Jei manėte, kad gimtadienio vakarėliai vis dar yra žvakių pūtimas ir pyrago pjaustymas, klystate! Šiais laikais šie „normalūs“ gimtadienio vakarėliai užleido vietą įdomiems teminiams vakarėliams, kurie gali sukurti ilgalaikius prisiminimus. Nuo dekoracijų iki meniu ir net kostiumų kiekvienas elementas suteikia nepakartojamą atmosferą ir skatina maksimalų jūsų svečių dalyvavimą.

Pasirinkdami šimtus temų, kaip nuspręsite, kas geriausiai tinka jūsų vakarėliui? Padėjome jums palengvinti reikalus, išvardiję šias populiarias vaikų ir suaugusiųjų gimtadienio temas, kurios gali automatiškai paskatinti tinkamą nuotaiką švęsti dieną!

20 geriausių berniukų ir mergaičių gimtadienio vakarėlių temų:

Nustebinkite savo draugus ir šeimos narius šiomis naujausiomis gimtadienio šventės temomis ir nusistatykite jiems naujus vakarėlio tikslus:

1. Peliuko Mikio gimtadienio tema:

Peliuko Mikio gimtadienio tema

Peliukas Mikis-vis populiari pirmojo gimtadienio tema! Šis žavingas personažas šypsosi jūsų mažųjų svečių veiduose ir net jūsų mieliausiame pyrage! Naudojant ryškias spalvas, tokias kaip raudona, geltona ir juoda, baltame fone nupiešite įdomų vakarėlio sąrankos vaizdą. Galite likti ištikimi temai ir gauti kiekvieną elementą, panašų į Mikį, arba pritaikyti spalvas ir modelius simbolikai.

 • Temos dekoravimo elementai: Ši 1 -ojo gimtadienio puošmena berniukui naudoja baltą centrinį stalą, du šoninius stalus ir gimtadienio berniuko kėdę raudona spalva. Kiti elementai yra „Mickey“ minkšti žaislai, „Mickey“ tematikos balionai, dviejų lygių „Mickey Mouse“ pyragas, suderinti desertai ir „Mickey“ dovanos.
 • Tema tinka: 1 -asis kūdikio gimtadienis
 • Sezonas: Vasaros, nes tai vejos vakarėlis. Žiemą tą pačią sąranką naudojate patalpose

Skaityti daugiau: Pelės Mikio gimtadienio temos idėjos

2. „Disney Princess“ gimtadienio tema:

„Disney Princess“ gimtadienio temos

Magiškasis „Disney“ pasaulis yra viena populiariausių 1 -ojo gimtadienio kūdikių temų. Ši universali tema leidžia atskleisti savo kūrybiškumą ir žaisti su įvairiais elementais. Čia yra viena sudėtinga idėja, kurioje daugiausia naudojama rožinė ir violetinė spalvų tema. Užuot prisirišę prie vieno personažo, trys princesės yra suburtos, kad palinkėtų jūsų princesei fantastiško pirmojo gimtadienio!

 • Temos dekoravimo elementai: Paprastas rožinis audinys naudojamas kaip fonas ir yra paryškintas princesės nuotraukų rėmeliais ir auksinėmis užuolaidomis iš abiejų pusių. Grindys yra padengtos rožiniu kailiniu kilimu, kad sukurtų žavingą išvaizdą. Balti stalai demonstruoja auksinius indus su spalvingais desertais. Įvairių spalvų balionų eilė suteikia sąrankai linksmą pojūtį.
 • Tema tinka: Merginos, kurios yra vienerių metų ar jaunesnės nei 4 metų
 • Sezonas: Ši jauki tema puikiai tinka žiemoms. Vasarą naudokite minimalius audinius ir daugiau balionų, kad padengtumėte erdvę.

