Kişiye özel baskılı bir tişört almayı düşünüyorum! Evet, bu günlerde insanlar baskılı tişört giyme çılgınlığına bağımlı hale geliyor. Ancak, kendi tişörtünüzü basmanın birkaç yolu olduğunu biliyor muydunuz?!

Evde Tişört Tasarımları Basmanın Yolları:

Tişörtleri evinizde kolayca nasıl yazdıracağınıza dair birkaç ipucu.

1. T-Shirt’ün Serigrafi Boyama:

T-Shirt'ün Serigrafi Boyama

Bu, tişörtlere baskı almanın geleneksel bir yoludur. Tek yapmanız gereken bir ekran çerçevesi oluşturmak, tasarımınızı kumaşa aktarmak, renkleri karıştırmak ve mürekkep veya boya ile baskıya devam etmek. Son olarak, baskıyı havayla kurutun ve baskıya hazırsınız..

2. T-Shirt Basmak için El Boyama Tekniği:

T-Shirt Basmak için El Boyama Tekniği

Bu, tişörtleri bastırmanın başka bir yaratıcı yoludur. İhtiyacınız olan tek şey aklınızdaki bir görüntü, ihtiyacınız olacak renkler, tercihen boya renkleri ve üzerine baskı yapmak istediğiniz tişört. Baskının fönle kurutulması güzel efektlerle size yardımcı olur.

3. Kravat ve Boya Baskılı Tişört:

Kravat Boya Baskılı Tişört

Parlak renkli baskılar giymeyi seviyorum! Kravat ve boya, tişörtünüzü basmanın en iyi yoludur. Tişörtünüzü iplerle bağlamanız ve renklere batırmanız gerektiğinden bu teknik oldukça basittir. Kuruyunca çözün ve istediğiniz en iyi baskıyı elde edin.

4. Şablonlama ve Ters Şablonlama Baskılı Tişört:

Stenciling ve Ters Stenciling Baskılı T-Shirt

Bu teknikle tişörtlere nasıl baskı yapılır diye düşünüyorum! Tişörtlere baskı almanın en eski versiyonudur. Bunun için resimler kağıtlarda kesilir ve açıkta kalan kısımlarda boyaya izin verilir. Ters şablonlama, sadece görüntüyü boyayarak arka tarafta yapılır..

5. Baskı Tişörtü için Ağartma:

Baskı T-Shirt için Ağartma

Bu, ekran boyamanın tersine bir tekniğidir. Kendi tişörtümü basmanın güvenli cevabı. Tişört üzerindeki boyayı ağartma yardımı ile daldırarak veya solüsyon uygulayarak çıkarmanız yeterlidir..

6. Airbrush ve Püskürtme T Shirt Baskısı:

Airbrush ve Püskürtme Tişört Baskı

Airbrushing ve püskürtme yoluyla kendi gömleklerinizi nasıl yazdıracağınızı düşünün! Bu tür baskı, en iyi baskı yaratan şaheseri vermek için airbrushlar, harmanlanmış renkler ve renkli spreyler yardımıyla yapılabilir..

7. Damgalama Baskılı T-Shirt:

Damgalama Baskılı T-Shirt

Aklınıza evde tişörtlere nasıl baskı yapılacağı çarptığında, damgalama en kolay yoldur. Okullarda nesneleri boyaya veya renge batırıp tişörtün üzerine damgalayarak yaptığınız zanaat sanatına benzer..

8. Ütü ile Tişört Baskısı:

Ütü-T-Shirt Baskı

Bu tişört baskı tekniği, transferler ve ısı transferleri üzerine ütüyle yapılır. Tek yapmanız gereken transfer kağıdı ile görselinizin bir çıktısını almak; bir ütü kullanın ve tişörtün üzerine ısı transferi yapın.

9. Serpme Baskılı Tişört:

Yağmurlama Baskılı T-Shirt

Yağmurlama! Bu yöntemle evde t shirt nasıl yazdırılır diye düşünüyorum! Üzerine baskı yapmak istediğiniz tişörtün üzerine serpmek için bir diş fırçası ve renk kullanın. Gecelik koleksiyonunuz için bu iyi bir seçim.

Gömlek üzerine baskı da birçok insan için popüler bir ev tabanlı iş haline geldi. İnsanlar bu şekilde basılmış tasarımcı tişörtleri alır ve hayatlarını kazanmak için satarlar. Bu aynı zamanda yazları sanatsal yönünüzü ifade etmek için popüler bir küçük vadeli iş haline geldi. Bazı kişiselleştirilmiş tişörtler satın almayı planlıyorsanız, daha sonra çevrimiçi baskı tasarımları için daha fazla seçenek bulacağınız bazı çevrimiçi web sitelerini deneyin, tasarım baskılarınızı kendi tasarımlarınızın baskısını kişiselleştirebilirsiniz..