Pasaulis yra geresnė vieta, kai vaikystėje prisimenate savo nedorybes. Dabar, kai esate jaunas ar suaugęs, matote, kad tai atsispindi. Vaikystėje aš praleisdavau valandas sėdėdamas ant lovos ir žiūrėdavau į savo mamą ar vyresniąją seserį, kuri buvo pripildyta žaislų. Jų makiažo dėžutės pilnos ryškių spalvų, jų apranga ir drabužiai. Vaikystėje mes visi išgyvenome tą fazę, kai viena iš mūsų mėgstamiausių žvaigždžių žengė ant scenos dėvėdama žvaigždėtą viršūnę ir mes iškart to trokštame. Daug kas nutiktų, kai viena iš jūsų seserų gautų naują porą aukštakulnių, o jūs mirtumėte viduje, kad tik užaugtumėte iki tokio amžiaus, kai galite sau tai leisti. Tai yra gyvenimo dalis, tačiau, laimei, dabartinė karta gali tai patirti geriau nei mes.

Vaikystėje mūsų vienintelė išeitis įveikti šią degančią liepsną būtų įsmukti į spinteles ir, kai niekas nežiūri, nuvilkti drabužius, išbandyti tuos blogai prigludusius drabužius ir juos paslėpti, kad vėliau sužinotume ir nubaustume. Šiais laikais pasaulyje, palaikančiame skaitmeninimą, jūs, kaip vyresnysis, dabar galite padėti savo vaikui ar mažajai seseriai įvairiais apsirengimo žaidimais. Šie žaidimai suteikia jums drabužių spintą, pilną norimų tendencijų išmanančių drabužių. Animacinė versija daro patirtį dar patrauklesnę, todėl čia yra visų geriausių apsirengimo žaidimų, kuriuos gali pasiūlyti internetas, sąrašas.

Mados žvaigždės puošniai apsirengti:

Mados žvaigždė apsirengia

Šis žaidimas suteikia jums tiesioginės patirties, kai esate mados šou tarp stumdomos nugaros scenos, kur būtumėte suknelių organizatorė, asortuojanti ten esančias paskutines suknelių modelius. Pradedama prašant pasirinkti iš daugybės modelių. Kai pasirinksite tris, su kuriomis norite dirbti, įvairūs drabužiai, aksesuarai ir batai bus pateikti, kad galėtumėte patobulinti savo išvaizdą, kol jūsų modeliai nebus išleisti į sceną, kad būtų galima įvertinti.

Valentino poros apsirengimas:

Valentino pora apsirengia

Vaikystėje visi sutinkame su tuo, kad kai kurie pasauliai ankstyvoje stadijoje nesusiduria su mūsų, bet kodėl tai neleis jums linksmintis dabar? Valentino dienos pora puošniai apsirengti yra žaidimas, kuriame jūs turite būti tiek merginos, tiek berniuko stilistas. Mergina yra pirmoje vietoje, kur galite pakeisti visą savo elgesį, pakeisdami peruką ir suknelę. Tada berniuko drabužis taip pat yra jūsų rankose.

Įžymybių makiažo žaidimai:

Įžymybių makiažo žaidimai

Įžymybių makiažo žaidimai yra gana žinomi, nes dabar jūs pagaliau galite apsirengti savo įžymybę taip, kaip visada norėjote. Šie žaidimai tikrai patenkina save, nes apsirengus mėgstamai įžymybei kyla daug akinimo. Šiame žaidime turime Vanessa Hudgens, kuri laukia, kol padarysite jai garderobą.

Merginų galia:

Merginų galia

nesakyk, kad nesusimąstėte, kaip gerai ir karštai atrodytumėte tame Britney Spears kostiume, kuris nusileidžia scenoje laikydamasis prie mikrofono dainuojantis jūsų gerbėjams. Čia yra galimybė įgyvendinti savo svajonę naudojant šį nuostabų roko žvaigždžių puošybos žaidimą, kuriame galite pasirinkti drabužius ir pamatyti, kaip atrodys šis derinys su jūsų norima šukuosena.

Barbės vestuvių suknelė:

Barbie vestuvių suknelė

tai įdomus žaidimas, kuriame jūsų vaikystės geriausia draugė Barbė nori jūsų pagalbos vestuvių dienos ceremonijoje. Jūs turite padėti jai tobulinti plaukus, pasirinkdami tinkamą šukuoseną. Tada ateina sunkus pasirinkimas suknelę iš daugybės variantų ir galiausiai apsispręsti dėl batų ir apyrankės.

Kalėdinė suknelė:

Kalėdinė suknelė

Gurkšnodamas kiaušinienės puodelį, virtualus avataras prašo užbaigti jos vakarinį įvaizdį, kad ji galėtų pasukti galvą savo Kalėdų vakarėlyje. Tam yra kalėdiniai papuošalai ir drabužiai, kurie atrodo kaip Kalėdos ir linksmi. Pradėkite nuo įprastų jos drabužių ir uždenkite juos ryškia gelbėjimosi liemene bei pirštinėmis, šaliku ir nepamirškite susitvarkyti plaukų..

Pavasario suknelė:

Pavasariškai apsirengti

Panaši į kalėdinio apsirengimo žaidimą, ši tema yra pavasaris, tai yra, tinkama apranga pavasariui, o čia keliami reikalavimai per daug, bet ekstravagantiškai. Pavasaris yra spalvų ir vasaros suknelių, spyruoklių ir žvilgsnių pirštų, skrybėlės ir šaliko sezonas, be to, yra ir pavasarinių porų žaidimų.

Žaidimas „Kultūrinis apsirengimas“:

Žaidimas „Kultūrinis apsirengimas“

Kas žinojo, kad paprastas internetinis žaidimas bus toks informatyvus ir išmanantis. Yra specialių žaidimų, kurie tinka tik tam tikroms kultūroms, bet, žinoma, gali žaisti visi. maža mergaitė Indijai, žino, kaip apsirengti karnavalui Rio, o mergina iš Kinijos žino, kaip mes, indėnai, vykstame per didžiąsias vestuves. Šie žaidimai taip pat gali būti švietimo šaltinis, nes vaikai žaisdami sužino apie kitas kultūras.

„Disney Princess“ suknelė:

„Disney“ princesė apsirengia

Būdama pati princesė, nenuostabu, kad stipriai įsimylėjote šias „Disney“ princeses. Ar nebus puiku, jei dabar galėsite juos apsirengti taip, kaip jums patinka? „Disney“ princesė visada turi savo fiksuotus drabužius, mėlynos ir baltos spalvos ir supuvusius puvinius, bet būtų tiesiog fantastiška, jei padėtumėte šiai princesei apsispręsti dėl savo drabužių.

Išleistuvių suknelė:

Išleistuvių suknelė

Mes matėme, kaip mūsų vyresnioji sesuo išsigando dėl tobulos suknelės, kurią dėvėti išleistuvėse. Mes matėme, kaip mūsų draugas daro didelę įtaką, bet kadangi jūsų diena dar neateis ar netoliese, prieš eidami apsipirkti galite žaisti vieną iš šių žaidimų. Šie išleistuvių žaidimai suteikia jums įvairių idėjų, kaip apsirengti ir padaryti plaukus nepriekaištingus, kad žinotumėte, ką ir kur dėti.