3. Senoji Mc Donaldo ūkio tema:

Senoji Mc Donaldo ūkio tema

Ar jūsų vaikui patinka šokti pagal „Old Mc Donald“ melodijas? Įeikite į šventę visus moos ir oinks ir quack quacks ir laukite neįkainojamų išraiškų jūsų mažylio veide! Šią darželio gimtadienio dekoraciją pirmam gimtadieniui gana lengva padaryti namuose. Viskas, ko jums reikia, yra kaimiško stiliaus stalai, keli balionai ir gyvūnų figūrų termokolų išpjovos, kad jūsų šventės kambarys taptų kaimo dirbama žeme!

 • Temos dekoravimo elementai: Du ar trys mediniai stalai ir atspausdinta ūkio įkvėpta staltiesė jiems uždengti. Tiks kai kurie popieriaus ar kartono kirtimai sodyboje, gyvūnai ir paukščiai. Norėdami pridėti 3D vaizdą, pridėkite keletą pripučiamų gyvūnų. Gaukite dirbtinės žolės kilimėlį, padengiantį grindis ir šiek tiek sausų šiaudų, kad imituotų dirbamą žemę. Išmeskite daug balionų, kad sukurtumėte įdomią aplinką.
 • Tema tinka: 1-3 metų amžiaus grupių mergaitės ir berniukai
 • Sezonas: Tai idealus pasirinkimas šiltiems orams, pavyzdžiui, vasarai ar pavasariui

4. Dangaus ir debesų tema:

Dangus ir debesys tema

Šis svajingas dekoras pakelia mus aukštai į dangų su puriais debesimis! Dangus ir debesis yra populiari 1 -ojo gimtadienio tema berniukams ir mergaitėms. Jis yra pripildytas malonaus mėlyno dekoro, kuris vaizduoja vėsų mėlyną dangų ir daugybę minkštos medvilnės kaip debesys. Taip pat galite pridėti „Up Up Go Away“ koncepciją pridėdami karšto oro balionų, kad pakeltumėte mus ir priverstume plaukti ore.

 • Temos dekoravimo elementai: Fone įsigykite paprastą mėlyną lapą ir priklijuokite keletą popierinių pjaustytų karšto oro balionų ir debesų. Visus indus laikykite baltus, o pyragą ir desertus pritaikykite mėlynos ir baltos spalvos tema. Įprastą staltiesę pakeiskite baltu pūkuotu kilimu arba medvilnės lakštais.
 • Tema tinka: Pirmieji mergaičių ir berniukų gimtadieniai
 • Sezonas: Veikia visais metų laikais

5. „Hello Kitty“ gimtadienio tema:

„Hello Kitty“ gimtadienio tema

„Hello Kitty“ yra dar viena populiari mergaičių 1 -ojo gimtadienio tema. Yra daug priežasčių, kodėl mažos mergaitės ir jų draugai vienodai mėgsta šią idėją. Ryški rožinės ir baltos spalvų paletė iškart pritraukia merginų komandą, o mieli pripučiami „Hello Kitty“ pripučiami padvigubina jų jaudulį. Net staliukai yra pasipuošę gražiu Tutu, kad lydėtų jūsų lėlę, kai ji pučia žvakes ant pirmojo gimtadienio torto!

 • Temos dekoravimo elementai: Kaip foną naudokite didelį, rausvą audinį ir paryškinkite sritį daugybe rožinių ir baltų balionų. Ant jo priklijuokite didelę pripučiamą Hello Kitty. Priekyje padėkite tris stalus ir papuoškite juos rausvais tinklais audiniais. Padėkite „Hello Kitty“ teminį pyragą ant centrinio stalo ir pridėkite keletą žaislų šone
 • Tema tinka: 1–3 metų mergaičių gimtadieniai
 • Sezonas: Vasaros ir pavasaris

6. „Peppa Pig“ gimtadienio tema:

