Menas vaizduoti gyvenimą meniniu būdu gali būti geriausias apibūdinimas genčių keltų tatuiruočių dizainui, šis tatuiruotės dizainas išryškina karo intymumo prasmę Keltų karo metu, kai keltai (indoeuropiečiai) kūrė savo kūną naudodami „Woad“ lapų pasta, suteikianti indigo spalvą.

Genčių keltų tatuiruočių dizainas

Populiarūs ir autentiški genčių keltų tatuiruočių modeliai vyrams:

Šis straipsnis padės įgyti žinių apie 9 populiariausias genčių keltų dizaino tatuiruotes

1. Žuvų genčių keltų tatuiruotės dizainas:

„Fish Tribal Celtic“ tatuiruotės dizainas

Manoma, kad vaizduojantys gyvūnai ir jūros gyvūnai demonstruoja savo drąsą mūšio lauke dar geležies amžiaus eroje, kuri yra viena iš šios tatuiruotės dizaino, kurią seka jaunimas ir vidutinio amžiaus minia. Dviratininkai mėgsta išbandyti šį dizaino stilių, o merginos taip pat gali išbandyti tokio tipo dizainą pagal savo požiūrį.

2. Vilkų genčių keltų tatuiruotės dizainas:

„Wolf Tribal Celtic“ tatuiruotės dizainas

Vilkas priklauso laukinių gyvūnų kategorijai, galinčiai išgyventi esant itin šaltai temperatūrai. Ši koncepcija buvo naudojama kuriant plikus karių kūnus, kad jaustųsi galintys išgyventi ekstremaliomis karo sąlygomis ir laimėti mūšio lauke. Vilko tatuiruotės dizainas gali būti skirtingo dydžio. Visų dydžių vilkų dizainas arba tik vilkų veido dizainas yra prieinamas. Gaukite vilkų dizainą ir parodykite savo požiūrį.

3. Keltų genties saulės tatuiruotės dizainas:

Keltų genties saulės tatuiruotės dizainas

„Sun Celtic“ genčių tatuiruočių dizainas yra paprasčiausias dizainas, kurį Airijos žmonės naudojo senovėje prieš išvykdami į karą. Šį paprastą dizainą gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys aplink ranką ar užpakalinę pečių sritį.

4. Keltų genčių kryžiaus tatuiruotės dizainas:

Keltų genčių kryžiaus tatuiruotės dizainas

Kadangi keltų genčių tatuiruotė kilo iš krikščionių bendruomenės, kare dalyvavę žmonės simbolizavo jų patriotizmą, tatuiruodami nuogą kūną kryžiaus simbolių tatuiruotėmis. Tatuiruotės dydis įvairus – nuo mažo iki didžiulio kryžiaus simbolio dizaino.

5. Keltų genčių kryžiaus tatuiruotės dizainas su sparnais:

Keltų genčių kryžiaus tatuiruotės dizainas su sparnais

Jėzaus nešamas kryžius rodo sunkų darbą, kurį jis padarė, kad išgelbėtų savo tautą. Paprastą linijos kryžiaus simbolį Keltų genties tatuiruotę galima padaryti patrauklesnę pridėjus sparnus ant viršutinės simbolio dalies.

6. „Celtic Eagle“ sukurta genčių tatuiruotė:

„Celtic Eagle“ sukūrė genties tatuiruotę

Erelis yra žiaurus ir gudrus paukštis, kuris neabejotinai yra priimtinas veiksnys. Kad tai simbolizuotų, kariai yra tokie pat žiaurūs kaip erelis, keltai sukūrė savo kūną su erelio dizaino genties keltų tatuiruote, kurią dabar nešioja ir jaunimas.

7. „Celtic Warrior Tribal Tattoo Design“:

Keltų karių genčių tatuiruotės dizainas

Prisimindami karius, kurie viduramžių amžiuje dalyvavo kovos metu, tatuiruočių dizaineriai sugalvojo savo veidus pavaizduoti kaip tatuiruočių dizainą ir mazgų dizainą.

8. Sujungiantis keltų genčių rankovių tatuiruotės dizainas:

Sujungiantis keltų genčių rankovių tatuiruotės dizainas

Blokuojantis dizainas yra vienas garsiausių keltų genčių dizaino. Keltai savo pliką krūtinę suprojektavo šiais tarpusavyje sujungtais linijų modeliais, suteikiančiais amžinojo gyvenimo prasmę su daugybe posūkių ir posūkių..

9. Keltų genčių drakono tatuiruotės dizainas:

Keltų genties drakono tatuiruotės dizainas

Senyvo amžiaus žmonės drakoną laiko žiauriu ir pavojingu gyvūnu kaip simbolį, rodantį savo pyktį naikinant priešus. Šis drakono dizainas gali būti skirtingos formos ir dydžio, o tai tikrai yra asmeninis pasirinkimas.

Prisiminti senąją istoriją ir ją išsaugoti yra jaunosios kartos pareiga, kurios neabejotinai laikomasi naudojant kūrybines idėjas. Vienas iš tokių metodų yra tatuiruotės dizainas. Mažas genčių keltų tatuiruotės dizainas taip pat kalba apie istoriją.