Ar žinai, kad apie tavo asmenybę galima spėti vien pažvelgus į nosį? Taip, jūs teisingai girdėjote! Kiekvienam žmogui yra skirtingos nosies formos, ir mes jau žinome, kad ne kiekvienas žmogus turi panašią struktūrą. Ne tik vieną ar du ar tris, bet keletą skirtingų tipų ir formų. Įdomu tai, kad galima atspėti ir suprasti žmogaus asmenybę ir bruožus – tiesiog pažvelgus į nosies formą!

Kad ir kaip įspūdingai tai skambėtų, leiskite mums žinoti viską apie nosies formų tipus ir tai, kaip aprašant nosies formas taip pat galima įvertinti žmogaus individualumą ar asmenybę bei kitas savybes.

14 tobulų ir geriausių įžymybių nosies formų su nuotraukomis:

Priklausomai nuo skirtingų nosies tipų ir formų, galima nuspėti žmogaus asmenybę ir bruožus. Čia pateikiami įvairiausi moterų, moterų ir vyrų nosies formų tipai.

1. Nubijos nosis:

Jei apatinis nosies galas nukreiptas žemyn ir nukreiptas beveik prie lūpų, tai vadinama Nubijos nosimi. Čia nosies tiltelis atrodo labai tiesus, tačiau visas dėmesys atkreipiamas į kraštą. Sakoma, kad tie, kurie turi Nubijos nosį, yra smalsūs ir smalsūs. Jie taip pat yra išraiškingi, visada žinomi, kad išbando naujus dalykus ir mokosi naujų perspektyvų. Jie yra žemiški ir žinomi dėl savo nuolankumo.

Žinomos įžymybės, turinčios Nubijos nosį:

Beyonce:

nosies formos

Barakas Obama:

tobula nosies forma

2. Graikų nosis:

Graikų nosies terminas ir pavadinimas yra įkvėpti senovės graikų meno ir skulptūrų. Čia nosis yra tiesiai į priekį ir smaili, siauro ilgio. Jei kas nors turi graikišką nosį, tai reiškia, kad žmogus yra tiesus, praktiškas ir realistiškas. Jie taip pat yra slapti žmonės ir viešai nieko nepaleisdavo ir niekada neišsipylė. Galite jiems patikėti paslaptis ir gamtą, taip pat labai patikimi. Daugelis netgi mano, kad tai tobula ir geriausia nosies forma. Ką tu manai?

Jennifer Aniston:

geriausia nosies forma

„Arsenal“ kapitonas Cescas Fabregasas;

geriausia nosies forma vyrams

3. Kablys nosis:

Šis nosies laikas taip pat vadinamas paukščio snapeliu. Čia nosies pagrindas iki galo yra visiškai sulenktas žemyn. Sakoma, kad tie, kurie turi kabliškas nosis, yra tvirtos nuomonės žmonės, apimti savo minčių ir suvokimo. Jie taip pat rizikuoja ir visada tiki bei gina savo nuomonę. Be to, šie asmenys yra kūrybingi, diplomatiški ir unikalūs.

Princas Philipas, Edinburgo kunigaikštis:

graži nosies forma

Barbra Streisand, aktorė:

tobulos nosies formos moteris

4. Išlenkta nosis:

Išlenkta nosis yra kaip kabliukas, smaili ir išlenkta nuo nosies kaulo. Tačiau jis labiau nukreiptas į nosies galiuką. Tie, kurie turi išlenktą nosį, puikiai moka valdyti ir organizuoti dalykus. Jie yra veiksmingi, praktiški, aistringi ir orientuoti į savo motyvus ir yra žinomi kaip lyderiai. Jie yra labai prisirišę prie profesijų savo gyvenime.

Meryl Streep, aktorė:

gražiausia nosies forma

Julia Louis Dreyfus, aktorė:

tobula nosies forma

5. Mygtuko nosis:

Jis taip pat vadinamas dangaus nosimi. Šio tipo nosis yra glausta, trumpa ir subtili ir yra viena iš labiausiai paplitusių nosies. Žinoma, kad tie, kurie turi dangaus ar sagų nosis, yra apsisprendę. Tai stiprūs, valingi žmonės. Jie yra talentingi, spontaniški ir visada prilimpa prie efektyvių planų ir veiksmų. Jie taip pat visada pasiryžę visada gauti tai, ko nori.

Wayne’as Rooney, futbolininkas:

retos nosies formos

Carey Mulligan, aktorė:

patraukliausias nosies tipas

6. Tiesi nosis:

Tiesi nosis yra plokščio tono ir tiesi, su plačiomis šnervėmis ir apvaliu galu. Teigiama, kad tie, kurie turi plokščią ir tiesią nosį, yra teisingi emociniu pagrindu ir maloniai bendrauja su kitais. Jie kantrūs, ramūs ir visada valdo psichines emocijas. Jie gali emociškai labai gerai bendrauti su žmonėmis. Tačiau jie netoleruoja jokios blogos nuotaikos iš tų, kuriuos myli.

