Sweatshirt’ler, herhangi bir fiziksel aktivite yapmanıza yardımcı olmak için rahat ve mükemmel olan spor giysilerdir. Sweatshirt’lerin kapüşonlu, cepli ve cepsiz gibi farklı türleri vardır. Her biri size kolayca hareket etme özgürlüğü verir ve sizi serin tutar. Kullanılan malzeme, terlemeye yardımcı olacak ve vücut ısısını serin tutacak şekildedir. Sweatshirt yapımında kullanılan emici, nefes alabilen malzeme spor salonu veya saha için mükemmeldir. Baskılı sweatshirtler, sweatshirt koleksiyonunun modaya uygun bir parçasıdır. En yeni tasarımlara veya logolara sahip baskılı sweatshirtleri seçebilirsiniz..

baskılı sweatshirtler

En Yeni ve Tasarımcı Arka ve Ön Baskılı Sweatshirtler:

Tüm şık ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde seçebileceğiniz birçok baskı ve renk var. Şık ve havalı hissetmek için bu geniş koleksiyondan seçim yapın.

1. Kapşonlu Logo Tasarım Baskılı Sweatshirt:

Logo tasarım baskılı sweatshirtBu sweatshirt üzerine en sevdiğiniz markayı giymeyi seçin. Bu logolar, en sevdiğiniz logoyu alıp sweatshirt’ünüze basacak olan birçok matbaa firması tarafından basılmaktadır. Ayrıca hazır baskılı sweatshirtler de satın alabilirsiniz..

2. Kauçuk Baskılı Sweatshirt:

Kauçuk baskılı sweatshirt

En sevdiğiniz kelimeleri seçin ve bunları lastik baskı tekniğiyle sweatshirtlerinize de yazdırabilirsiniz. Yaratıcı olun ve kim olduğunuzu temsil eden renkleri seçin. Benzersiz bir şey tasarlayın ve başkalarını etkileyeceğinizden emin olun.

3. Allover Baskılı Sweatshirt:

Boydan boya baskılı sweatshirt

Manzara baskılarına sahip bu havalı harika sweatshirtler gerçekten cüretkar görünüyor. Çok çeşitli manzara ve kıyı resimleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm sweatshirt baskıyla kaplıdır ve zarif görünür.

4. Kabartma Baskılı Sweatshirt:

Kabartma baskılı sweatshirt

Bu karikatür kabartma baskılı sweatshirt’te komik ve eğlenceli olun. En ünlü çizgi filmlerden birini seçin veya suratlar veya ifadeler gibi komik baskıları seçin. Renkler cesur ve parlak olacak ve kabartma, sweatshirt’ü ilginç hale getirecek.

5. Baskı ve Düz Sweatshirt:

Baskı ve Düz sweatshirt

Size basit ama modaya uygun bir kıyafet vermek için baskılı kollu ve kapüşonlu bu sade sweatshirt’ü seçin. Düz beyaz sweatshirt çok zarif ve her durum için mükemmel. Kontrast baskı çok çiçekli ve onu oldukça şık kılıyor.

6. Serigrafi Sweatshirt:

Serigrafi sweatshirt

En sevdiğiniz ünlünün üzerinizde olmasını ister misiniz? Şimdi, yapabilirsin. Lütfen serigrafi baskılı sweatshirtler üzerine basılmış birçok ünlü arasından seçim yapın ve kendiniz yapın. Bunlar sweatshirtlerin ön paneline basılabilir..

7. Erkekler için Geri Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt:

Arkası baskılı sweatshirt

sırtında ne var Dikkatli bakın, sweatshirt’ün arkasında bir baskı bulacaksınız. Bunlar gerçekten güzel görünüyor çünkü sweatshirt’ün önü düz olabilir veya arkadaki baskıyla ilgili bazı kelimeler olabilir..

8. Örgü Baskılı Sweatshirt:

Örgü baskılı sweatshirt

Kış için mükemmel olan bu örgü görünümlü baskılı sweatshirt çok hoş. Kar tanesi baskısı gerçek bir örgü süveter gibi görünüyor. Renkler kışla ilgilidir ve herhangi bir alt giyim ile iyi gider.

9. Eşleşen Çift Tişörtü:

Çift eşleşen sweatshirt

Komik sözlerle uyumlu bu çiftin sweatshirt’lerinde romantik olun. Bay Doğru ve Bayan Her Zaman Doğru baskılı sweatshirt çok şirin ve aşklarını ifade etmek isteyen çiftler tarafından her zaman büyük talep görüyor. Bunlar da özelleştirilebilir.

10. Fermuarlı Sweatshirt:

Fermuarlı sweatshirt

Leopar baskı en çok aranan baskılardan biridir. Giysi, aksesuar, çanta, ayakkabı gibi pek çok şeyin üzerine baskı yapılıyor. Fermuarlı leopar desenli sweatshirt’ü de çok şık bulacaksınız. Fermuarlı sweatshirt bir moda ifadesi yapar.

Baskılı sweatshirtler şık ve modaya uygun bir giyim hattıdır. Kim olduğunuzu yansıtan baskılar seçin. Kelimelerden, resimlerden, çizgi film resimlerinden ünlülere kadar geniş bir seçim seçeneği var. Bu sweatshirt’lerin her biri unisex veya özellikle erkekler veya kadınlar için. Cesur renklere ve baskılara göz atın ve seçimlerinizle dikkatleri üzerinize çekin.