Peppa Pig gimtadienio tema

Ši miela patootie tema yra momentinis hitas visų amžiaus grupių vaikams! Žavinga Peppa Pig ir visa jos šeima susirenka į šią sąranką, kad padvigubintų linksmybes jūsų vakarėlyje. Dekorą taip pat gana lengva padaryti, nes internetinėse parduotuvėse galite rasti daugybę rekvizitų. Nuo spausdintų plakatų iki popierinių dekoracijų ir net purvinų balų kiekvienas elementas pagyvina nuotaiką ir atmosferą. Sukurkite nuostabią akimirką žaisdami „Peppa Pig“ pasirodymus naudodami projektorių, o jūsų mažieji svečiai tiesiog atsisakys palikti vietą!

 • Temos dekoravimo elementai: Spausdintas „Peppa Pig“ vinilo fonas, „Peppa Pig“ folijos balionai, „Tutu“ staltiesė, „Peppa“ popieriaus auginiai, suasmeninti pavadinimai.
 • Tema tinka: Merginos, švenčiančios 1–7 gimtadienius
 • Sezonas: Veikia bet kokiu oru

7. Monstrų gimtadienio tema:

Monstrų gimtadienio tema

Monstrai gali būti baisūs! Bet kai aplinkui yra krūva neklaužadų vaikų, jie virsta itin draugiškais padarais! Peržiūrėkite šią spalvingą gimtadienio temą vaikams, kuri puikiai tinka jūsų mažajai pabaisai. Rasite įvairaus dydžio, formų ir išraiškų personažus, kurie pakutentų svečius ir padovanotų jiems juoko. Šiuos rekvizitus galima lengvai pasigaminti namuose, naudojant spalvotą popierių, kailį ir daugybę pabaisų akių.

 • Temos dekoravimo elementai: „Monster Paper“ atraižos, tekstūruotas fonas, spalvingos užuolaidos, ryškios spalvos staltiesė, „Monster“ nuotraukų rėmeliai, kailis, „Monster Eyes“ ir įvairiaspalviai balionai
 • Tema tinka: Berniukai, švenčiantys 1, 2 ar 3 gimtadienius
 • Sezonas: Puikiai tinka vasaroms!

8. Mano mažojo ponio gimtadienio tema:

Mano mažojo ponio gimtadienio tema

Ši „My Little Pony“ gimtadienio tema mergaitėms tikrai paliks jūsų svečius norinčius daugiau! Spalvinga sąranka prideda gyvybės aplinkai ir suteikia tinkamą nuotaiką šventėms. Šonuose pridėjus žavių ponių personažų, svečiai tikrai sukels juoką ir pradžiugins. Ši maža, tačiau įspūdinga vakarėlio puošmena yra būtent tai, ko norite gauti nuostabių nuotraukų ir puikių prisiminimų!

 • Temos dekoravimo elementai: Pakabinkite keletą spalvotų užuolaidų fone ir sukurkite tekstūruotą efektą su daugybe balionų. Priekinėje pusėje naudokite klostuotą staltiesę arba įvairių spalvų audinių sluoksnius. Įstatykite stalą skaniais, spalvingais skanėstais, pavyzdžiui, saldainiais. Laikykitės kelių „Mano mažojo ponio“ personažų šonuose, kad pamatytumėte žvilgsnį.
 • Tema tinka: Merginos, švenčiančios 2 -ąjį gimtadienį ar daugiau
 • Sezonas: Tai geriausia pavasario ir vasaros pradžios tema

9. „Pixar Cars“ gimtadienio tema:

„Pixar Cars“ gimtadienio tema

Ar jūsų berniukas aistringas automobiliams ir lenktynėms? Tada negali būti geresnės temos nei ši! Ryški ir graži „Disney Cars“ gimtadienio puošmena berniukams nustato naujus vakarėlių žaidimo standartus. Nuo atspausdintų fonų iki hiperrealistinių kartono išpjovų kiekvienas elementas atlieka pagrindinį vaidmenį paverčiant jūsų šventės salę linksma lenktynių trasa. Ar pastebėjote, kad centre yra skanus automobilių tematikos šokoladinis pyragas?

