Meilė-keturių raidžių žodis daro mus tikrais žmonėmis! Tai troškimo, aistros ir nuolatinės meilės kitam žmogui jausmas. Nors „meilė“ gali atsitikti bet kam, įskaitant jūsų šeimą ir draugus, ji dažniau siejama su sielos draugu ar gyvenimo partneriu. Jų akivaizdoje patiriate keistą, neapsakomą pojūtį, kuris gali suteikti pilve drugelius.

Blogiausia įsimylėjimo dalis yra jos sudėtingumas išreikšti žodžiais. Jūs negalite jiems tiesiogiai pasakyti: „Aš tave myliu“, ypač jei nesate tikri dėl jų atsakymo. Be to, mums per sunku išreikšti savo vidines emocijas paprastais sakiniais, nes meilė yra pernelyg gili! Norėdami išsiaiškinti jūsų poreikius, mes sukūrėme žinomų žmonių meilės citatų rinkinį, kurie visi įsimylėjo ir įsimylėjo!

Meilės citatos

Citatų apie meilę svarba:

Mums dažnai būna per sunku išreikšti savo jausmus ir išreikšti juos tiesiogiai žmogui. Nors galima išsiųsti paprastą pranešimą, pvz., „Aš tavęs pasiilgau“ arba „Aš tave labai myliu“, jis nesukuria tinkamo poveikio. Štai tada meilės citatos daro esminį skirtumą. Jie suformuluoti gražiomis ir praktiškomis formuluotėmis, kad kūrybiškai išreikštų jūsų slapčiausias mintis, nebijodami atmesti.

Pažvelkite į šias gražias meilės citatas, kurios tikrai skleis meilės magiją tarp jūsų ir jūsų partnerio:

Garsios žinomų žmonių citatos apie meilę:

Žemiau yra keletas geriausių meilės citatų anglų kalba, kurios garantuotai jums pateiks kupidoną! Šis šmaikščių ir filosofinių meilės frazių lobis taip pat moko jus apie įvairius meilės išgyvenimus, tokius kaip laimė, liūdesys, pyktis ir kt..,

1. Viljamo Šekspyro citatos apie meilę:

Kalbant apie meilę, kaip mes negalime paminėti Williamo Shakespeare’o! Šekspyras, laikomas vienu didžiausių visų laikų anglų autorių ir dramaturgų, yra genijus, kai kalbama apie meilę. Tokiuose spektakliuose kaip „Romeo ir Džiuljeta“, „Otelas“, „Kaip tau patinka“ ir daugelyje kitų sonetų galime rasti pasikartojančią romantikos ir meilės temą. Jo meilės citatos yra tokios populiarios, kad net ir šiais laikais jos dažnai naudojamos kaip vestuvių įžadai ir pasiūlymų eilutės.

 • „Meilė yra akla, o įsimylėjėliai nemato gražių kvailysčių, kurias jie daro“ (Venecijos pirklis)
 • „Įsimylėjėlių žvilgsnis maitina įsimylėjusius“. – Kaip tau tai patinka
 • „Meilė žiūri ne akimis, bet protu, todėl sparnuotas Kupidonas yra aklas“. – Vidurvasario nakties sapnas
 • „Meilė yra dūmas ir yra pagaminta iš atodūsių dūmų“. – Romeo Ir Džiulieta
 • „Įsimylėjėliai gali atlikti savo nuostabias apeigas savo grožiu“ – Romeo ir Džuljeta

2. Gautamos Budos meilės citatos:

Gautamos Budos mokymai yra kupini meilės, užuojautos ir gyvenimo džiaugsmo. Anot jo, tikra meilė nereiškia susirasti savo svajonių partnerį. Kad santykiai būtų „tikri“, jie turi parodyti laimės, gerumo ir laisvės savybes. Buda taip pat moko, kaip gyventi tobulą meilės gyvenimą, ugdant įprotį nuodugniai suprasti vienas kitą, savo kančias, laimę ir suteikti jiems laisvės. Štai keletas geriausių jo gilios meilės citatų, įkvepiančių mus:

 • Nėra nieko baisiau už įprotį abejoti. Žmones skiria abejonės. Tai nuodai, kurie išardo draugystę ir nutraukia malonius santykius. Tai erškėčiai, kurie erzina ir skauda; tai kardas, kuris žudo.
 • Visoje visatoje galite ieškoti žmogaus, kuris labiau nusipelno jūsų meilės ir meilės nei jūs pats, ir to žmogaus niekur nerasite. Jūs, kaip ir kas nors visoje visatoje, nusipelnėte savo meilės ir meilės.
 • Neapykanta nesiliauja per neapykantą bet kuriuo metu. Neapykanta nutrūksta per meilę. Tai nepakeičiamas įstatymas.
 • Galų gale svarbūs tik trys dalykai: kiek tu mylėjai, kaip švelniai gyvenai ir kaip grakščiai paleidi dalykus, kurie tau nebuvo skirti.
 • Skleiskite beribę meilę visam pasauliui – aukščiau, žemiau ir skersai – netrukdomai, be blogos valios, be priešiškumo.