Keira Knightley, aktorė:

gražiausia nosies forma pasaulyje

Nikolė Šerzinger:

nosies formų tipai

7. Įgaubta nosis:

Jei nosies bose yra mažas įgaubimas ar lankas su aštriu galu, nukreiptu į išorę, tai jūsų įgaubta nosis. Nors retai žinoma nosies forma, tie, kurie turi tokią formą, yra labai emocingi, jautrūs ir gilūs. Jie yra sunkiai įveikiami ir gali lengvai ir iš karto susižeisti. Jie yra intravertai, bet labai malonūs žmonės. Nors jie niekada dažnai nereiškia savo emocijų išoriniam pasauliui, jie gerai supranta kitų jausmus ir pirmiausia padeda, jei jų paprašo.

Samara Weaving, aktorė:

apibūdinantis nosies formas

Rooney Mara, aktorė:

įvairių tipų nosies formos

8. Kreiva nosis:

Tai pats paprasčiausias iš visų. Šios konkrečios formos kreivas nosies pavadinimas paimtas po to, kai nosis atrodo ar šiek tiek sulaužyta. Šios nosies formos nosies tiltas skiriasi nuo kitų. Tačiau tie, kurie turi šią nosies formą, yra puikūs stebėtojai ir klausytojai. Jie yra supratingi, dosnūs žmonėms ir santykiams. Jie susiranda gerų draugų ir partnerių!

Owenas Wilsonas, aktorius:

Owen Wilson nosies forma

Molly Sims, modelis:

Molly Sims nosies forma

9. Trumpa nosis:

Tai trumpiausia ir mažiausia nosis, kokią tik galite matyti, net trumpesnė už sagos rožę. Tie, kurie turi trumpą nosį, gali atrodyti jaunatviški ir linksmi, tačiau žinoma, kad jie yra labai trumpalaikiai. Jie yra privatūs asmenys ir, kaip žinoma, pasilieka viską, kas geriausia, ir turi labai trumpą ir mažą socialinį ratą. Tačiau kai jie susitinka su pašaliniais žmonėmis, jie yra draugiški. Tai viena patraukliausių ir gražiausių moterų nosies formų.

Angelina Jolie:

Angelinos Jolie nosies forma

Gisele Bundchen:

Gisele Bundchen nosies forma

10. Mėsinga nosis:

Jei yra smailus galas ir siaura šaknis, tai yra mėsinga nosis. Tai labai ryški nosies forma ir labai pastebima stebint. Sakoma, kad tie, kurie turi mėsingą nosį, yra agresyvūs, greitai veikia ir priima sprendimus ir yra labai protingi. Jie taip pat yra pernelyg orientuoti, aistringi ir ryžtingi savo profesijai.

Albertas Einšteinas:

Alberto Einšteino nosies forma

11. Romos nosis:

Jei nosies tiltas yra ryškesnis už pagrindą ir šiek tiek sulenktas, jis vadinamas romėniška nosimi. Nosis taip pat panaši į senovės romėnų skulptūras, taigi ir pavadinimas. Sakoma, kad romėniškomis nosimis gyvenantys žmonės yra labai užsispyrę ir vis dėlto ambicingi. Jie turi gerus įgūdžius praktiniam pasauliui ir turi dalykus su žodžiais, todėl jie yra gana mėgstami žmonės kitiems! Jis taip pat vadinamas „Aquiline“ nosimi. Tai viena iš idealiausių ir geriausių nosies formų vyrams ir vyrams.

Ryan Gosling:

Ryano Goslingo nosies forma

Tomas Kruzas:

Tomo Cruise'o nosies forma

12. Snub nosis:

Šnipštas nosis išsiskiria plona išvaizda ir smailiu galu, o galas yra apvalesnis ir mažesnis bei aukštesnis. Tie, kurie turi šnipštą nosį, yra sumanūs ir gana gerai suvokia dalykus per greitai. Jie reaguoja šiek tiek daugiau nei kiti visais atžvilgiais ir taip pat žinomi kaip greitai priimantys sprendimus.

Jennifer Lawrence:

Jennifer Lawrence nosies forma

Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson nosies forma

13. Rytų Azijos nosis:

Rytų Azijos nosis paimta po garsios ir garsios nosies formos, dažniausiai sutinkamos Rytų Azijoje. Jie yra ploni, su plokščia forma ir labai mažu trumpu galu. Paprastai jie yra mažesni nei kiti veido bruožai.

Lucy Liu:

Lucy Liu nosies forma

14. Svogūninė nosis:

Jei nosies galas nukreiptas į išorę ir yra kreivas, tai yra svogūninė nosis. Netoli nosies srities yra patinęs neproporcingas antgalis, todėl jis deformuojasi. Sakoma, kad tie, kurie turi tokią nosies formą, yra egoistai ir labiau nei kiti. Yra žinoma, kad jie gyvena karaliaus dydžio, tačiau yra labai artimi savo socialiniams sluoksniams.

Billas Clintonas:

Billo Clintono nosies forma

Leo McKern, aktorius:

Leo mckem nosies forma

Labai įdomu ir įdomu pamatyti, kaip skirtingų tipų nosies formos reiškia skirtingą asmens asmenybę ir savybes. Kaip ir kiti fiziniai bruožai, nosies forma taip pat daug ką pasako apie žmogų. Tai smagu ir taip pat prasminga. Ką tu manai?