Dans, çoğunlukla batı tarzı dansa ilgi duyanlar için birçok kişinin tutkusu haline geldi. Bu aynı zamanda moda pazarında dans deneyimini çok daha keyifli hale getiren yeni üst giyim ürünlerini tanıttı. Evet, dans tişörtleri dans dersleri, Zumba dersleri vb. ile uğraşan kişiler tarafından oldukça talep görüyor..

Trendde Bay ve Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Dans Tişört Tasarımları:

Satın almaya uygun bulabileceğiniz dans tişörtü tasarımlarından bazılarını vitrine çıkaralım.

1. Basit Dans Tişörtü:

Basit Dans Tişörtü

Basit ve rutin dans tişörtleri, üzerinde çeşitli renklerde yazılı kelimeler bulunan düz bir arka plana sahiptir. T-shirt, dansın onun hayatı olduğunu belirtmekle birlikte, kullanıcının dansa olan sevgisini gösterir. Bunu bazı E-ticaret sitelerinden satın alabilir ve dans zamanınız için basit ve gündelik tişörtlerin rengini seçerken de iyi seçenekler elde edersiniz..

2. Derin Şerit Dans Tişörtü:

Derin Şerit Dans Tişörtü

Herhangi bir dans formunu uygulayan kızlar tarafından çoğunlukla seçilen bir tişört dans tasarımı, şerit kravat desenli derin dairesel boyunlu tişört. Dans ederken rahatlığı artırmak için tişörte ayrıca bol bir kesim de verildi..

3. Sıkıntılı Sırt Dansı Tişörtü:

Sıkıntılı Sırt Dansı Tişörtü

Tişörtlerle biraz moda olmak ister misiniz! Dansçılar için sıkıntılı tişörtler kadınlar arasında oldukça moda oldu. Tişörte, arkada eskitilmiş şeritler tasarımı ile kolsuz, tank benzeri bir tasarım verilmiştir..

4. Dans için Tank Tişörtü:

Dans için Tank Tişört

Dans t-shirt atasözleri tasarımları arasında favori olan erkek atlet tasarımıdır. Sade tişört, yolculuğuna ZPAC adını kanıtlayan yıllar ile ona ilham veren yüzün baskısıyla birlikte geliyor..

5. Hip Hop Dans Tişörtü:

Hip Hop Dans Tişörtü

Hip Hop stili için özel olarak tasarlanan dans tişörtü tasarımları, hem havalı hem de şehvetli bir görünüm kazandırıyor. Tişörte, dans formuyla tam bir adalet sağlayan göbek uzunluğunda tek askılı kol tasarımı verilmiştir..

6. Kapalı Omuz Dansı Tişörtü:

Kapalı Omuz Dans Tişörtü

Dans eden anne tişörtleri için açık omuz tasarımları, dans etmeye istekli tüm anneler için çok viral. Üzerinde motive edici sözler bulunan sade yarı uzun tişört, onu dans pistindeki anneler için mükemmel bir hediye yapıyor. Annenin dikkatini çekmek için bu iyi bir seçim.

7. Uzun Kollu Dans Tişörtü:

Uzun Kollu Dans Tişörtü

Dans etmek için babanı zorlamak istiyorsun! Tam kollu bir dans baba t-shirt tasarımı kesinlikle taşıyabileceği en iyisidir. Sade tişört, üzerinde 3 boyutlu kelimelerle ayakkabı baskılarıyla bir slogan taşıyor..

8. Kapşonlu Dans Tişörtü:

Kapşonlu Dans Tişörtü

Takım halinde performans sergiliyor! İşte isimleriyle birlikte benzer desenler verilen muhteşem bir dans takımı t-shirt tasarımı. Tişörte ayrıca siyah kapüşonlu bir görünüm verilir. Adınızı veya marka adınızı da kişiselleştirebilirsiniz.

9. Uzun Dans Tişörtü:

Uzun Dans Tişörtü

Uzun tişörtler genellikle dansçılar tarafından tercih edilir, çoğunlukla sokak dansçıları, skinny jeans ve bir şapka ile dans formlarına mükemmellik katarlar. Seçim için çeşitli renklerde ve tasarım dokularında mevcutturlar..

Dans tişörtleri, teri emdiği ve antrenmanınızı daha iyi hale getirdiği için çoğunlukla pamuklu malzemeden üretilmiştir. Tişörtler, dans ederken size uygun duruşlar ve gerekli yardım sağlayan hem gevşek hem de cilt uydurma olarak gelir. Seçiminize göre dans tişörtlerinde geniş çeşitler elde edeceksiniz, erkekler ve kadınlar dans temalarınız için daha iyi seçenekler elde edecek. Rahatınız için biraz gerilebilir veya pamuk tipi malzeme alın.