3. John Keats meilės citatos:

Keatsas yra vienas garsiausių romantizmo laikotarpio anglų poetų. Kaip ir kiti jo kartos poetai, jis daugumoje savo kūrinių taip pat naudojo meilės ir grožio temas. Tačiau Keatso poezija labai skiriasi nuo kitų jo bendraamžių, nes jos yra savęs patirtos emocijos, o ne gryna vaizduotė. Jis taip pat susidūrė su daugybe kovų savo meilės gyvenime, o tai labai akivaizdu jo poezijoje. Jo tikros meilės citatos rodo melancholišką pasaulio vaizdą ir beviltiškumo jausmą.

 • Mano meilė savanaudiška. Aš negaliu kvėpuoti be tavęs.
 • Grožis yra džiaugsmas amžinai: jo meilumas didėja; Tai niekada neis į nieką.
 • Aš tave myliu tuo labiau, kad tikiu, kad patikai man dėl savęs ir dėl nieko kito.
 • Dabar švelnus bučinys – taip, tuo bučiniu pažadu begalinę palaimą
 • Meilė yra religija. Už tai galėčiau mirti. Aš galėčiau mirti dėl tavęs.

4. Percy Shelley citatos apie meilę:

Kitas romantiškas anglų poetas, žinomas dėl savo meilės tematikos poezijos ir raštų, yra PB Shelley. Jo eilėraštis „Meilės filosofija“ yra klasikinis jo idėjų ir įsitikinimų šia tema pavyzdys. Jis mano, kad viskas pasaulyje yra susijusi su visa kita, todėl jūs turite būti pasirengę susimaišyti su kitais. Shelley mikliai naudoja gamtos elementus, kad paaiškintų savo skausmą ir kančias dėl išsiskyrimo su mylimąja. Štai keletas jo garsių eilučių ir trumpų meilės citatų.

 • Saulės spinduliai ploja žemę, o mėnulio spinduliai bučiuoja jūrą: ko verti visi šie bučiniai, jei tu ne bučiuoji mane?
 • Visa meilė yra miela, duota ar gauta …
 • Kai lūpa sulaužyta, saldūs tonai neprisimenami; Kai lūpos prabilo, mylimi akcentai netrukus pamirštami.
 • Rožių lapai, kai rožė negyva,

  Ar krūva už belovèd lovą;

  Ir taip tavo mintys, kai tavęs nebėra,

  Pati meilė užmigs

 • Dėl meilės, grožio ir malonumo nėra mirties ir pokyčių.

5. Levo Tolstojaus citatos apie meilę:

Levas Tolstojus yra rusų rašytojas, parašęs keletą įtakingiausių romanų ir novelių literatūros istorijoje. Jo darbai liečia keletą temų, įskaitant meilę. Jis mano, kad vien meilė negali būti absoliutus visų gyvenimo negandų sprendimas. Tai tik gyvenimo dalis ir nėra visiškai būtina mūsų išlikimui. Tolstojus taip pat prieštarauja apibrėžti ar rasti priežasčių paaiškinti mūsų meilę kažkam. Štai keletas jo prasmingų, draugystės meilės citatų:

 • Pagarba buvo sugalvota, kad uždengtų tuščią vietą, kur turėtų būti meilė.
 • Tik žmonės, galintys stipriai mylėti, taip pat gali patirti didelį liūdesį, tačiau ta pati būtinybė mylėti padeda įveikti jų sielvartą ir juos išgydyti.
 • Jūs galite mylėti jums brangų žmogų žmogiška meile, tačiau priešą galima mylėti tik dieviška meile.
 • Jei ką nors myli, tai myli visą žmogų tokį, koks jis yra, o ne tokį, kokio norėtųsi…
 • Kiekvienas žmogus žino, kad meilės jausme slypi kažkas ypatingo, galinčio išspręsti visus gyvenimo prieštaravimus ir suteikti žmogui visišką gerovę, kurios siekis sudaro jo gyvenimą. „Bet tai jausmas, kuris ateina, bet retai, trunka tik trumpą laiką, o po to – dar baisesnės kančios“, – sako gyvenimo nesuprantantys vyrai..

