Mes žinome, kaip mums, tėvams, sunku išlaikyti savo vaikų lūkesčius per jų gimtadienius. Jie reikalauja ypatingų teminių vakarėlių, dekoracijų, įspūdingo torto, malonių grąžos ir dar ko! Ypač jei tai yra netikėtas gimtadienis jūsų mažyliui, tada negali būti geresnės temos nei „Disney“ pelė Mikis. Šis žavingas personažas tikrai pagyvins visų, dalyvaujančių vakarėlyje, įskaitant gimtadienio berniuką ar mergaitę, jaudulį!

Mes žinome, koks jūsų kitas klausimas! Kaip įgyvendinti šią populiarią temą nekartojant idėjų? Dabar jūsų darbas yra lengvas, nes mes pristatėme keletą geriausių naminių „Mickey Mouse“ dekoracijų ir vakarėlių idėjų. Pasiruošę savo namus paversti mini Disneilendu? Skaitykite kartu!

Kodėl pelės Mikio tema tokia populiari gimtadienio vakarėliuose??

Peliukas Mikis yra ikoninis personažas, kurį 1920 -aisiais sukūrė Waltas Disney’as. Kiekvieną kartą, kai ši žavinga pelė pasirodo ekrane kartu su daugybe draugų – Minnie Mouse, Donald Duck, Goofy, Pluto ir tt vaikai tiesiog išprotėja! Peliukas Mikis linksmino daugelio kartų vaikus ir jo žavesys nepaliauja mūsų stebinti. Taigi, kokią geresnę dovaną galite padovanoti savo vaikui jo gimtadienio proga, nei kambarį, pripildytą pelės Mikio tematikos gimtadienio dekoracijų?

Dalykai, kurių reikia norint surengti gimtadienį Mickey Mouse:

Kad įsitikintumėte, jog viskas yra tobula iki taško, pirmiausia išvardinkime visus dalykus, kurių jums reikia, kaip gimtadienio šventės dekoracijas su pelėmis:

Pelės Mikio temos vakarėlio dekoravimo elementai:

Nesvarbu, ar planuojate papuošti „Mickey“ pelės dekoracijas, ar ieškote profesionalaus menininko pagalbos, turite atkreipti dėmesį į temos detales. Nuo fono iki pyrago, kostiumo iki kvietimo yra daug dalykų, kuriuos turite suplanuoti bent prieš kelias dienas iki vakarėlio datos. Daugumą šių prekių galima įsigyti vietinėse dolerių parduotuvėse arba, jei turite laiko ir talentų, išbandykite „pasidaryk pats“ Mickey gimtadienio dekoravimo idėją iš „Pinterest“, „Instagram“ ar „Youtube“ kanalų.

Čia yra sąrašas daiktų, kurių jums reikės kaip „Mickey Mouse“ gimtadienio temos dekoracijų dalį:

 • Fonas ir reklamjuostė: Galite pasirinkti asmeninę gimtadienio reklaminę antraštę „Mickey Mouse“ su asmens vardu ir amžiumi. Įsigykite paruoštą reklaminę antraštę „Mickey Mouse“ klubo namuose arba sukurkite savo foną naudodami didelį baltą arba raudoną lapą su lipdukais ir popieriaus iškarpomis.
 • Pyrago stalas: Pyrago stalas turi turėti spalvotą atspausdintą Mikio pelės staltiesę ir keletą centrų, kad patrauktų jūsų svečių dėmesį.
 • Balionai: Norėdami užpildyti erdvę, gaukite porą mikio formos folijos balionų ir daugybę juodų, raudonų, baltų ir geltonų balionų. Jei tai naktinis vakarėlis, ieškokite apšviestų balionų specialiesiems efektams.
 • Tortas: Tai yra pagrindinis jūsų mikio pelės tematikos gimtadienio vakarėlio elementas. Taigi, eikite į internetinius katalogus ir pasirinkite vieną ar daugiasluoksnį pyragą, sukurtą kaip Mikė pelė.
 • Pyragaičiai: Internetinėse parduotuvėse galite rasti daugybę piršto gimtadienio pyragėlių su Mickey pelėsių. Įdėkite juos į savo pyragą, kad jis būtų gyvas!
 • Kvietimo kortelės: Rankų darbo atvirukas gali sukurti pirmąjį įspūdį jūsų svečiams ir siųsti užuominas apie tai, kaip jūs jais rūpinatės. Sukurkite el.
 • Vakarėlio kostiumas: Ieškokite savo mažyliui šventinių kostiumų su „Mickey Mouse“. Jei nerandate jų savo biudžete, rinkitės atspausdintus „Mickey Mouse“ marškinėlius ar suknelę su atitinkamu apatiniu drabužiu. Pirkite „Mickey Mouse“ plaukų aksesuarus, pvz., Gumines juostas, spaustukus ar plaukų segtuką.
 • Kiti priedai: Priklausomai nuo kambario dydžio, taip pat galite nusipirkti mikriukų pelių, sūkurių, sienų apmušalų, pripučiamų ir kt..
 • Vakarėlio rekvizitai: Padvigubinkite linksmybes savo vakarėlyje, padovanodami visiems savo mažiesiems svečiams „Mickey Mouse“ vakarėlio rekvizitus, tokius kaip kepurės, akių kaukės, karūnėlės, fotokabinos elementai ir kt..

