Šis mezgimo modelis dažnai naudojamas darant tatuiruotę. Nėrimo tatuiruotės yra sudėtingos. Tai sudėtingas dizainas su griežtu modeliu. Pati dizaino technika gali būti siejama su stiliumi, kuris pastaruoju metu pasirodė garsus arba buvo naudojamas plačiausiai pripažintose tatuiruotėse.

Šios nėrimo tatuiruotės reikšmė rodo kieno nors pomėgį. Mezgimas ir nėrimas yra skirtingi dalykai ar procesai. Šio stiliaus nėrimo tatuiruotės modelis apima kojas ir rankas. Yra daug rūšių nėrimo tatuiruotės dizaino.

Šaunios ir stilingos nėrimo tatuiruotės su vaizdais

Mielos ir geriausios nėrimo tatuiruotės moterims ir vyrams:

Čia yra keletas nėrimo tatuiruotės idėjų, kurias galite išbandyti.

1. Tradicinės nėrimo tatuiruotės:

Tradicinės nėrimo tatuiruotės

Tradicinės nėrimo tatuiruotės yra nėrimo tatuiruotės su siūlų rutuliu ir mezgimo kabliukais. Kartais prie dizaino pridedamos žirklės. Tai labiau panašu į dedikaciją mezgėjai ir dizainerei. Mažas kūrybiškumas, jei jums reikia tinkamo dizaino, tada mažai sunkiai dirbate, kad sukurtumėte šią tatuiruotę.

2. Dizainerių nėrimo gėlių tatuiruotės:

Dizainerių nėrimo gėlių tatuiruotės

Nėrimo gėlių tatuiruotės turi nėrimo gėlių dizainą. Šio tipo tatuiruotės turi gražių spalvų. Gėlės suteikia mezgimo modelius. Šio tipo tatuiruotė yra labai moteriška.

3. Nėrimo kabliuko tatuiruotės:

Nėrimo kabliuko tatuiruotės

Nertiniai gaminami naudojant kablio tipo adatą. Nėrimo mėgėjai dažnai naudoja kabliuką savo meilei simbolizuoti. Nėrimo kabliuko tatuiruotės yra mažo dydžio tatuiruotės. Jie gali būti pagaminti ant piršto. Atrodo labai miela.

4. Žuvies kablio stiliaus nėrimo tatuiruotės:

Žuvies kabliuko stiliaus nėrimo tatuiruotės

Žuvies kablys yra kabliukas, naudojamas mezgimui. Šis atrodo kaip žuvies kabliukas, nes dažniausiai jį naudojame gaudydami žuvį. Šio stiliaus tatuiruotėje gausite mažą kablio dizainą su siūlų rutuliu arba tik siūlu. Puiki kolekcija tiek vyrams, tiek moterims.

5. Mezgimo adatų nėrimo tatuiruotės:

Mezgimo adatos nėrimo tatuiruotės

Mezgimo adatos nėrimo tatuiruotės yra su dviem arba viena mezgimo adata. Tai nėra labai sudėtingas dizainas. Ši tatuiruotės idėja puikiai tinka mezgimo mėgėjams. Tai puikiai tinka padaryti kaip nėrimo rankovių tatuiruotę.

6. „Boho“ nėrimo tatuiruotės:

Boho nėrimo tatuiruotės

Boho yra trumpas bohemos laikotarpis, kuris yra žmogus, kuriam nerūpi visuomenės taisyklės. „Boho“ nėrimo tatuiruotės yra paprastos netradicinės nėrimo tatuiruotės. Jie skiriasi nuo įprastų tatuiruočių. Jie yra linksmi ir labai madingi.

7. Nėrimo siūlų tatuiruotės:

Nėrimo siūlų tatuiruotė

Nėrimo siūlų tatuiruotė yra tradicinė nėrimo tatuiruotė. Jie turi siūlų rutulį su adatomis. Jie taip pat kartais turi žirklių ir juostų. Šios tatuiruotės yra simbolinės dizaineriams ir siuvėjams. Šį dizainą dažniausiai renkasi tos merginos, kurioms patinka paprastas, bet gražiai suprojektuotas nėrimo modelis.

8. Čigonų nėrimo tatuiruotės:

Čigonų nėrimo tatuiruotės

Čigonas mėgsta tatuiruotes. Čigonų nėrimo tatuiruotės yra mažos hipių tatuiruotės. Paprastai jie turi tam tikrus modelius ir dizainą. Tai simbolinės idėjos, turinčios reikšmę. Gausite gerų komentarų apie savo modelio tipą, dėvėsite atlošus ir patraukite dėmesį.

9. Nėriniai nėrimo tatuiruotės:

Nėrinių nėrimo tatuiruotės

Nėrimas dažniausiai naudojamas nėriniams gaminti. Nėrinių nėrimo tatuiruotės turi nėrimo nėrinių tipo modelį. Tai puikiai tinka padaryti rankovių nėrimo tatuiruotę. Jie taip pat yra mažas badas. Tai padeda parodyti savo kūrybiškumą, galite pritaikyti šį stilių.

Nėrimo tatuiruotės yra sudėtingos konstrukcijos, tačiau jos išsiskiria. Puikiai tinka padaryti ilgalaikį įspūdį. Nėrimo tatuiruotės yra ryškios, spalvingos ir kupinos gyvybės. Nėrimo tatuiruotės neapsiriboja tik močiutėmis. Tai nauja būsima tendencija tarp jaunuolių. Jie gali būti pagaminti ant rankų, kaklo ir net mažoje vietoje kaip pirštas.