Dauguma šiuolaikinių porų renkasi žalumą ir augalus kaip dekoratyvinį elementą, kad pagerintų savo gyvenamąsias erdves. Taip yra todėl, kad žinoma, kad žaluma įneša į gyvenimą ramybę, ramybę ir atsipalaidavimą, o šie nauji augalai yra geriausi dekoro elementai, kokius tik galima turėti. Bet ar jums įdomu, kokie gali būti skirtingi augalų vazonai, kad tiktų skirtingiems augalams?

Augalų vazonų tipai

Na, jei jums įdomu, ar visi kambariniai ar lauko ar dideli augalai, net ir pakabinami augalai, gali būti laikomi po vienu panašiu vazonų variantu, tuomet jūs visiškai klystate! Bet kuriai florai reikalingas tinkamas puodo tinkamumas, kad jis gerai ir ilgai gyvuotų. Taigi čia mes šiandien, norėdami jums pažvelgti į mūsų mėgstamus ir gerai žinomus išgalvotus puodus, kurie ne tik tinka įvairiems augalams, bet ir suteikia jūsų namams ryškumo!

Augalų konteineriai: 9 skirtingų tipų vazonai augalams

Jei manote, kad atsitiktiniai spalvoti plastikiniai puodai yra vieninteliai, kurie yra paplitę ir prieinami visur, čia yra kitų išgalvotų variantų, kaip apšviesti jūsų atmosferą namuose!

1. Kokosas:

Kokoso puodas

Atsižvelgiant į žalą, kurią sukelia aplinka, plastikas ir susijusios medžiagos, dauguma šiuolaikinio jaunimo pereina prie kokoso pluošto puodų. Visi jie yra nauji, ekologiški, biologiškai skaidūs ir ilgaamžiai augalai, kurie yra įvairių formų ir dydžių. Jie pagaminti iš kokoso lukšto, todėl yra draugiški aplinkai.

 • Tinkami augalai: Gėlės ar sodo augalai labai gerai dera su kokoso kokoso vazonėliais. Dauguma nori su šiais vazonėliais užsiimti sodininkyste patalpose.
 • Puiki vieta: sodo sodas ar terasa

2. Keramika:

Keraminis puodas

Keraminiai puodai, dar žinomi kaip akmens masės dirbiniai, yra smulkios tekstūros ir pagaminti iš šviesios spalvos molio. Jie yra šaudymo aukštoje krosnyje rezultatas, o tada suformuoti taip, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Dažnai galima pastebėti, kad keraminiai puodai yra patrauklūs, nes jie yra dažyti ir gerai dekoruoti vandeniui atsparia ir į dažus panašia medžiaga.

 • Tinkami augalai: Kambariniai augalai geriausiai tinka keraminiams vazonams ir indams. Ar tai būtų alavijas ar gražus išgalvotas krūmas; jie tikrai puikiai atrodys juose.
 • Puiki vieta: ant stalų ir kaip dekoratyvinė detalė.

3. Terakota:

Terakotos puodas

Terakota yra gana panaši ir arti keramikos keramikos. Jis pagamintas iš specialaus terakotos molio, kuris yra nepralaidus vandeniui ir yra akytas. Atsižvelgiant į tai, kad per didelį laistymą galima greitai išspręsti naudojant šiuos vazonus, jie puikiai tinka sauso dirvožemio augalams. Jie yra puikūs puodai, padedantys išvengti dirvožemio ligų ir šaknų lovelių problemų.

 • Tinkami augalai: Tie augalai, kurie mėgsta sausą dirvą, pavyzdžiui, kaktusai ar tuliai, geriausiai tinka terakotos augalams.
 • Puiki vieta: patalpose, gražuose namų kampeliuose. Lauke sausam dirvožemiui-augalų sodininkystei.

4. Plastikas:

Plastikinis puodas

Kaip pats pavadinimas apibūdina, dažniausiai randami plastikiniai puodai, kuriuos daugeliui nebrangu nusipirkti. Taigi tai yra labiausiai pageidaujamas ir parduodamas elementas darželiuose, nors visi žinome plastiko naudojimo trūkumus ir neigiamą poveikį. Tačiau jie vis dar dažniausiai naudojami kaip darželių vazonai ir lengvai prižiūrimi.

 • Tinkami augalai: Gėles ir bet kokią florą galima sodinti į plastikinius vazonus. Paprastai jie tinka daugumai augalų.
 • Puiki vieta: Laukas yra ideali vieta pastatyti šiuos puodus. Puikiai tinka balkonai ir verandos.

5. Mediena:

Medinis puodas

Mes visi mėgstame įmantriai ir gražiai pažvelgti į savo namus, o medis yra bendra medžiaga, kuri mus visus traukia. Bet kurį medžio gabalą galima lengvai paversti ir pakeisti į dekoro detalę. Tačiau reikia pažymėti, kad atsižvelgiant į tai, kad dėl nepalankių aplinkos sąlygų jie greitai sugenda, geriausia juos naudoti patalpose.

 • Tinkami augalai: Maži konteineriniai augalai gali būti gražūs mažuose mediniuose vazonuose.
 • Puiki vieta: geriausiai atrodo, kai dedama ant stalviršių ir stalviršių.