„Mickey Mouse“ teminiai valgomojo stalo reikmenys:

Baigę pagrindinę sąranką, turite galvoti apie daiktus, kurie yra ant jūsų valgomojo stalo. Kartu su svečiams patiekiančiu skanų maistą, taip pat turite atkreipti dėmesį į stalo indų detales. Čia yra dalykų, kuriuos galite nusipirkti, sąrašas:

 • Spausdintas stalo viršelis: Užuot palikę tuščią stalą, paskleiskite atspausdintą „Mickey Mouse“ stalo viršelį, kurį galima pakartotinai panaudoti arba išmesti po vakarėlio.
 • Lėkštės, puodeliai ir stalo įrankiai: Suskaičiuokite savo svečių skaičių ir saugokite popieriaus lėkštes, puodelius, šaukštus, šiaudelius, šakutes ir servetėles. Visada turėkite papildomų detalių, tik jei keli svečiai ateina neinformuoti.
 • Receptai: Yra daugybė „Mickey Mouse“ gimtadienio vakarėlio maisto idėjų, tokių kaip mikriukų teminiai pyragaičiai, mini picos, pyragaičiai, vaisių kebabai, supjaustyti mikčio formomis, sausainiai, spurgos ir kt. Daugumą šių produktų galite išbandyti namuose arba paprašyti savo virėjo juos pritaikyti jums.

Pelės Mikio temos gimtadienio grąžinimo dovanų idėjos:

Nesvarbu, koks linksmas buvo jūsų vakarėlis ar kokie skanūs skanėstai, svečiai prisimena tik tuos dovanų maišelius, kuriuos jiems dovanojate. Taigi, nepalikite nė vieno akmens, kad galėtumėte juos pamaloninti, ir pateikite tėvams keletą svarbių tikslų būsimuose gimtadienio vakarėliuose. Štai keletas populiarių dovanų idėjų, skirtų „Mickey Mouse“ gimtadienio vakarėliams, kurios yra lengvos kišenėje, bet labai vertinamos:

 • „Mickey Mouse“ spausdinti „Goodie“ krepšiai
 • „Disney“ raktų pakabukai arba dezinfekavimo buteliai
 • Mikio nuotraukų rėmeliai su magnetu
 • Mickey Minnie failų aplankai ir raštinės reikmenys
 • Mikio atspausdinti puodeliai, pietų dėžutės

Kaip surengti gimtadienio šventę „Peliukas Mikis“?

Dabar, kai turite visus reikalingus daiktus, pažvelkime į jų nustatymo procesą, kad pradėtume linksmą Mickey palaidinės gimtadienį:

 • Pirmiausia nuspręskite dėl šventės vietos. Ar norite surengti vakarėlį namuose, funkcionalioje salėje ar klubo namuose? Atsižvelgdami į tai, galite planuoti ir vizualizuoti sąranką.
 • Taip pat nuspręskite dėl biudžeto ir pakviestųjų skaičiaus. Jei tai labai didelio masto vakarėlis, samdykite šventės organizatorių, kuris taip pat gali atlikti sąranką ir maitinimą. Mažiems ir vidutinio dydžio vakarėliams galite nusipirkti išvardytų daiktų ir pasidaryti „pasidaryk pats“ Mikio gimtadienio dovaną padedami savo šeimos ar draugų.
 • Išvalykite vietą ir įsitikinkite, kad už scenos yra fono siena arba uždara konstrukcija. Tai gali išlaikyti reklamjuostę ar foną.
 • Papuoškite vėliavos šonus ir sceną daugybe balionų. Taip pat galite sukurti balionų struktūras ir pastatyti jas abiejose stalo pusėse.
 • Padėkite stalą scenos centre ir uždenkite staltiese. Naudokite „Mickey“ pelės centrinį elementą su balionais, gėlėmis ar žaislu, kad paryškintumėte sritį.
 • Jei tai vakarėlis patalpose, ant stogo klijuokite sūkurius ir mikio balionus, kad sukurtumėte gyvą aplinką.
 • Padėkite kitą stalą ant šonų, kad jame būtų maisto produktai, stalo įrankiai, dovanos, šokoladas ir pan. Taip pat galite jį naudoti kaip desertų stalą, kad parodytumėte visus svečiams skirtus saldžius patiekalus.
 • Norėdami užbaigti sąranką, uždenkite likusią grindų dalį raudonos arba juodos spalvos audiniu.

