Geresniu būdu pakabinti drabužius kartais tampa iššūkiu. Rasti tinkamą vietą, pakabinti ją taip, kad ją būtų galima naudoti vėliau, visa tai tampa šiek tiek sudėtinga. Taigi šiek tiek daugiau žinant apie pakabas gali būti naudinga pakabinti. Nusivilkus nuo pečių ir palikus kur nors kitur, išskyrus pakabas, drabužiai atrodo nerangiai. Faktorius „Galima naudoti vėliau“ yra mažiau tikėtinas dėl jame esančių raukšlių. Kad drabužių spinta atrodytų gana švari, svarbu tai, kaip drabužiai pakabinami ir kaip jie išdėstyti. Audinių pakabos suprojektuotos taip, kad palengvintų pastangas išlaikyti drabužius be raukšlių. Pečius primenanti forma padeda pakabinti drabužius ir išlaikyti originalią jų formą. Nors drabužių spintos apsaugo drabužius nuo dulkių, pakabos apsaugo juos nuo raukšlių. Vielinės pakabos sveria mažiau ir netinka sunkiai sveriantiems drabužiams, tokiems kaip paltai ir švarkai. Taip sakant, kiekviena pakaba yra skirta tam tikram tikslui. Pakabos paprastai tarnauja drabužių pakabinimui; reikia atkreipti dėmesį į audinių pakabų kokybę.

Įvairūs audinių pakabų tipai:

Pakabos! Nesvarbu, kaip jis atrodo, jei jis galėtų pakabinti šluostę, kuri yra gerai; tačiau, mūsų nuostabai, pakabos yra įvairios – nuo paprastų vielinių ar metalinių pakabų iki elegantiškų ir jaukiai atrodančių dizainerių. Kiekvienos pakabos medžiaga, dizainas ir svoris skiriasi, kad atitiktų paskirtį. Štai keletas populiarių rūšių, kurias galite pasirinkti…

Medinės pakabos:

Medinės pakabos yra pakankamai tvirtos, kad tilptų sunkiai sveriančius drabužius. Dizainas pagamintas taip, kad pakabintų paltus ir striukes. Dizaineriai gaminami net su medinėmis pakabomis, keičiama spalva ir pridedamos kai kurios papildomos funkcijos, kad pagerėtų išvaizda.

Vielos pakabos:

Vielos pakabos sveria mažiau. Jis pagamintas iš plonų metalinių kabelių ir padengtas plastiku. Mažiau sverianti savybė leidžia laikyti lengvus drabužius. Pakaba yra padengta plastiku, todėl ant drabužių nesusidaro dėmių. Tai viena iš lengvai pagaminamų audinių pakabų.

Plastikinės pakabos:

Plastikinės pakabos yra šiek tiek labiau stulbinančios, medžiaga yra pakankamai tvirta, kad tilptų sunkiai sveriančius drabužius, tačiau nepatartina naudoti ilgą laiką. Tai atrodo labiau stulbinančiai, nes nėra jokių pasiteisinimų dėl spalvų. Medžiaga yra įvairių spalvų, todėl pakabos bus. Ne tik baltos ir juodos pakabos, bet ir įmantrios ir dizainerių pakabos.

Klipų pakabos:

Sąvaržėlės pakabos mažai kuo skiriasi nuo kitų, nes turi spaustukus ir horizontaliai išlygintą struktūrą. Sąvaržėlės atlieka tų drabužių, kurių negalima pakabinti, vaidmenį; tarkim, pavyzdžiui, sijonai. Drabužius nuo peties galima pakabinti naudojant spaustukus.

Metalinės pakabos:

Metalinės pakabos yra stipresnės nei tos vielos ir plieno pakabos. Tai gali būti ne apakinti atrodyti ir nėra dizaineriai. Metalinės pakabos atitinka paskirtį, bet nekrenta į akis.

Keli pakabos:

Keli pakabos yra suprojektuotos su papildomais horizontaliais pamušalais, kad būtų galima pakabinti viską vienoje pakaboje, tarkime; paltai, stolos, kelnės ir tt Daugiasluoksnės pakabos kitaip gali būti vadinamos erdvę taupančiomis pakabomis; Užuot pakabinę drabužius ant atskirų pakabų ir užimantys daugiau vietos, daug pakabų yra naudinga pakabinti daugelį vienoje pakaboje.

Aksominės pakabos:

Aksominės pakabos arba neslystančios pakabos yra specialiai sukurtos pakabinti lengvai slystančius aksominius drabužius. Šilkinė ir minkšta audinio tekstūra lengvai nuslysta nuo pakabos; aksominė pakaba neleidžia drabužiams slysti su įlenkimais abiejose jos pusėse. Veltinio kabyklos ir pakabintos pakabos yra suprojektuotos vienodai.

Paminkštintos pakabos:

Paminkštintos pakabos su minkštomis satino pagalvėlėmis yra ant pakabų. Minkštos pagalvėlės apsaugo drabužius nuo raukšlių ir raukšlių. Drabužiai su raukšlėmis yra irzlūs, ir tai taip pat yra rimtos situacijos atveju. Paminkštintos pakabos neleidžia drabužiams susiraukšlėti.