6. Metalas:

Metalinis puodas

Atsižvelgiant į ryškią ir išgalvotą spalvą su blizgesiu, metaliniai puodai tampa žavingi. Ypač varinius ir žalvarinius metalinius puodus puikiai tinka pridėti prie mūsų gyvenamųjų patalpų, įgaunant žiupsnelį įmantrios išvaizdos ir šiuolaikiško akcento. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad jie gali greitai įkaisti, kai jie yra lauke, jie geriausiai tinka kaip kambariniai augalai.

 • Tinkami augalai: bet kokie kambariniai augalai gali būti tinkamiausi variniams ir žalvariniams metaliniams puodams. Jie tinka tiek mažiems, tiek dideliems vazonams.
 • Puiki vieta: gražūs kampai, netoli sienų ir stalviršių, gali būti geriausia vieta, kur juos gerai pritaikyti.

7. Betonas:

Betoninis puodas

Jei mėgstate sultingus augalus, tada betoniniai vazonai geriausiai tinka. Jie yra porėti, todėl vanduo gali greitai susigerti arba išgaruoti. Be to, jie yra gana patvarūs, patikimi ir ilgaamžiai. Jie gali padaryti puikų dekoro elementą.

 • Tinkami augalai: kaktusai ir panašūs variantai geriausiai tinka betoniniams vazonams.
 • Puiki vieta: jie yra puikūs dekoratyviniai daiktai namuose.

8. Akmens puodai:

Akmens puodas

Daugelis iš mūsų nėra girdėję apie akmeninius puodus, ir kodėl gi ne! Jie nėra plačiai paplitę, tačiau šiandien jie ateina į madą su savo naujomis formomis ir spalvomis. Jie vėl yra puikus patalpų dekoratyvinis elementas, kuris yra labai stiprus ir patvarus. Jie yra atsparūs vandeniui ir tinka mažiems augalams.

 • Tinkami augalai: maži augalai, patalpose ir lauke; Bonsai augalai taip pat yra puikus pasirinkimas šiems vazonams.
 • Puiki vieta: dekoratyviniai augalų vazonai, patalpose ir lauke. Geriausia, jei laikoma lentynose.

9. Krepšeliai:

Krepšys Puodas

Kabantys puodai, tokie kaip krepšeliai, šiandien yra nauja tendencija. Mes dažnai pastebime sceną daugelyje namų, ir jie tikrai prideda puikų dekorą ir įneša kūrybiškumo gyvenamosiose patalpose. Unikalūs kabantys augalai gali būti puikus pasirinkimas šioms dėmėms.

 • Tinkami augalai: begonija, kutu paparčiai ir kiti pakabinami augalai geriausiai tinka šiuose krepšiuose
 • Puiki vieta: jie puikiai tinka kaip balkono kabantys puodai ir verandoje.

Perdirbami ir tvarūs naminiai puodai:

Kam pirkti, kai galima perdirbti? Jei tikite tvariu gyvenimu, šios perdirbamos namų pasidaryk pats augalų idėjos gali būti jūsų geriausias draugas.

1. Arbatinukas:

Jei esate kūrybingas ir madingai ieškote kambarinio mažo augalo idėjos, tuomet galite išbandyti šį arbatinuką. Paimkite nenaudotą arbatinuką, kruopščiai jį išvalykite, užpilkite dirvožemiu ir įpilkite puikaus naminio augalo.

2. Puodų sodinukas:

Virtuvės keptuvės ir puodai taip pat gali būti puikus būdas pridėti sodinuką namuose. Ypač jei turite puodo, kuriame yra geras vidinis gylis, pabandykite į jį atnešti namams tinkamų augalų, tokių kaip kaktusas, alavijas ir pan.!

3. Žadintuvo sėjamoji:

Na, mes esame tikri, kad dar neįsivaizdavote tokios žadintuvo pasodinimo galimybės! Nors tai gali būti šiek tiek sudėtinga ir sudėtinga, pabandykite savo kūrybiškumu įnešti į laikrodį trumpą vijoklį. Tai gerai kaip maži augalų vazonai.

4. Krepšinio sodininkas:

Tam tereikia krepšinį perpjauti per pusę ir užpilti dirvožemiu. Naudokite tai pakabinti augalus, taip pat pakabinti krepšinyje su atrama. Tai taip pat gali būti puikus pasidaryk pats sieninis puodas!

5. Dažytų padangų sėjamoji:

Na, tai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Paimkite padangą ir nuplaukite ją norima spalva. Padėkite paviršių apačioje ir laikykite ant jo dažytą padangą. Įpilkite dirvožemio į vidų ir puodas yra paruoštas. Jį galite naudoti kaip ir bet kurį kitą plastikinį puodą gėlėms ar daržovėms.

6. Plastikinių butelių sodintuvai:

Jei norite lengvo triuko, kai nepanaudoti plastikiniai buteliai guli aplink virtuvę, užuot juos išmetę, užpilkite dirvožemiu ir pasodinkite į jas smulkių gėlių ar kambarinių augalų. Taip pat galite pakabinti juos spalvingomis virvėmis, kad jos taptų meno kūriniu!

Tikimės, kad šis vadovas suteikė idėją, kas geriausiai gali būti puikūs kambariniai ir lauko augalų vazonai jūsų gyvenamosioms patalpoms apšviesti. Dabar išmeskite įprastus purvo puodus ir išbandykite juos. Jie tikrai papildys jūsų namų spalvą! Pasakykite mums savo mintis!