Okullar sadece ders çalışmaya değil, çocukların severek giydiği kıyafetlere de ağırlık vermelidir. Üniformalar, İngiliz yönetimi sırasında dikkate alınmış ve günümüze kadar bu şekilde devam etmiştir. Yanlış bir şey yok ama en azından öğrencinin rahatına göre giyilmeli ve yaşadığımız çevre şartlarına uygun olmalıdır..

Resimli Çocuklar İçin Şık ve Rahat Okul Tişörtleri:

Aşağıda, ilk 9 olarak kabul edilen çocuk tişörtlerinin koleksiyonlarından bazıları yer almaktadır..

1. Çizgili Okul Tişörtleri:

Çizgili Okul Tişörtleri

Bu gri gölgeli ve yeşil çizgili tişört, Yaka tipi okul tişörtlerindendir. Hindistan’daki okulların çoğu gri gibi donuk tonları seçer. Ve bu durumda, biraz yeşil çizgi ve okul logosu, tişört tasarımını geliştiriyor.

2. Tam Kollu Okul Tişörtleri:

Tam Kollu Okul Tişörtleri

Lise tişört tasarımları daha çok serin iklim koşullarında bulunan okullar tarafından tercih edilmektedir. Bu özel tişörtün gövdesi beyaz gölgeli ve kolları kapalı boyunlu kırmızı. Kolları dolgundur, böylece eller iyi bir yumuşaklık kazanır ve cildi güneş ışınlarından yerdeki güneş ışınlarından korur..

3. Yarım ve Yarım Okul Tişörtleri:

Yarım ve Yarım Okul Tişörtleri

Okul için bu tişörtün adı yarım buçuk. İki ton eşit oranlarda kabartmalı olduğu için. Burada seçilen renkler beyaz ve laciverttir. Çoğu okulun tercih ettiği yaka tipi yakalı olanıdır..

4. Lise Tişörtleri:

Lise Tişörtleri

Yukarıdaki bağlantıda gösterilen bu havalı tişörtün üzerinde lise logosunun büyük bir boyutu var. Logosunda beyaz renk onayı bulunan tipik bir mavi gölgeli tişört. Bu tip tişörtler kendi logolarının tanıtımına ihtiyaç duyan okullar tarafından tercih edilmektedir..

5. Düz Okul Tişörtleri:

Düz Okul Tişörtü

Okul için sade, tek renkli bir tişört tasarımı. Bu güzel sarı gölgeli tişört, yaka tipi bir boyun içerir ve ayrıca üzerinde okul Amblemi vardır. Giyme kolaylığı için boyunu açmak için üç düğme vardır. Çocuklar bu t-shirtleri tam gün okul eşyaları için çok sevecekler.

6. Vurgulu Yaka Tipi Okul Gömlekleri:

Vurgulu Yaka Tipi Okul Gömlekleri

Öne çıkarmak için gövde rengine göre seçilmiş yaka rengine sahiptir. Bu okul t-shirt tasarımları, resmi bir kıyafet zorunluluğu olduğunda tercih edilmektedir..

7. Tam Pantolonlu Okul Tişörtleri:

Tam Pantolonlu Okul Tişörtleri

İşte tam bir pantolon seti ile okul için tişört tasarımı. Seçilen renk olağanüstü ve çekici. Çocuklar bu tür koleksiyonları giymeyi sever.

8. Sportif Okul Tişörtleri:

Sportif Okul Tişörtleri

Spor günü kıyafeti olarak kullanıldığı için bu özel okul ruhu gömleklerine bir göz atarak neşelen. Her gün üniforma giyen okullar, spor günlerinde giymek için bu tür tişörtleri tercih ediyor. Bu tarz tişörtler daha çok okullu erkeklerin tercihi, futbol bölümünde de bulabilirsiniz..

9. Çocuk Okul Tişört Seti:

Çocuklar Okul T-Shirt Seti

Burada, eşleşen pantolon seti ile birlikte gelir. Malzemenin rahatlığı ve kullanım kolaylığı nedeniyle çocuklar onu giymekten keyif alacaklardır. Bu koleksiyon, çeşitli renklerde ve farklı boyut aralıklarında gelir.

Klasik tip okul üniformasını günlük rutin olarak giymek çocukların bundan sıkılmasına neden oluyor. Bu nedenle, okulların çoğu günümüzde modaya uygun tişörtler kavramına geçiyor. Rahat okul tişörtünü kontrol ederken uygun seçenekler bulacaksınız, bu tür tişörtler çoğunlukla okul departmanı tarafından sağlanır, bu nedenle bu konuyu çocuğunuzun okul öğretmeni ile tartışmak kolay olacaktır..