Kedro pakabos:

Kedrų pakabos yra kvapnios pakabos, kurios sugeria drabužių kvapą ir neleidžia drabužiams nešioti. Kedrų pakabos yra panašios į medines pakabas, tačiau yra kvapios. Drėgnos šluostės, ilgai kabinamos ant pakabų, dvokia, ir tai galima įveikti naudojant kedro pakabas.

Maži pakabos:

Mažos pakabos leidžia pakabinti mažus drabužius. Kūdikių drabužiai, pakabinami ant įprasto dydžio pakabų, ištempiami ir praranda elastingumą. Mažos pakabos neleidžia drabužiams sugadinti.

Išgalvotos pakabos:

Išgalvotos pakabos yra tos, kurios turi keletą papildomų funkcijų. Karoliukai, dažyti, apvynioti juostelėmis ir tt Išgalvotos pakabos suteikia pakabinimo vietai grožio. Dažnai tai nėra daug tikslo, bet gali būti skirta garderobui papuošti.

Vietos taupantys pakabos:

Vietą taupanti pakaba suprojektuota taip, kad būtų galima pakabinti daugiau drabužių naudojant vieną pakabą. Vienoje pakabinamoje kilpoje yra daugiau nei vienas horizontalus pamušalas su į petį panašia struktūra. Kiekvienas horizontalus pamušalas gali kabėti ant drabužio. Tai žymiai sutaupo vietos spintoje.

Džiaugsmo pakabos:

„Joy“ kabyklos yra tos paprastos plastikinės pakabos, sukurtos su funkcija, neleidžiančia drabužiams slysti. „Joy“ pakabos patenkina veltinio ir aksomo pakabų naudojimą. Minkšti drabužiai, pakabinti ant plastikinių pakabų, labiau linkę nuslysti, tačiau džiaugsmo kabyklos neleidžia jiems paslysti.

Neslystančios pakabos:

Neslystančios pakabos yra tokios pat kaip ir plastikinės pakabos, tačiau paviršius yra šiek tiek šiurkštus, todėl nevaržo drabužių lengvai nuslysti. Drabužiai be rankovių su plonais diržais dažniau nukrinta, o neslystančios pakabos gali neleisti jiems nukristi.

Didelės apkrovos pakabos:

Tvirtos pakabos yra tos, kurios naudojamos pakabinti sunkiai sveriančius drabužius, tarkime, paltus ir striukes, šlapius ir sunkius drabužius. Priešgaisrinės striukės ir kitos odinės striukės sveria sunkiai, o didelės apkrovos pakabos yra pakankamai tvirtos, kad jas laikytų.

Plonos pakabos:

Plonos pakabos yra panašios į tas plastikines pakabas, tačiau yra vertikaliai plokščios ir plonos. Jis tinka standiems drabužiams, o kitos pakabos gali sugadinti formą, plonos pakabos išlaiko formą.

Patarimai, kaip pasirinkti ir naudoti pakabas:

Bet kurio produkto stabilumas priklauso nuo jo kokybės ir naudojimo būdo, tas pats pasakytina ir apie pakabas. Jei naudojamas tinkamu mastu, jis gali tarnauti ilgą laiką.

  • Vielos pakabos turėtų būti naudojamos pakabinti lengvus drabužius, tokius kaip striukės, šalikai ir kt.
  • Šlapius drabužius galima kabinti ant plastikinių pakabų; metalinės pakabos ir medinės pakabos gali dėmėti drabužius.
  • Pakabos gali būti naudojamos trumpam kabinti, nes spaustukai gali žymėti drabužius, jei jie bus pakabinti ilgą laiką.
  • Elastiniai drabužiai turėtų būti laisvai pakabinti ant pakabų; pakabinus šiek tiek griežčiau, galima sugadinti audinio elastingumą.
  • Pakabos konstrukcija nėra tokia svarbi, kaip jos stabilumas.
  • Išgalvotos audinių pakabos gali atrodyti akinančiai, tačiau nėra garantuota, kad jos atitiks tikslą.
  • Plonas pakabas galima naudoti kabant kaklaraiščius.
  • Šviesių spalvų drabužius galima kabinti ant plastikinių ir vielinių pakabų, nes medinės ir metalinės pakabos gali dėmėti drabužius.
  • Baltos spalvos pakabos turėtų būti naudojamos šviesios spalvos drabužiams, nes pakabinti ant baltų pakabų spalvoti drabužiai gali sukelti spalvotų dėmių ant pakabų.

Drabužiai tiksliai kabėjo ant pakabų spintose, o nerangiai uždėti drabužiai turi skirtumų. Žmogaus asmenybėje svarbu išlaikyti jo vietą tvarkingą ir tvarkingą. Pasirinkę tinkamas pakabas ir tvarkingai pakabindami drabužius, turėsite gražią spintą. Sulankstyti drabužius yra šiek tiek sunkiau ir užtrunka ilgai, o juos pakabinus lengviau ir, žinoma, sutaupoma laiko. Taigi nebereikia jaudintis dėl drabužių priežiūros, tiesiog pakabinkite juos ir dalyvaukite.