Kai kurie žmonės savo zodiako ženklus pažymi kaip tatuiruotes ir tai dažniau pasitaiko tarp mergaičių. Tarp 12 zodiako ženklų Vėžio ženklas yra labiau žinomas ir madingesnis, nes jį galima parašyti ir kaip tekstą, ir kaip vaizdą. Vėžio zodiako ženklai žymimi „krabu“, taip pat genčių simboliais.

Zodiako ženklas pažymėtas kaip tekstas, krabas arba žvaigždės simbolis. Mes visi turime tam tikrų savybių ir kai mes gimėme, saulės ženklas mus valdo. Žmonės mėgsta naudoti savo saulės ženklą kaip tatuiruotę ant savo kūno dalies, o vėžio tatuiruotė atspindi vandens elemento kokybę.

Stebuklingos vėžio tatuiruotės dizainas

Geriausi ir stilingi vėžio tatuiruočių dizainai:

Raskime čia su minėtomis vėžio ženklų tatuiruotėmis, kurios jums suteiks nepaprastą išvaizdą.

1. Įprasti vėžio zodiako tatuiruočių dizainai:

Įprasti vėžio zodiako tatuiruočių dizainai

Įprasti vėžio zodiako tatuiruočių dizainai yra paprasti Vėžio ženklo zodiako modeliai. Dažniausiai tai yra paprasčiausios formos zodiako simbolis. Jie dažniausiai gaminami juodu rašalu ir yra tokie paprasti.

2. Paprasti vėžio tatuiruočių dizainai:

Paprasti vėžio tatuiruočių dizainai

Tai paprasti krabų dizainai, vaizduojantys vėžio simbolio tatuiruotę. Šios tatuiruotės yra pagamintos iš spalvų derinio ir dažniausiai daromos raudonos ir juodos spalvos deriniu. Šiuos dizainus galima dėvėti ant riešo, rankos ir galvos.

3. Vėžio tatuiruotės dizainas mergaitėms:

Vėžio tatuiruočių dizainas mergaitėms

Vėžio tatuiruočių dizainas mergaitėms yra paprastas ir patrauklus. Šios tatuiruotės gali būti zodiako simbolis, krabas arba abu. Krabai taip pat derinami su gėlėmis, o kartais jie gaminami naudojant daugiaspalvį rašalą. Dizainas pagamintas „mergaitiškai“ su krabu, kad jis atrodytų tobulesnis.

4. Linijinis vėžio tatuiruotės dizainas:

Linijiniai vėžio tatuiruočių dizainai

Linijinis vėžio tatuiruotės dizainas yra vėžio zodiako simbolio tatuiruotė, pagaminta tik su linijomis. Jie pagaminti tik juodu rašalu ir sutelkti dėmesį į vaizdo linijų formavimą. Linijiniai yra naudojami kaip šiuolaikinio amžiaus dizainas ir yra paprasti – madingi.

5. Genčių vėžio tatuiruotės dizainas:

Genčių vėžio tatuiruotės dizainas

Genčių vėžio tatuiruotės yra vėžio zodiako tatuiruotės, pagamintos iš sudėtingo dizaino ir struktūros. Genčių dizainai dažniausiai vaizduoja Zodiako ženklą su sudėtingomis linijomis ir ryšiais. Tai taip pat apima krabą ar zodiako vėžio ženklą su kitais ženklais, atspindinčiais senovinę prasmę.

6. Realistiniai vėžio tatuiruočių dizainai:

Realūs vėžio tatuiruočių dizainai

Realūs vėžio tatuiruotės dizainai yra vėžio ženklo krabų tatuiruotės ir yra pagaminti kaip tikra 3D tatuiruotė. Jie gaminami tik iš juodos arba kelių spalvų. Tai dažniausiai laikoma įprasta tatuiruote kaip zodiakas, nes tatuiruotės dizaine dominuoja tikroviška išvaizda.

7. Unikalūs vėžio tatuiruočių dizainai:

Unikalūs vėžio tatuiruočių dizainai

Unikalūs vėžio tatuiruočių dizainai yra zodiako ar krabų dizaino, pagamintų pagal techniką. Tai yra futuristinė tatuiruotės dizaino perspektyva ir yra kūrybiškesnė. Tai dažniausiai glumina ir yra šiuolaikinis žmogaus kūno menas.

8. „Hardcore Cancer Tattoo Designs“:

„Hardcore Cancer“ tatuiruočių dizainas

„Hardcore“ vėžio tatuiruočių dizainas yra paprastų ir sudėtingų dizaino derinys. Jie pagaminti iš kaukolės, liepsnos, ugnies ir pan., Kad atrodytų baisiau ir suteiktų „pankišką“ išvaizdą. Dažniausiai šias tatuiruotes nešioja vyrai ant bicepso raumens.

9. Sudėtingi vėžio tatuiruočių dizainai:

Sudėtingi vėžio tatuiruočių dizainai

Kompleksiniai vėžio tatuiruočių dizainai yra priimti iš senovinio stiliaus ir yra laikomi sudėtingiausiu dizainu. Tai panašios į genčių tatuiruotes, tačiau yra sudėtingesnės.

Zodiako tatuiruotės dėvimos norint išreikšti savo „gimimo asmenybę“ ir dažniausiai nešiojamos ant rankų. Vėžio zodiako tatuiruotės yra labiau paplitusios ir yra įvairių stilių. Jie taip pat gali būti keičiami pagal vartotojo skonį. Zodiako tatuiruotės dažniausiai dėvimos kaip bet kuris žvaigždę atstovaujantis gyvūnas, nes ji atrodo kitaip.