 • Temos dekoravimo elementai: Ant grindų paskleiskite žolės kilimą ir ant sienos priklijuokite automobilių temos foną. Padėkite keletą stalų, kad galėtumėte laikyti pyragą, desertus ir kitus dekoratyvinius elementus. Sutvarkykite 3D automobilių dekoravimo elementus priekyje kartu su pavadinimo lenta.
 • Tema tinka: Berniukai, švenčiantys 2 -ąjį gimtadienį ar daugiau
 • Sezonas: Tinka visais metų laikais

10. Drugelio tema gimtadieniui:

Drugelio tema gimtadieniui

„Drugelis Drugelis, kur tu buvai? Aš buvau vakarėlyje, norėdamas pamatyti mažą mergaitę, apsirengusią kaip karalienė! “. Padovanokite savo mažajai princesei šią stebuklingą gimtadienio temą jos ypatingai dienai ir parodykite jai savo meilę. Ši nuostabi vakarėlių dekoravimo idėja mergaitėms gali būti sumontuota patalpose arba lauke, priklausomai nuo oro sąlygų. Galite pridėti keletą gėlių dekoratyvinių elementų, kad savo kiemą paversite įnoringu pasakų sodu!

 • Temos dekoravimo elementai: Jei tai lauko sąranka, pakabinkite tekstūruotą žalią foną ir priklijuokite gražias popierines gėles. Klijuokite 3D drugelius ir veidrodinį stiklinį rėmelį, kad parašytumėte pavadinimą ar abėcėlę. Naudokite senovinius indus, tokius kaip tortų stovai ir padėklai, kad pademonstruotumėte savo skanius patiekalus. Uždenkite stalą garbanota staltiese.
 • Tema tinka: Antras, trečias, ketvirtas ar penktas mielų merginų gimtadienis
 • Sezonas: Tinka pavasariui

11. Užšaldytos gimtadienio tema:

Užšaldytos gimtadienio tema

„Frozen“ yra viena iš nesenstančių mergaičių gimtadienio temų. Ši stebuklinga tema gali būti sukurta taip, kad atitiktų bet kokį biudžetą ir laisvą erdvę. Čia matoma viena tokia puiki dekoravimo idėja, kuri tinka kompaktiškoms vietoms. Galite naudoti daug mėlynos ir baltos spalvos elementų ir pridėti užšaldytų simbolių 3D arba spausdintais formatais. Atkurkite tą snieguotą aplinką naudodami netikrą sniegą ir keletą blizgančių snaigių. „Glajui“ ant torto pridėkite „Mr.Olaf“ kaip pyrago viršų, kad smagiai pakviestumėte žiemą!

 • Temos dekoravimo elementai: Naudokite daug mėlynos spalvos tinklelio audinio, kuris turi blizgesį. Užfiksuokite kai kurias sušaldytas nuotraukas fone ir pakabinkite keletą sniego dribsnių formos sūkurių nuo lubų. Įdėkite sidabro spalvos indus ir padėkite desertus bei pyragą. Įdėkite 3D žaislų iš užšaldytų personažų, kad jausitės tikroviškai.
 • Tema tinka: 1-8 metų mergaičių gimtadieniai
 • Sezonas: Tinka musonui ir žiemai

12. Vienaragio gimtadienio tema:

Vienaragio gimtadienio tema

Svajok kaip vienaragis ir sunkiai dirbk, kad tai paverstų realybe! Ši populiari mergaičių gimtadienio tema kupina pastelinių spalvų, tokių kaip rožinė, žalia, balta ir alyvinė, kurios vakarėliuose teikia daug džiaugsmo. Gražiame fone yra miegančio Vienaragio veidas ir jį galima lengvai atkartoti namuose naudojant popieriaus karpinius. Pridėkite įmantrios išvaizdos staltiesę, indus ir pritaikykite desertus pagal temą. Sugrįžimo proga suplanuokite savo mažiesiems svečiams papuošalus vienaragio tema, pavyzdžiui, grandines, žiedus ar rinkinius, ir pasiruoškite pelnyti daugybę komplimentų!