6. Bobo Marley meilės citatos:

Bobas Marley yra garsus Jamaikos dainininkas, kuris taip pat yra pirmasis sėkmingas regio atlikėjas iš trečiojo pasaulio šalių. Jo dainos yra labai įkvepiančios ir kupinos drąsos žodžių. Marley teigiamai panaudojo savo pusdievio įvaizdį, kad motyvuotų savo gerbėjus ir pasekėjus meilės ir gyvenimo grožiui. Jis taip pat yra puikus filosofas ir dalijasi išminties fragmentais citatų pavidalu. Net praėjus metams po jo mirties, jo žodžiai ir toliau nušviečia mūsų mintis.

 • Gyvenk gyvenimą, kurį myli. Mylėk gyvenimą, kurį gyveni.
 • Ir nesitikėk daugiau, nei ji gali duoti. Nusišypsok, kai ji tave pradžiugina, leisk jai žinoti, kai ji tave pykdo, ir pasiilgk jos, kai jos nėra.
 • Užkariauk velnius su smulkmena, vadinama meile.
 • Jis nėra tobulas. Jūs taip pat nesate, ir jūs abu niekada nebūsite tobuli. Bet jei jis gali bent kartą priversti jus juoktis, verčia susimąstyti, o jei pripažįsta esąs žmogus ir daro klaidų, laikykitės jo ir duokite jam viską, ką galite.
 • Jei pūlingas ir šuo gali susiburti, kodėl mes negalime mylėti vienas kito?

7. George’o Elioto citatos apie gyvenimą:

George’as Eliotas yra moters, vardu Mary Ann Evans, vardas. Ji pasirinko šį kelią norėdama pabėgti nuo visuomeninių sprendimų ir stereotipų apie Viktorijos laikų moterų autorius. Jos kūrinius apie meilę dažnai cituoja kiti autoriai ir rašytojai, nes jie vaizduoja realizmą. Ji bandė tyrinėti meilės ir santykių sferas ir kvėpavimą, neapsiribodama lengvais romanais. Žemiau yra keletas jos garsių citatų apie meilę ir gyvenimą.

 • Pyktis ir pavydas negali pakęsti to, kad pamiršta savo objektus, nei meilė.
 • Tuštybė yra tokia pat bloga, kai abejinga, kaip švelnumas yra meilėje, kurios ji negali grąžinti.
 • Palaiminta vienos tikros, mylinčios žmogaus sielos įtaka kitai.
 • Man patinka ne tik būti mylimam, bet ir pasakyti, kad esu mylima. Nesu tikras, kad tu to paties proto. Tačiau tylos sfera yra pakankamai didelė už kapo. Tai yra šviesos ir kalbos pasaulis, ir aš paleidžiu atostogas, norėdamas jums pasakyti, kad esate labai brangus.
 • Kas yra pati meilė, ta, kurią mylim geriausiai? – galybė neišmatuojamų rūpesčių, kurie vis dėlto yra geresni už bet kokius mūsų meilės džiaugsmus.

8. Pablo Picasso citatos apie meilę:

Picasso yra neabejotinai vienas žymiausių XX amžiaus dailininkų, dailininkų ir skulptorių. Be jo meninės pusės, yra dar vienas kampas į Pikasą, kuris plačiajai visuomenei nėra labai žinomas. Žinoma, kad Pikaso vilioja moteris ir užmezgė romantiškus santykius su daugeliu. Pasakojama, kad jis buvo pavydus meilužis ir ryžtingas seksualinis apetitas. Jo citatos apie meilę yra tokios pat garsios kaip ir jo kūriniai.

 • Meilė yra didžiausia atgaiva gyvenime.
 • Menas nėra grožio kanono taikymas, bet tai, ką instinktas ir smegenys gali suvokti anapus bet kokio kanono. Kai mylime moterį, mes nepradedame matuoti jos galūnių.
 • Meilę turi įrodyti faktai, o ne priežastys

Populiarios įtakingų lyderių, autorių ir įžymybių citatos apie meilę:

Mes žinome, kad tavyje esantis meilužis nėra patenkintas mūsų pateiktu citatų sąrašu. Taigi, mes nuėjome dar daugiau mylių, kad surinktume daugiau širdį jaudinančių eilučių meilės, romantikos ir santykių tema, kaip tik jums! Taigi, ko jūs laukiate? Perskaitykite šiuos meilės posakius, kad „panardintumėte savo sielą į meilę“!

