Kalbant apie labai tipiškas tatuiruotes, ši aštuonių rutulio dizaino pozicija yra geriausia. Šis tatuiruotės dizainas pirmą kartą pasirodė kalėjime. Kalbant apie aštuonių rutulių tatuiruotę, kiekviena tatuiruotė turi savo svarbą ir unikalią simboliką. Tatuiruotę labai mėgsta baseino žaidėjai ir lošėjai; tačiau jis taip pat yra sėkmės ir nesėkmės linkėjimas. Šį tatuiruotės dizainą galite sumaišyti su bet kokiu kitu dizainu ar formomis.

Stilingi ir nuostabūs aštuonių rutulinių tatuiruočių dizainai

Geriausi ir mieliausi aštuonių rutulių tatuiruočių dizainai:

Pereikime prie stilingų 8 rutulinių tatuiruočių dizainų, kurie vienu žvilgsniu patrauktų žiūrovo širdį.

1. Kortų ir snukerio 8 rutulių tatuiruotės dizainas:

Kortų ir snukerio 8 rutulių tatuiruočių dizainas

Norite surinkti ir snukerį, ir korteles! Čia yra unikali rutulio tatuiruotė, nupiešta kartu su trimis svarbiomis tamsių ir šviesių atspalvių kortelėmis. Aštuonių kamuolių tatuiruotė suteikia mačo išvaizdą vaikinų rankoms ar riešui.

2. Kaukolė rutulio tatuiruotėje:

Kaukolė rutulio tatuiruotės dizaine

Norite parodyti pavojingą ar neigiamą savo pusės dalį! Čia yra juodo rutulio tatuiruotė, sukurta kaukolės pavidalu. Tatuiruotė susijusi su mirtimi ir po mirties. Jis taip pat nešioja snukerio lazdas, o ne kaulus, kad atrodytų realistiškai.

3. Specialūs aštuoni rutuliniai tatuiruočių dizainai:

Specialūs aštuonių rutulių tatuiruočių dizainai

Norite tatuiruotę skirti tam, kuris įkvėpė ar išmokė jūsų baseiną! Arba kam nors, kuris buvo susijęs su žaidimu! Čia yra tatuiruotė, kuriai suteiktas ryškus fonas ir atminties diržas tų metų, kuriuos jis žaidė ir laimėjo, arba metų, kurie jam pasisekė.

4. Išdykęs aštuonių rutulių tatuiruotės dizainas:

Išdykę aštuonių rutulių tatuiruočių dizainai

„Lucky 8“ rutulio tatuiruotės, kai joms suteikiamas išdykęs prisilietimas, suteikia įžeistą dizainą. Dizainas apima biliardo kamuolio, šachmatų paviršiaus, kauliukų ir tt atspalvius su juostele, rodančia sėkmę. Jis taip pat laikomas sėkmės žavesiu.

5. „Scorpion Eight Ball“ tatuiruotės dizainas:

„Scorpion Eight Ball“ tatuiruočių dizainas

Kai aštuonių rutulių tatuiruotė derinama su skorpionu, tai sukuria geriausią riešo ar rankos tatuiruotę. Tatuiruotė leidžia parodyti savo jausmus, jėgą, jėgą ir pan., Todėl yra plačiai populiari tarp kultūristų.

6. Aštuonių rutulinių tatuiruočių dizaino karalius:

Baseino aštuonių rutulių tatuiruočių dizaino karalius

Ar esate biliardo žaidimo karalius! Čia yra tatuiruotė, kuri puikiai tinka jūsų asmenybei. 8 rutulio tatuiruotė padaryta su rutuliu centre, o karūna – viršuje.

7. Meksikos juokdarys su aštuonių rutulių tatuiruočių dizainu:

Meksikos juokdarys su aštuonių rutulinių tatuiruočių dizainu

Norite parodyti magiškąją savo pusę arba esate aistringas magijos šou! Stebuklinga 8 rutulio tatuiruotė su Meksikos juokdariu yra tai, ko ieškote. Tatuiruotė padaryta juodu rašalu, kad būtų išgauti geriausi atspalviai.

8. Aštuoni rutuliai su sparnų tatuiruočių dizainu:

Aštuonių rutulių tatuiruotės dizainas su sparnais

Skraidančių aštuonių rutulių tatuiruotė yra susijusi su greičiu, kuriuo kamuolys juda žaisdamas. Tatuiruotė yra viena iš mažų aštuonių rutulio tatuiruočių, kurias galima nešioti ant riešo, rankos, iškirptės, kojos ir tt. Tatuiruotė simbolizuoja laisvę, greitį, pergalę ir kt..

9. Aštuoni rutuliai su ugnies tatuiruočių dizainu:

Aštuoni rutuliai su ugnies tatuiruočių dizainu

Aštuonių rutulių tatuiruotė, liečiant liepsną, suteikia savininkui paslaptingą dizainą. Tatuiruotė rodo atšilimą, matomumą, džiaugsmą, aistrą, mirties skausmą, meilę ir daug daugiau.

Juodo rutulio tatuiruotes galima lengvai suprojektuoti naudojant bet kokias kitas tatuiruočių idėjas, kad būtų parodyta tikroji jūsų gyvenimo pusė. Tai rodo ir gerą, ir blogą likimą, kurį galima lengvai bendradarbiauti su mažais ir dideliais dizainais.