 • Temos dekoravimo elementai: Uždėkite paprastą audinį ir ant jo priklijuokite ryškios spalvos popierinių rožių kekes. Norėdami sukurti vienaragį, pridėkite auksinį ragą ir „blakstienas“. Padėkite pastelinės spalvos staltiesę ir panašios spalvos balionus su baltais arba sidabriniais indais.
 • Tema tinka: 2–8 metų mergaičių gimtadieniai
 • Sezonas: Tinka pavasariui ir žiemai

13. Kino teminis gimtadienis:

Kino teminis gimtadienio vakarėlis

Nėra geresnio būdo nustebinti paauglį ir jo draugus kaip novatoriška filmo vakarėlio tema. Parneškite namo visą teatro įrangą ir pasiruoškite garsiems svečių švilpimams ir plojimams. Nuo pat įėjimo prie desertų stalų kiekvienas elementas yra suderintas su kino tema, visa tai padaryta raudonai ir juodai. Savo subtilius skanėstus pakeiskite aromatizuotais pūsti kukurūzais, kolomis, dešrainiais ir net nachos salsa. Padėkite didelį ekraną ir paleiskite mėgstamą filmavimą sode arba savo svetainėje.

 • Temos dekoravimo elementai: Norėdami paleisti filmą, įsigykite projektorių ir ekraną. Norėdami nustatyti stalą, naudokite juodą foną su teatro stiliaus popkorno voniomis ir kolos dėžėmis. Naudokite šviečiančią lentą, kad pateiktumėte pavadinimą įprastu filmo stiliumi ir paryškintumėte jį balionais. Jei galite, išsinuomokite spragėsių gamintoją!
 • Tema tinka: Geriausiai tinka berniukams ir mergaitėms, švenčiantiems 15, 16, 17, 18 ar 19 gimtadienį
 • Sezonas: Tinka bet kokiam orui.

14. Keršytojų gimtadienio tema berniukams ankstyvoje paauglystėje:

Keršytojo gimtadienio tema berniukams ankstyvoje paauglystėje

Nustebinkite savo vaiką, kuris tik pradėjo paauglystę, su šia nuostabia „Avengers“ temine gimtadienio šventės puošmena. Šis paprastas, tačiau nepakartojamas dekoras puikiai tinka vyresniems vaikams, kurie mėgsta rengti teminius vakarėlius, tačiau tuo pat metu nori būti santūrūs. Galite kaupti visas savo vaiko mėgstamiausių „Keršytojų“ personažų prekes ir parodyti jas naudodami kampą. Kokia nuostabi idėja panaudoti vaiko nuotraukas kuriant „Avengers“ logotipą!?

 • Temos dekoravimo elementai: Plakatai, pripučiamos ir kitos populiarios „Avengers“ serijos prekės. Daug mažų nuotraukų, kad ant sienos būtų „A“ logotipas. Trijų pakopų pyragas ir abėcėlės skiltelės šonuose, simbolizuojančios personažų spalvas ir dizainą
 • Tema tinka: Geriausiai tinka berniukams, švenčiantiems 13, 14 gimtadienius
 • Sezonas: Ši patalpų sąranka puikiai tinka žiemoms. Vasarą rinkitės tos pačios temos lauko dekorą.

15. Undinėlės gimtadienio tema mergaitėms ankstyvoje paauglystėje:

Undinėlės gimtadienio tema mergaitėms ankstyvoje paauglystėje

Jei jūsų mažoji princesė žengia į paauglystę, tai tikrai puiki priežastis švęsti! Šis šiek tiek vyresnis vaikas turi gauti temą, kuri atitiktų jos unikalią ir žavią asmenybę. Peržiūrėkite šią patrauklią undinės gimtadienio temos dekoraciją paaugliams. Ši elegantiška sąranka yra itin prašmatni, moteriška ir tuo pačiu linksma. Purpurinės ir jūros žalios spalvos derinys suteikia povandeninio vakarėlio iliuziją tiesiai jūsų svetainėje!