 • Būti kažkieno giliai mylimam žmogui suteikia stiprybės, o giliai mylėti – drąsos. – Lao Tzu
 • Meilės nėra, tik mylėti labiau. – Henry Davidas Thoreau
 • Aš nesakau, kad meilė visada nuves tave į dangų. Jūsų gyvenimas gali tapti košmaru. Tačiau tai reiškia, kad verta rizikuoti. Paulo Coelho
 • Didžiausia gyvenimo laimė yra įsitikinimas, kad esame mylimi; mylėti dėl savęs, tiksliau, mylėti nepaisant savęs. Viktoras Hugo
 • Meilė nejaučia jokios naštos, nieko negalvoja apie bėdas, stengiasi tai, kas viršija jos jėgą, neprašo neįmanomos priežasties; nes ji galvoja viską, kas teisėta, ir viską, kas įmanoma. – Tomas ir Kempis
 • Kai tau kažko trūksta, atrodo, kad laikas juda lėčiau, o kai aš ką nors įsimyliu, atrodo, kad laikas juda greičiau.- Oprah Winfrey
 • Tikrai meilei niekada nėra laiko ar vietos. Tai atsitinka atsitiktinai, širdies plakimu, vienu mirksinčiu, tvinkčiojančiu momentu. ― Sarah Dessen
 • Kad ir kokia būtų mūsų siela, jo ir mano yra vienodi. – Emily Bronte
 • Meilėje ir kare viskas teisinga. – Pranciškus Edvardas
 • Kai tau kažko trūksta, laikas atrodo lėčiau, o kai aš ką nors įsimyliu, atrodo, kad laikas juda greičiau. – Taylor Swift

Juokingos citatos apie meilę:

Gyvenimas per trumpas, kad į viską žiūrėtų rimtai. Net jei patyrėte karčios meilės patirties, gerai į juos žiūrėti lengvai ir pridėti šiek tiek humoro, dalijantis ja su kitais. Žemiau yra keletas linksmiausių ir mieliausių meilės citatų, kurios jūsų santykiuose tikrai pridės linksmybių ir juoko:

 • Romantiška meilė yra psichinė liga. Bet tai malonu. – Franas Lebowitzas
 • Aštuoniasdešimt procentų vedusių vyrų Amerikoje apgaudinėja. Likusieji sukčiauja Europoje. – Džekis Meisonas
 • Meilė labai panaši į nugaros skausmą, ji neatsiranda rentgeno spinduliuose, bet žinai, kad tai yra. – Džordžas Burnsas
 • Meilė yra atsakymas, tačiau kol laukiate atsakymo, seksas kelia keletą gerų klausimų. – Woody Allenas
 • Tikra meilė ateina tyliai, be antraščių ar mirksinčių lempučių. Jei girdite varpus, patikrinkite ausis. – Erichas Segalas

Liūdnos meilės citatos:

Išsiskyrimas su partneriu gali išsiurbti gyvybę! Praradęs žmogų, kurį myli labiausiai, gali jaustis tikrai liūdnas ir nusivylęs. Ypač jei tai yra atstūmimas, dėmesio trūkumas, apgaudinėjimas ar net mirtis, skausmas yra nepakeliamas ir gali jus nuvesti į emocinį sūkurį. Jei patekote į tokią situaciją, patariame perskaityti šias „meilės skauda“ citatas:

 • Skaudu kvėpuoti, nes kiekvienas įkvėpimas įrodo, kad negaliu gyventi be tavęs.
 • Aš tau atidaviau savo širdį, nesitikėjau jos atgauti gabalėliais.
 • Man suspaudžia širdį, kai pagalvoju, kad esi su kuo nors kitu.
 • Liūdna, kaip kažkas gali pereiti nuo priežasties, kodėl atsibundi šypsodamasis, iki priežasties, dėl kurios verki pats užmigti.
 • Nežinau, kur aš su juo stoviu. Ir aš nežinau, ką aš jam reiškiu. Žinau tik tiek, kad kiekvieną kartą, kai galvoju apie jį, noriu būti tik su juo.

