Senas posakis „Sveikata yra turtas“ negali būti teisingesnis nei šiais laikais! Tačiau jei neatidėliotinos medicininės situacijos ateina be įspėjimo, „turto“ dalis tikrai atneš didžiulę žalą. Neplanuotas hospitalizavimas yra ne tik trauminė patirtis, bet ir brangi! Čia sveikatos draudimo bendrovės atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant jūsų sveikatą, nekeliant jums finansinės naštos!

Jei dar neturite sveikatos draudimo poliso, leiskite mums pateikti papildomos informacijos, kad įtikintume, kodėl jums to reikia! Remiantis tyrimu, medicinos skolos yra didžiausia Indijos skurdo priežastis. Nenumatytos ekstremalios situacijos, pavyzdžiui, staigi liga- pavyzdys: COVID-19, nelaimingi atsitikimai ir pan. Gali išeikvoti visas jūsų santaupas ir palikti jus skolingas.

Kita vertus, sveikatos draudimo polisas gali padengti sąskaitas prieš ir po hospitalizacijos ir sumažinti pinigų sumą, kurią mokate iš savo kišenės. Kai kurios politikos nuostatos netgi siūlo „grynųjų pinigų“ privilegijas, todėl galite nemokamai gauti kokybišką gydymą!

Šiame straipsnyje mes surinkome svarbią informaciją apie geriausias Indijos sveikatos draudimo bendroves ir jų teikiamas išmokas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kuri įmonė atitinka jūsų tikslus, kad galėtumėte tęsti.

Geriausios sveikatos draudimo bendrovės Indijoje

15 geriausių Indijos sveikatos draudimo bendrovių, 2021 m.

Pateikiame išsamią informaciją apie patikimiausius Indijos sveikatos draudimo paslaugų teikėjus, turinčius aukštus žalos atlyginimo santykius:

1. Bajaj Allianz sveikatos draudimas:

„Bajaj Allianz Health Insurance“ yra viena iš pirmaujančių privačių sveikatos draudimo bendrovių šalyje. Įmonė yra strateginis „Bajaj Finserv Limited“ ir „Allianz SE“ aljansas. „Bajaj“ turi platų sveikatos draudimo planų spektrą suaugusiems ir vaikams, kad padengtų įvairių ligų gydymo išlaidas. Ji taip pat turi didelį 5000 ir daugiau ligoninių tinklą šalyje.

Per uždarymo laikotarpį 2020 m. „Bajaj“ sukūrė daugiau nei 5 milijonų medicinos polisų išdavimo ir beveik 3 milijonų atsiskaitymo reikalavimų įrašą. Bajaj teiginių apie sveikatingumą santykis yra 98%, o asmenys taip pat gauna mokesčių lengvatas pagal 80D skirsnį ir sveikatos apsaugą.

Kai kurios geriausios Bajaj Allianz sveikatos draudimo politikos:

 • „Bajaj Allianz“ sveikatos apsaugos draudimo polisas
 • „Bajaj Allianz Premium“ asmeninės apsaugos politika
 • Bajaj Allianz kritinių ligų sveikatos draudimo polisas
 • „Bajaj Allianz“ mokesčių didinimo planas
 • Bajaj Allianz žvaigždžių paketo sveikatos planas

2. Aditya Birla sveikatos draudimas:

Aditya Birla sveikatos draudimas yra dar vienas svarbus privačios sveikatos draudimo pramonės dalyvis. Bendrovė siūlo individualų sveikatos draudimo polisą, padengiantį bendrus ar specifinius negalavimus. Ji netgi turi specialią politiką, pvz., „Corona Kavach“, „Cancer Secure“, „Global health secure“ ir kt., Kad apsisaugotų nuo didėjančių medicinos išlaidų..

Daugelis šių politikos krypčių taip pat yra nemokamos profilaktinės sveikatos patikros, pasibaigus 1–4 politikos metams. Siekdama paskatinti žmones išlaikyti gerą sveikatą, bendrovė siūlo nuolaidas ir nuolaidas, jei jie yra tinkami ir sveiki. Aditya Birla turi ryšį su daugiau nei 6 000 ligoninių, o žalos atlyginimo santykis yra 70,81%.