 • Temos dekoravimo elementai: Spalvotas povandeninės temos atspausdintas fonas sienai uždengti. Alyvinės spalvos tinklinė staltiesė ir daugybė pritaikytų undinės tematikos desertų. Daug jūros žalios ir alyvinės spalvos balionų su undinės raštu. Abėcėlės ir undinės uodegos išpjovos iš kartono, klijuojamos ant sienos ir stalo.
 • Tema tinka: Geriausiai tinka mergaitėms, švenčiančioms 13, 14 gimtadienius
 • Sezonas: Šis pastelinis dekoras puikiai tinka vasarai ir pavasariui.

16. „Wild Safari“ gimtadienio tema:

„Wild Safari“ gimtadienio tema

Kita populiari gimtadienio tema paauglių gimtadieniams yra laukinis safaris arba džiunglių tema. Ši universali koncepcija gali būti sukurta įvairiais būdais, kad atitiktų skirtingas amžiaus grupes. Čia matoma viena tokia vejos vakarėlio idėja, kuri tuo pačiu metu nėra nei per daug vaikiška, nei per blaivi. Paaugliai, norintys švęsti savo gimtadienį gamtos apsuptyje, gali pasinaudoti šia lengvai sukurta sąranka, naudojant daugybę gyvūnų minkštutėlių ir žalių dekoracijų, kad jūsų namuose būtų sukurtos mažos džiunglės.!

 • Temos dekoravimo elementai: Didelis žalias, tekstūruotas fonas, padengtas įvairių žalių atspalvių balionais. Baltas stalas su džiunglių tematikos pyragais ir desertais. Didelio dydžio minkšti žaislai iš įvairių laukinių gyvūnų, išdėstyti priekyje ir šonuose.
 • Tema tinka: Geriausiai tinka mergaitėms ir berniukams, švenčiantiems 13, 14, 15 gimtadienius
 • Sezonas: Šis lauko džiunglių vakarėlis puikiai tinka ramioms vasaroms

17. Flamingo gimtadienio tema:

Flamingo gimtadienio tema

Šis unikalus atogrąžų temos mergaičių gimtadienio vakarėlis yra gaivus pasirinkimas iš įprastų koncepcijų. Rožinė ir persikų tema turi visus elementus, leidžiančius nukeliauti į atogrąžų atostogas. Nuo nendrių lazdelių kaip fono iki ryškiai rausvų flamingų ir Havajų lapų – kiekvienas šio dekoro elementas nukelia jus į egzotišką pasaulį. Dar viena staigmena? Surenkite šį vakarėlį prie baseino ir sujaudinkite savo mieląją merginą jos šešioliktojo gimtadienio proga!

 • Temos dekoravimo elementai: Plonos nendrių lazdelės prilipo kartu. Plastikiniai Havajų lapai vainikui ir vazose. Daugybė persikų ir rožinės spalvos balionų. Putojantis rožinės spalvos staltiesė su visų dydžių „Flamingo“ šou. Individualus flamingo pyragas ir spalvingi patiekalai, pavyzdžiui, pyragai ir vaisių lazdelės.
 • Tema tinka: merginų, švenčiančių savo mielą šešioliktąjį gimtadienį
 • Sezonas: Vasaros ir pavasaris

18. „HipHop“ gimtadienio tema:

Hiphopo gimtadienio tema

Jei jūs ir jūsų draugai esate karšti hiphopo kultūros gerbėjai, ši gimtadienio tema suaugusiems yra privaloma idėja! Jame yra visi svarbūs repo kultūros elementai, įskaitant spalvingą „Grafitti“ kaip foną, daug juodos spalvos dekoro ir tie blizgantys auksiniai papuošalai! Laikykite pyragą ir kitus rekvizitus klasikinės juodos ir baltos spalvos ir leiskite auksiniam pyrago viršūnui atskleisti jūsų amžių. Norėdami padaryti drąsų pareiškimą, parašykite keletą eilučių hip-hopo žargonu ir pasakykite žmonėms, kad jūsų vakarėlis sukrečia!