5 geriausios Mickey Mouse gimtadienio vakarėlio dekoravimo idėjos įkvėpimui:

Čia yra 5 skirtingų Mickey Mouse gimtadienio temų idėjų rinkinys, padėsiantis jums pradėti:

1. Peliuko Mikio 1 -ojo gimtadienio šventės dekoravimas:

Peliuko Mikio 1 -ojo gimtadienio šventės puošmena

Peržiūrėkite šią svajingą 1 -ojo gimtadienio šventę „Mickey Mouse“, kuri gali nustebinti jūsų mažuosius svečius. Kiekvienas šio dekoro elementas yra pritaikytas jūsų vakarėlio temai. Pyrago stalas yra dviejų lygių, o apatinė dalis skirta gardiems desertams. Mums labai patinka idėja turėti mini panoraminį ratą su mini keksiuku su trafaretu „ONE“, nurodantį gimtadienio berniuko ar mergaitės amžių!

2. Mėlynosios pelės Mikio gimtadienio tema berniukams:

Mėlynosios pelės Mikio gimtadienio tema berniukams

Vakarėlis „Peliukas Mikis“ turi būti ne tik raudonos ir baltos spalvos, bet gali būti ir blaivių atspalvių, kaip ši šauni mėlynos ir baltos spalvos tema. Skirtingi mėlynos spalvos atspalviai derinami su balta spalva, kad būtų sukurtas šis maloniai ir elegantiškai atrodantis dekoras. Net pyragas yra suderintas su tema, o šie mieli pyragaičiai suteikia gražų vaizdą. Tai fonas ir ta didelė kūdikio pripučiama Mikė pelė, kuri vagia šou!

3. Rožinė Minnie Mouse gimtadienio šventė mergaitėms:

Rožinė Minnie Mouse gimtadienio šventė mergaitėms

Jei planuojate savo mergaitės gimtadienio vakarėlį lauke, ši sąranka yra idealus pasirinkimas. Kabliukais galite pakabinti foną, kai nėra tvirtos sienos, ir sukurti išskirtinę tortų pjaustymo vietą. Didelis stalas su dviem separatoriais šoninėje pertvaroje – ši erdvė nuo likusios vakarėlio patalpos. Visi elementai laikomi rožinės ir baltos spalvos „Minne Mouse“ lėlėse, o auginiai naudojami dosniai. Jūs netgi galite pridėti gėlių į šį dekorą, padėdami egzotiškas rožines gėles iš abiejų pusių.

4. Pasidaryk pats „Mickey Mouse“ gimtadienio vakarėlio idėja:

Pasidaryk pats Mickey Mouse gimtadienio vakarėlio idėja

Tai tokia paprasta, tačiau stulbinančiai graži idėja, kad turėdami ribotą biudžetą sužavėtumėte savo svečius. Švarus baltas stalas naudojamas tortui ir desertams laikyti. Priešingai, naudojami ryškiai raudoni, juodi ir geltoni aksesuarai, tokie kaip stalai, plunksnos, keksiukai ir kt. Lygią, tvirtą sieną puošia popieriniai ventiliatoriai ir „Mickey“ tematikos kirtimai. Didelis Mickey siluetas naudojamas pavadinimui parašyti klasikiniu „Disney“ šriftu. Argi tai nėra protinga? Šią idėją galite naudoti 2 ir 3 gimtadieniams, kurie paprastai atliekami nedideliu mastu.

5. Pelės Mikio temos gimtadienio stalo nustatymo idėja:

Pelės Mikio temos gimtadienio stalo išdėstymo idėja

Ar dėl šio saldainių stalo jūsų burna neskaudo? Taip! Ant stalo padėjus saldainių, gumuliukų, kramtomų pagaliukų, saldainių siūlų, šeimininkams tikrai bus sunku kontroliuoti mažuosius. Stebėkite juodą taškuotą staltiesę, kuri gražiai kontrastuoja su įvairiaspalvėmis vaivorykštės gėrybėmis. Kiekvienas stiklainis yra tvarkingai paženklintas, kad svečiai galėtų išsirinkti savo daiktus, o kūrybingi puodelių laikikliai turi būti išbandyti kitame vakarėlyje.

Tikimės, kad šis straipsnis jus pakankamai įkvėpė išbandyti „Mickey Mouse“ gimtadienio šventę namuose. Šios dekoravimo idėjos idealiai tinka 1-4 metų vaikams. Vyresniems vaikams, kurie vis dar mėgsta Mickey Mouse, gali būti naudojami tie patys elementai, tačiau spalvų temos ir vietos gali šiek tiek skirtis. Jei neseniai turėjote „Insta“ vertą „Mickey Mouse“ gimtadienio šventės dekoraciją, pasidalykite nuotraukomis su mumis, mielai jas parodysime čia!