Keletas geriausių „Aditya Birla“ sveikatos draudimo polisų:

 • „Active Assure“ deimantas
 • „Corona Kavach“ (išsami COVID-19 aprėptis)
 • Saugus vėžys
 • Aktyvus saugus
 • Senjorų produktas

3. „Bharati Axa“ sveikatos draudimas:

„Bharati Axa“ yra bendra „Bharat Enterprises“ įmonė, turinti 51% akcijų, ir „AXA Group“, turinti 49% akcijų. Bendrovė gali pasigirti visos Indijos padaliniu, turinčiu daugiau nei 135 filialus. Be to, kad „Bharati Axa“ turi tvirtą poziciją bendrojo ir pasėlių draudimo segmentuose, ji taip pat turi neprilygstamą padėtį sveikatos draudimo srityje. Ji siūlo daug naujoviškų sveikatos priežiūros politikos krypčių, kurios papildo privalumus, tokius kaip kritinė sveikatos apsauga, naujagimių skiepijimo išlaidos, bariartrinės chirurgijos išlaidos ir kt..

Bendrovė taip pat laimėjo kelis apdovanojimus 2020, 2019 ir 2018 m. Už įvairias kategorijas, tokias kaip klientų aptarnavimo meistriškumas, geriausi žalos atlyginimo sprendimai ir geriausias technologijų panaudojimas ir tt. %.

Kai kurios geriausios „Bharati Axa“ sveikatos draudimo politikos:

 • „Smart Health Assure“ sveikatos draudimo planas
 • Išmanusis super sveikatos draudimo planas
 • „Bharti AXA Arogya Sanjeevani“ sveikatos draudimo planas

4. „Edelweiss“ sveikatos draudimas:

„Edelweiss Health Insurance“, kurio žalos atlyginimo santykis yra 85,57%, yra vienas iš pirmaujančių Indijos medicinos ir sveikatos draudimo verslo dalyvių. Bendrovė siūlo trijų rūšių draudimo planus pagal draudimo sumą – sidabrą (iki 5 lašų), auksą (iki 20 lašų) ir platiną (iki 1 kronos). Kitas privalumas yra priedas „Sveikata 241“, kuris reiškia, kad jei pirmieji metai neturi pretenzijų ir turite gerus sveikatos įrašus, antrieji metai yra nemokami!

„Edelweiss Insurance“ taip pat suteikia galimybę į planą įtraukti iki 8 šeimos narių. Kad ir kokia būtų politika, galite pasinaudoti kai kuriomis privilegijomis, tokiomis kaip medicininis stebėjimas, skubi medicininė evakuacija, antroji medicininė išvada ir kt. Bendrovė turi daugiau nei 5000 ligoninių (grynųjų pinigų) tinklą, o planai prasideda nuo 408 INR per mėnesį*.

Gali keistis

Kai kurios geriausios Edelweiss sveikatos draudimo sveikatos draudimo politikos:

 • „Edelweiss“ sveikatos draudimo sidabras
 • „Edelweiss“ sveikatos draudimo auksas
 • „Edelweiss“ sveikatos draudimo platina

5. TATA AIG sveikatos draudimas:

„TATA AIG Health Insurance Company“ yra bendra „TATA Group“ ir pirmaujančios draudimo korporacijos „American International Group Company“ įmonė. Nuo pat savo veiklos pradžios 2001 m. Bendrovė įrodė esanti žaidimų keitėja. Pagrindinis sveikatos sveikatos draudikas siūlo supaprastintus sveikatos draudimo polisus, kurie suteikia platų draudimą.

Kai kurie unikalūs TATA AIG sveikatos planų privalumai yra bariatrinės chirurgijos aprėptis, pasaulinė apsauga, organų donorų išlaidų padengimas, dantų gydymas nelaimingų atsitikimų metu, AYUSH ir skiepai. Bendrovė turi ryšį su daugiau nei 3000 ligoninių, skirtų hospitalizuoti be grynųjų pinigų, o atsiskaitymo reikalavimo santykis yra 96%.

Kai kurios geriausios TATA AIG sveikatos draudimo sveikatos draudimo politikos:

 • „TATA AIG Medicare“
 • TATA AIG Medicare Plus

6. „National Insurance Company Limited“:

Nacionalinė draudimo bendrovė yra viena seniausių ir ilgiausiai veikiančių draudimo bendrovių šalyje. Įmonė buvo įsteigta kaip nepriklausoma draudimo įmonė 2002 m. Ir stipriai veikia Indijoje, turinti daugiau nei 1700 biurų. NIC yra žinomas dėl savo prieinamos sveikatos priežiūros politikos įvairovės, tenkinančios kylančius asmenų medicininius poreikius.

Kai kurie pagrindiniai NIC privalumai-nemokamas sveikatos patikrinimas kas dvejus metus, polisų perdavimas kitam draudikui, diabeto, hipertenzijos ir kritinių ligų priedai. Nauda taip pat apima alternatyvius vaistus, tokius kaip homeopatija, Ajurveda ir kt..