Garsios romantiškos citatos „Aš tave myliu“:

Papasakokite savo partneriui, kiek jie jums reiškia, pasakykite keletą gražių citatų „Aš tave myliu“. Šios naujos meilės citatos šmaikščiai ir emocingai užfiksuoja jūsų tikruosius jausmus ir emocijas. Be to, po asmeninės patirties ir pastebėjimų jie kyla iš žinomų asmenybių.

 • „Aš tave myliu“ prasideda aš, bet baigiasi tu. – Charlesas de Leusse
 • „Aš mačiau, kad tu esi tobulas, ir todėl aš tave mylėjau. Tada pamačiau, kad tu nesi tobulas, ir aš tave dar labiau mylėjau “. – Angelita Lim
 • „Kai sakau, kad myliu tave labiau, tai nereiškia, kad myliu tave labiau nei tu mane. Aš turiu galvoje, kad aš tave myliu labiau nei mūsų laukia blogos dienos, aš tave myliu labiau nei bet kokią kovą, kurią kada nors turėsime. Aš tave myliu labiau nei atstumą tarp mūsų, aš myliu tave labiau nei bet kokią kliūtį, kuri galėtų pabandyti tarp mūsų. Aš tave myliu labiausiai.” – Nežinomas
 • Skaičius 143 reiškia „aš tave myliu.“ Reikia vienos raidės, kad būtų pasakyta „aš“, ir keturių raidžių, kad būtų pasakyta „meilė“, ir trijų raidžių, kad būtų pasakyta „tu“. Šimtas keturiasdešimt trys. „Aš tave myliu.“ Argi tai ne nuostabu? Fredas Rogersas
 • Jei aš tave myliu, aš kiekvieną dieną parodau tau, kad myliu. Maži dalykai, dideli dalykai. Dwayne’as Johnsonas

Meilės citatos jam:

Kad jūsų vyras jaustųsi ypatingas, siųskite jam romantiškus posakius apie meilę. Šios citatos taip pat veikia kaip slaptos žinutės, perteikiančios jūsų širdies jausmus. Jie taip pat primena, kaip tu jį myli ir ką tau reiškia jo buvimas. Pažvelkite į šias gražias citatas apie meilę savo vyrui:

 • Man patinka tavo pavardė. Ar galiu jį turėti?
 • Jo šypsena. Jo akys. Jo lūpos. Jo plaukai. Jo juokas. Jo rankos. Jo šypsena. Jo humoras. Jo keistas veidas.
 • Kai sakau, kad myliu tave, sakau tai ne iš įpročio, primenu, kad tu esi mano gyvenimas.
 • Jis erzina, yra linksmas, verčia mane šaukti, varo iš proto, yra iš proto, bet yra viskas, ko noriu.
 • – Kuo jis toks ypatingas? – Nieko, tiesiog be jo nėra nieko ypatingo.

meilės citatos jai:

Jei norite padaryti įspūdį savo ponia meilei, vien paprastas „aš tave myliu“ nepadės! Sujunkite savo jausmus su įtakingomis žinutėmis, kad parodytumėte, kiek jūs ją vertinate savo gyvenime. Siųskite šiuos žavius ​​meilės sakinius, kad ji jaustųsi tikrai ypatinga ir globojama:

 • Pirmą kartą radau žmogų, kurio nekenčiu palikti. Radau žmogų, kurio negaliu gauti. Radau žmogų, kuris priima mane tokią, kokia esu. Manau, kad radau žmogų, kurį galiu beprotiškai įsimylėti.
 • „Kai mes su savo mergina kalbėsime apie laimę, aš būsiu užspringęs, o tai, manau, yra didžiausia dovana, kurią galite padovanoti merginai“. – Setas Meyersas
 • Aš renkuosi tave. Ir aš pasirinksiu tave vėl ir vėl. Be pauzės, be jokios abejonės, širdies plakimu. Aš ir toliau tave pasirinksiu.
 • Aš tave myliu ne tik dėl to, koks esi, bet ir dėl to, koks esu, kai esu su tavimi.
 • Noriu, kad žinotum, jog turi gražiausias akis ir nuostabiausią širdį.

Tikimės, kad šios gražios meilės citatos sužadino jūsų ugnį romantiškiems ir aistringiems santykiams. Jei esate įsimylėjęs, labai tikėtina, kad prisijungsite prie kiekvieno iš šių posakių. Šios citatos ne tik suteikia keletą neįkainojamų patarimų apie meilės gyvenimą, bet ir padeda mums geriau išreikšti save. Tai protinga idėja pasirinkti širdį paliečiančią liniją su savo asmenine žinute ir paveikslu, kad padarytumėte įspūdį savo meilužiui.