Slogan, insanlara görevlerinde iyi performans göstermeleri için her zaman ilham vermiş ve motive etmiştir. Ancak sloganları hayata karşı tutumunu ya da yaşama biçimini göstermek için kullananlar da var. Bu sloganlar artık konuşularak ifade edilemeyen kelimeleri anlatmak için slogan tişörtleri şeklinde popüler hale geldi..

Modada Bay ve Bayanlara Yönelik Şık ve Modern Slogan T-Shirt Tasarımları:

İşte her yaştan birey tarafından en çok tercih edilen tişört slogan tasarımlarından bazıları.

1. Kadınlar için Basit Slogan T-Shirt:

Kadınlar için Basit Slogan T-Shirt

Sade bir doku ile gelen kadın sloganlı tişörtler, günlük kullanım için yaygın olarak satın alınmaktadır. Düz pembe tişörte, kullanıcının şaraba olan çekiciliğini de gösteren güzel yazı tipleri verildi..

2. Erkekler için Motive Edici Slogan T-Shirt:

Erkekler için Motivasyon Sloganı T-Shirt

Spor salonlarında egzersiz yaparken biraz motivasyon istiyorum! İşte kullanıcıyı ve izleyiciyi bir şeylerden asla vazgeçmemeye ve denemeye devam etmeye motive eden, erkekler için sloganlı tişörtlü kolsuz bir tank tasarımı. Bu, son antrenman setinizi bitirirken kesinlikle sizi motive edecektir; “Asla Vazgeçme” motivasyonunuzun yardımıyla kuvvet antrenmanınıza odaklanın.

3. Erkekler için Futbol Sloganı Tişörtü:

Erkekler için Futbol Sloganı Tişörtü

Erkekler tarafından taşınan birçok havalı sloganlı tişört tasarımından biri de futbol sloganıdır. Arka fonu düz olan tişörtün önünde, futbolun hala antrenmanda olan yıldızını gösteren kelimelerle bir futbol kupası verilir..

4. Kadınlar için Çift Boyun Slogan T-Shirt:

Çift Yaka Sloganlı Kadın T-Shirt

Sloganlı t shirt kadın koleksiyonunda uzun bir tasarım, uzun boyu ile esneyen bir malzeme veriliyor. Tişört ayrıca, ön kısmında Kaliforniya ile ilgili sloganlar ve anvelop boyun tasarımına sahip bir V yaka taşır..

5. Erkekler için Emoji Sloganı Tişörtü:

Erkek Emoji Sloganı T-shirt

Komik sloganlı tişört koleksiyonu, haftanın günlerine göre çeşitli emojilerin baskıları olmadan eksik kalacaktır. Düz beyaz arka planda kullanıcının çeşitli ruh hallerini gösterir..

6. Kimya Sloganı Tişörtü:

Kimya Sloganı Tişörtü

Kimya ile ilgili bir tişört, çikolataya aşık olan çocuklar tarafından daha çok sevilir. Komik tişört sloganları da kimyasal formüllerin onlar için tek bir anlamı olduğunu ortaya koyuyor, çikolata.

7. Güvenlik Sloganı Tişörtü:

Güvenlik Sloganı Tişörtü

Güvenlik mesajı veren sloganlı tişörtler, sosyal ekipler, hastaneler vb. tarafından yaygın olarak benimsenir. Tişört, sırtınızı ve kaslarınızı hasarlardan korumak için yüklerin nasıl kaldırılacağına dair bir mesaj verir..

8. Bira Sloganı Tişörtü:

Bira Sloganı Tişörtü

Bira sloganlı tişörtler çoğunlukla içki içen erkekler tarafından yapılmaktadır. Buradaki t-shirt, düz kırmızı bir arka plan ve cilde uygun malzeme ile biranın faydalarını ortaya çıkaran bir slogana sahiptir..

9. Erkekler için Çift Anlamlı Slogan T-Shirt:

Çift Anlamlı Slogan Erkek T-Shirt

Çift anlamlı erkek tişörtleri, kolejlerdeki gençler arasında oldukça popüler. Beyaz renkteki benzer bir desene, aşağıdaki tam anlam farklı iken, tek bir anlama gelen kısaltma verilmiştir..

Slogan tişörtleri genellikle rutin kullanım için gelir ve bu nedenle, rahat olması için pamuklu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca onlara kot pantolon, kapriler, şortlar vb. üzerinde taşınmak üzere uygun uzunluklarda basit yuvarlak veya V yakalı bir desen verilir. Arkadaşlarınızın dikkatini çekmek için grafik desenli bazı baskılı kişiselleştirilmiş tişörtler alın. Mevsime göre yaz aylarında pamuğu deneyin ve kış sezonu için sloganlı t-shirt koleksiyonunda bir kapüşonlu tarzı alın. Kot pantolon veya pantolon gibi herhangi bir kıyafetinizde de iyi bir rahatlık elde edeceksiniz..