Kai kurios geriausios „National Insurance Company Limited“ sveikatos draudimo politikos:

 • Nacionalinė Mediclaim politika
 • Nacionalinė vyresniųjų piliečių medicinos politika
 • Koronos Kavacho politika – nacionalinė
 • Arogya Sanjeevani politika – nacionalinė
 • Nacionalinė kritinio gyvenimo politika

7. HDFC gyvybės draudimas:

„HDFC Life Insurance“ yra vienas patikimiausių privačių sveikatos draudikų Indijoje. Bendrovė veikia daugiau nei 980 šalies miestų, kurių būstinė yra Mumbajuje. HDFC siūlo platų politikos spektrą, kuris konkrečiai apima moterų, vyresnio amžiaus piliečių ir vaikų medicininius poreikius. Bendrovė taip pat yra viena iš nedaugelio Indijos draudikų, suteikiančių gyvybės draudimą iki 99 metų.

Šiuo metu „HDFC Life Insurance“ siūlo įvairių tipų lanksčius sveikatos planus, tokius kaip „Easy Health“, „Corona Kavach“, „Cardiac care“ ir kt. Papildomos išmokos apima garantuotą 1 dienos žalos atlyginimą ir 19 išmokų už kritines ligas. Geriausia dalis naudojant HDFC? 99% žalos atlyginimo santykis ir daugiau nei 10 000 tinklo ligoninių!

Kai kurios geriausios HDFC gyvybės draudimo sveikatos draudimo politikos:

 • „HDFC Life Easy Health“
 • Spustelėkite 2 Apsaugoti „Corona Kavach“
 • Spustelėkite 2 Apsaugoti sveikatą
 • „HDFC Life“ širdies priežiūra

8. Žvaigždžių sveikata & „Allied Insurance Co. Ltd“:

„Star Health and Allied Insurance Co. Ltd“ yra privatus sveikatos draudimo paslaugų teikėjas, įkurtas 2006 m. Bendrovė siūlo nebrangius ir plačius sveikatos priežiūros planus įvairiems medicinos poreikiams patenkinti. „Star Health“ turi daugiau nei 300 filialų ir susieta su 8200 ir daugiau ligoninių šalyje. Šiuo metu ji siūlo apie 20 skirtingų tipų medicininių planų, įskaitant širdies priežiūrą, saugų diabetą, „Corona Kavach“, „Corona Rakshak“, nelaimingų atsitikimų priežiūrą ir kt..

„Star Health“ yra vienas iš nedaugelio draudikų, siūlantis specialų planą „Raudonas kilimas“ vyresnio amžiaus žmonėms nuo 60 iki 75 metų. Nepriklausomai nuo poliso, draudimo apsauga suteikia nemokamą sveikatos patikrinimą visiems apdraustiems nariams. „Star Health“ žalos atlyginimo santykis yra 78,62% su galimybe jį pratęsti visą gyvenimą.

Kai kurios geriausios „Star Health“ ir „Allied Insurance“ sveikatos draudimo politikos:

 • „Star Novel Coronavirus“ (nCov) (COVID-19) draudimas
 • Koronos Kavacho politika
 • „Young Star“ draudimo polisas
 • Raudonas kilimas
 • Išsami žvaigždė

9. ICICI Lombardo sveikatos draudimas:

„Icici Lombard“ yra apdovanojimų pelnęs sveikatos draudimo paslaugų teikėjas, turintis apie 273 filialus visoje Indijoje. Ji klientams siūlo daugybę išsamių sveikatos planų, apimančių net kritines ligas. ICICI turi ryšį su daugiau nei 4500 ligoninių visoje šalyje, kad būtų galima gydyti grynaisiais pinigais ir atlyginti žalą. Jo žalos atlyginimo santykis yra 99,87%.

Minimalus amžius, per kurį galima užsiregistruoti „ICICI Lombard“ polise, yra 6 metai ir nėra nustatyto maksimalaus amžiaus. Tačiau ši amžiaus riba skiriasi priklausomai nuo plano, o vaikai nuo 3 mėnesių iki 5 metų yra įtraukti į planą. Be įprastos aprėpties, ICICI papildomi planai suteikia tam tikrų privalumų, tokių kaip ligoninės dienos pinigai, slauga namuose, prevencinė sveikatos priežiūra, naujagimio aprėptis ir kt..