 • Temos dekoravimo elementai: Juodas staltiesė ir viskas, kas juoda, su spalvingais grafiti, naudojant purškiamus dažus. Naktiniams vakarėliams rinkitės neoninius dažus! Gaukite drąsių papuošalų iš netikro aukso ir padėkite juos juodame fone. Naudokite rekvizitus, tokius kaip tranzistoriai ir 80 -ųjų priedai!
 • Tema tinka: Vyrai švenčia 30 -ąjį, 31 -ąjį ir 35 -ąjį gimtadienį
 • Sezonas: Veikia visus sezonus

19. Disko gimtadienio tema:

„Disko“ gimtadienio vakarėlio tema

Atėjo laikas diskotekoms! Švęskite savo brolio ar sesers gimtadienį šia akinančia suaugusiųjų diskotekos tema. Ši unikali ir įdomi dekoro idėja tikrai nustatys aukštus jūsų socialinio rato standartus. Įprastą salę galite paversti hifi diskoteka, pridėdami šį iliuzinį foną, diskotekos kamuoliukus ir garsią foninę muziką. Sukurkite pyragą ir desertus pagal temą. Kambaryje pastatykite kai kuriuos stiprintuvus, kad žemė drebėtų ir svečiai judėtų!

 • Temos dekoravimo elementai: Juodas fonas su ryškių spalvų lipdukais, daug blizgančio popieriaus ir didelis staltiesė, diskotekiniai pyragaičiai, sausainiai ir desertai, elektrizuojanti muzika yra būtina!
 • Tema tinka: Vyrai ar moterys, švenčiantys 21, 22, 24, 25, 28, 29 ar 30 gimtadienius
 • Sezonas: Idealiai tinka bet kokiam sezonui ir orui

20. Kaukių gimtadienio vakarėlio tema:

Kaukės gimtadienio vakarėlio tema

Kita nuostabi suaugusiųjų gimtadienio tema yra ši paslaptinga kaukė! Idėja yra įtraukti visus svečius į vakarėlį ir priversti juos jaustis jo dalimi. Pasiruoškite krūvą kaukių visiems savo svečiams-tiek vyrams, tiek moterims! Dramizuokite aplinką naudodami didesnę už gyvų akių kaukių atramą, o kiti elementai turi atitikti spalvų temą. Norėdami įmantrios išvaizdos, rinkitės atspalvius, tokius kaip auksas, violetinė ir juoda.

 • Temos dekoravimo elementai: Užmaskuotos temos rekvizitai, tokie kaip 3D kaukių fonas, švelnus staltiesė, barokiniai indai, daugybė plunksnų ir pritaikyti desertai. Laikykite foną juodos spalvos, kad paryškintumėte šiuos elementus.
 • Tema tinka: Moterys, švenčiančios 40 -ąjį gimtadienį
 • Sezonas: Geriausiai tinka žiemos gimtadieniams

Tai yra keletas geriausių gimtadienio temų, kurias reikia išbandyti šiais metais! Nesvarbu, ar tai būtų jūsų vaikas, tėvas, mama, geriausia draugė ar net sau, šios dekoracijos tikrai sukurs nepamirštamų prisiminimų. Kartu su rekvizitais skirkite šiek tiek laiko kostiumams ir geriems malonumams, kad vakarėliui ir vėliau būtų įdomiau. Jei turite daugiau tokių idėjų, praneškite mums!