Mada daryti tatuiruotes ant kūno pasaulyje egzistuoja jau daugelį tūkstantmečių. „Cosmic Tattoo Designs“ yra nauja mada. Kosminis reiškia dangišką ir milžinišką, todėl, jei manote, kad jūsų asmenybė yra nepaprastai dangiška, turėtumėte pasirinkti „Cosmo Tattoo“. Šie atspaudai ant odos reiškia, kad žmogus turi ekscentrišką dvasią ir tiki visata.

Kosminiai tatuiruočių dizainai

Geriausi ir mieliausi kosminiai tatuiruočių dizainai:

Žemiau pateikiamas unikalių kosminių tatuiruočių idėjų, kuriomis galite visiškai pasigirti, sąrašas:

1. „Cosmos“ gėlių tatuiruotė:

„Cosmos“ gėlių tatuiruotė

Kosmoso gėlių tatuiruotės dizainas yra pyktis tarp moterų. Gėlės demonstruoja įgimtą feminizmą, o mėlyna spalva reiškia jų nepriklausomybę. Šią tatuiruotę galite turėti bet kokio dydžio ir pasirinkto spalvų derinio.

2. „Cosmos Tattoo“ – saulė ir saulės sistema:

„Cosmos Tattoo“ - saulė ir saulės sistema

Kita garsi tatuiruotė yra kosmoso tatuiruotės dizainas – Saulės sistema ir saulė. Visi žinome, kokia svarbi mūsų visatai yra saulė ir kad nebeliks gyvybės žemėje, jei saulė nustos egzistuoti.

3. Antgamtinės gyvūnų kosminės tatuiruotės:

Antgamtinės gyvūnų kosminės tatuiruotės

Elnias laikomas vienu iš ankstyviausių ir nuostabiausių žmonijai žinomų gyvūnų. Yra žinoma, kad jie nukreipia fėjas žemėje ir kai kuriuos laimingus žmones į paslaptingą žemės sritį. Elnių „Cosmo“ tatuiruotė taip pat yra labai ryškiai žinomas dizainas.

4. „Tattoo Cosmos“ ir „Constellation“:

„Tattoo Cosmos“ ir „Constellation“

Žvaigždžių grupė, sudaranti modelį danguje, yra žinoma kaip žvaigždynas. Viskas, kas yra toje konkrečioje schemoje, yra gerai apgalvota kaip tos konkrečios grupės sudedamoji dalis. Žvaigždyno prasmė yra platybė ir vaizduoja vienybę. Tai yra geriausias kosminių tatuiruočių dizainas, kurį galite turėti, nes tam net nereikia daug laiko.

5. Pasaulio medžio kosmoso tatuiruotės dizainas:

Pasaulio medžio kosmoso tatuiruotės dizainas

Pasaulio medis reiškia visų visatos sričių ryšį. Šis medis auga visą kosmosą ir kosminę visatą. Tai labai šlovingas kosminės tatuiruotės dizainas, nes jis reiškia visatos pasiekiamumą ir galią, kuri pakeičia visas būtybes

6. Juodosios skylės kosminė tatuiruotė:

Kosminė tatuiruotė „Black Hole“

Visi šioje žemėje gerai žino juodąją skylę ir tai, kad ji traukia visus objektus net elektromagnetinę bangą link savęs. Šioje skylėje įsiurbtų dalykų niekur nėra ir niekas nežino, kur jie eina. Taip yra todėl, kad ši erdvės sritis yra sandariai supakuota su stora medžiaga. Šis kosminis tatuiruotės dizainas vaizduoja, kad jūs esate paslaptingas viduje ir taip pat galite jumis pasitikėti.

7. Mėnulio kosminė tatuiruotė:

Kosminė tatuiruotė Mėnulis

Mėnulis yra labai svarbi ir gyvybiškai svarbi mūsų planetos dalis. Jame pavaizduota, kaip mėnulis visada yra aplink žemę, nes žemė ir mėnulis visada yra sinchroninio sukimosi judesio. Ši kosmoso mėnulio tatuiruotė atspindi moteriškumą – Mėnulio atveju – gamtą, taigi Mėnulio fazės reiškia gamtos begalybę, amžinybę ir tamsiąją pusę.

8. 3D kosminių tatuiruočių dizainas:

3D kosminiai tatuiruočių dizainai

Tatuiruotės dabar turi tradicinio rašalo ar 3D tatuiruotės variantą. Šis gražus „Cosmic Tattoo“ dizainas rodo, kad Visata yra kiekvieno žmogaus širdyje. Žmonės, kurie žavisi astronomija, žavisi kosmosu ir visomis mįslingomis Visatos paslaptimis.

9. Kosminė galaktinės pelėdos tatuiruotė:

Kosminė galaktinės pelėdos tatuiruotė

Kosminis kosminis pelėdos tatuiruotės dizainas yra nauja tatuiruočių pramonės tendencija, nes tai yra intelekto, didybės, amžinos meilės ir vaisingumo simbolis. Todėl žmonės to siekia.

Kosminius tatuiruočių dizainus paprastai labai sunku padaryti, nes jie reikalauja daug smulkių detalių. Jie skirti didesnėms nei gyvenimo asmenybėms, nes vaizduoja asmenybės platybes.