Kai kurios geriausios „ICICI Lombard Health Insurance“ sveikatos draudimo politikos:

 • „ICICI Lombard“ baigė sveikatos draudimą
 • „ICICI Lombard Health Booster“
 • „ICICI Lombard Personal Protect“ draudimo polisas
 • Arogya Sanjeevani politika
 • Koronos Kavacho politika

10. MAX „Bupa Health Insurance Company Ltd“:

„Max Bupa Health Insurance“ yra dar vienas patikimas šalies sveikatos draudikas, veikiantis kaip „True North“ ir „Bupa“ bendra įmonė. Bendrovė garsėja tuo, kad siūlo daugybę į klientą orientuotų sveikatos politikos priemonių, skirtų asmenų ir šeimos sveikatos poreikiams patenkinti. Ji netgi turi planą, specialiai pritaikytą bendroms Indijos šeimoms, kuris aprėpia apie 19 šeimos narių.

„Max Bupa“ turi 4500 ir daugiau ligoninių visoje Indijoje. Žalos atlyginimo santykis yra 96% ir suteikia galimybę visą gyvenimą atnaujinti. Ši daug apdovanojimų pelniusi įmonė siūlo keletą specialių privilegijų, tokių kaip grynųjų pinigų apmokėjimas per 30 minučių, 24 valandų per parą teikiama pagalba internetu, išmaniojo telefono programa ir 5 minučių atnaujinimo procesas.

Kai kurios geriausios „Max Bupa“ sveikatos draudimo politikos:

 • „Max Bupa Health Companion“ sveikatos draudimo planas
 • „Max Bupa Health Premia“ sveikatos draudimo planas
 • „Max Bupa GoActive“ sveikatos draudimo planas
 • „Max Bupa Heartbeat“ sveikatos draudimo planas
 • „Max Bupa Criticare“ sveikatos draudimo planas

11. Globos sveikatos draudimo bendrovė:

„Care Health Insurance Company“, anksčiau „Religare Insurance“, yra žinomas sveikatos draudimo paslaugų teikėjas šalyje. Ji veikia kaip strateginė „Care Enterprises Limited“, „Union Bank of India“ ir „Corporation Bank“ partnerystė. Bendrovė gavo IRDAI patvirtinimą 2012 m., Pridėdama daugiau pasitikėjimo savo pavadinimu. Ji specializuojasi mažmeninės sveikatos draudimo, nelaimingų atsitikimų, kritinių ligų ir kt.

„Care Health“ turi 7400+ ligoninių tinklą, o žalos atlyginimo santykis yra 95%. Pagrindiniai šio draudiko privalumai-didelė ĮSA, 2 valandų grynųjų pinigų apdorojimas, „viskas įskaičiuota“ politika, konkretūs planai 16 kritinių širdies problemų ir kt..

Kai kurios geriausios sveikatos draudimo bendrovės sveikatos draudimo taisyklės:

 • Priežiūra Sveikatos priežiūra Sveikatos draudimo planas
 • „Care Health Joy“ sveikatos draudimo planas
 • Priežiūra Sveikatos priežiūra Vyresnio amžiaus sveikatos draudimo planas
 • „Care Health Corona Kavach“ politika
 • Priežiūra Sveikatos priežiūra Širdies draudimo politika

12. IFFCO Tokio sveikatos draudimas:

„IFFCO Tokio“ yra dar vienas patikimas sveikatos draudimo paslaugų teikėjas šalyje, galintis pasigirti visos Indijos dalyvavimu ir 20 000 agentų tinklu. Bendrovė mano, kad sveikatos draudimas turi būti pritaikytas prie konkrečių asmenų poreikių. Taigi ji siūlo daugybę lanksčių politikos krypčių, apimančių medicinos išlaidas ir kylančius žmonių sveikatos poreikius.

Naudodamiesi IFFCO Tokio, galite pasirinkti gydymą be grynųjų pinigų daugiau nei 6400 tinklo ligoninėse. Jie taip pat gerai padėjo išspręsti 8,61 mln. Ieškinių 2019 m. FY ir turi 92.65%CSR. „IFFCO Tokio“ taip pat yra vienas iš nedaugelio draudikų, kuris siūlo 100% kompensuoti visą reikalavimus atitinkančią žalą, per 3 metus įtraukiant jau buvusią ligą, palyginti su kitų bendrovių 4 m..

Kai kurios geriausios IFFCO Tokio sveikatos draudimo bendrovės sveikatos draudimo politikos:

 • Šeimos sveikatos gynėjo politika
 • Individuali sveikatos apsaugos politika
 • „SwasthyaKavach“ politika
 • SwasthyaRakshaBima
 • Korona Rakshak politika

13. Rytų sveikatos draudimas:

„Oriental Health Insurance“ yra Delyje įsikūrusi viešojo sektoriaus sveikatos draudimo bendrovė, įkurta 1947 m. Ji siūlo platų sveikatos draudimo polisų asortimentą asmenims ir šeimoms už prieinamą kainą. Daugelis žmonių, ypač tie, kurie jau sirgo liga, teikia pirmenybę šiai bendrovei, nes iki 55 metų nebuvo pradėtas medicininis patikrinimas.

„Oriental Health“ turi 4300 ir daugiau ligoninių, skirtų hospitalizuoti be grynųjų pinigų. Reikalavimų santykis yra apie 90%. Be standartinių funkcijų, „Oriental“ savo draudėjams siūlo papildomų privalumų, tokių kaip: reguliarios įmokų nuolaidos, dienpinigiai grynaisiais pinigais, draudiko perkeliamumas ir kt..

Kai kurios geriausios Rytų sveikatos draudimo politikos:

 • Individualus Rytų medicinos planas
 • Rytų laimingų šeimos planų planas
 • Jano Arogyos planas
 • PravasiBharatiyaBimaYojna

14. SBI sveikatos draudimas:

SBI sveikatos draudimas veikia kaip strateginis Indijos valstijos banko, turintis 74% akcijų, ir IAG su 26% akcijų aljansas. Bendrovė siūlo įvairių tipų medicinos politiką asmenims, šeimoms ir verslo savininkams už prieinamą įmoką. Priklausomai nuo finansinių galimybių, klientai gali pasirinkti draudimo galimybes, pradedant nuo 50 000 INR iki 5 Lachų.

„SBI Health“ turi ryšį su daugiau nei 6000 ligoninių, skirtų gydymui be grynųjų pinigų. Žalos atlyginimo santykis yra apie 96%, o bendrovė turi 110 milijardų INR vertės pretenzijų tvarkymo rekordą. Pagrindiniai SBI privalumai yra medicininės patikros neįtraukimas iki 45 metų, nemokamas sveikatos patikrinimas po 4 metų, papildomos galimybės papildomai aprėpti.

Kai kurios geriausios SBI sveikatos draudimo politikos:

 • „SBI Arogya Premier“ politika
 • SBI ligoninės dienos grynųjų pinigų draudimo polisas
 • SBI grupės sveikatos draudimo polisas

15. Pasitikėjimo sveikatos draudimas:

„Reliance Health Insurance“ yra viena iš pirmaujančių sveikatos draudimo paslaugų teikėjų šalyje, turinti daugiau nei 139 filialus ir 28 900+ tarpininkų. Jis buvo įkurtas 2000 m. Ir gali pasigirti įvairiais į klientus orientuotais sveikatos draudimo planais asmenims ir grupėms. Bendrovė turi didelį 7300 ir daugiau ligoninių tinklą visoje Indijoje, o ĮSA yra 72,2 proc..

Didėjantis „Reliance“ sveikatos draudimo populiarumas yra išsamūs planai už prieinamas įmokas. Ji taip pat siūlo keletą unikalių privilegijų, tokių kaip speciali 5% nuolaida moteriai ar mergaitei, kritinių ligų atvejų pratęsimas 1 metams, 33,33% premija pasibaigus metams be žalos ir pan..

Kai kurios geriausios sveikatos draudimo politikos, susijusios su pasitikėjimu sveikatos draudimu:

 • „Reliance HealthGain“ draudimo polisas
 • „Reliance Health Infinity Insurance“
 • Reliance Arogya Sanjeevani

Tai yra vienos iš labiausiai patikimų sveikatos draudimo bendrovių Indijoje. Informacija apima tik pagrindinius kiekvienos įmonės duomenis ir nėra išsami. Taigi, norėdami gauti tikslią informaciją, patikrinkite specialiose draudimo svetainėse, tokiose kaip „Policy Bazaar“, arba oficialioje bendrovės svetainėje.

ATSISAKYMAS: Straipsnis parašytas tik informaciniais tikslais. Politikos pavadinimai, išsami informacija ir ĮSA procentinė dalis gali keistis kiekvienais metais. Prieš pasirašydami politiką būtinai patikrinkite informaciją iš oficialios svetainės arba patikimo įmonės agento. Mes neatsakome už jokius nuostolius, kuriuos galėjo patirti laikydamiesi straipsnyje pateiktos informacijos.