Vienas iš klausimų, kuriuos tikriausiai nuolatos užduodame sau ar susimąstome, kai ką nors pamatome, – kokia mano/jo veido forma? Na, tai kartais negali būti gana sunku pasakyti. Bet kitaip jūs tikrai galite pamatyti formas, kurių dar nematėte! Tai apie žmogaus veidą. Vyrai ar moterys, mes visi turime veido formą, kurios negalima lengvai apibrėžti. Kai kurie veidai suteikia lengvą pagrindą gerai makiažui, o kiti turi kruopščiai apsvarstyti plaukų kirpimą, o kiti bus puiki vieta kūrybingam menininkui, užsiimančiam veido tapyba. Žmonių veidai yra įvairūs, ir kiekvienas iš jų yra gražus ir unikalus, kaip ir kiti. Veidas tikrai yra mūsų grožio dalis, todėl būtina apie juos žinoti.

Nors negalėsime jums pasakyti, kokia jūsų rūšis, čia yra keletas veiksnių, padedančių nustatyti veido formą.

Jūsų žandikaulio forma, veido ilgis ir plotis turi didžiulį vaidmenį suvokiant veido formos tipus.

Kaip sužinoti mano veido formą?

1. Pirmiausia, suraskite plačiausią savo veido dalį. Tai reiškia, kad kai kuriems žmonėms kakta yra plačiausia, o tokiems žmonėms ji tampa labiau pakreipta į smakrą. Ši rūšis bus panaši į širdies, taigi terminas yra širdies formos veidas.

 • Jei žandikaulis yra plačiausias, tuomet turite kriaušės formos veidą.
 • Kai kuriems skruostikauliai yra patys plačiausi. Tokiems žmonėms jų veido forma vadinama deimanto formos.

2. Toliau žandikaulio forma.

 • Turėsite smailų veidą, jei jūsų smakras bus pasviręs, o tai leis matyti žandikaulių susitikimą tam tikroje vietoje. Tada veidas tikrai yra širdies formos!
 • Kai kurie žmonės linkę turėti apvalų žandikaulį, todėl veido forma yra apvalus arba ovalus.

3. Lengva nustatyti veido ilgį. Įsivaizduokite, kad yra linija, einanti horizontaliai po akimis ir nuo galvos viršaus vertikaliai, einanti per nosį, iki smakro. Dabar patikrinkite, ar horizontalių ir vertikalių santykis yra vienas. Jei taip, tada turite apvalų veidą. Tačiau, jei jūsų apatinė pusė yra ilgesnė už vidurkį, tada jūs turite ilgą veidą.

Veido formų tipai ir jų reikšmė:

Pasaulis turi daug įvairovės. Pradedant nuo paprastos suknelės iki veido formų, visas mūsų pasaulis veikia pagal šį variantą. Jūs tikrai turite žinoti apie daugybę veido formų, kurias mes visi turime net šeimoje, kiekvienas skiriasi. Jei vis dar nesate tikri, čia yra keletas veido formų tipų, kurie padės jums geriau suprasti.

1. Apvali veido forma:

Mes visi mėgstame apvalų veidą! Kai įsivaizduojama linija, ta, kuri naudojama veido ilgiui nustatyti, turi maždaug tokį patį horizontalų ir vertikalų santykį. Kai veidas yra apvalus, kitos veido bruožai taip pat yra suapvalinti, jūsų skruostai, akys ir tt.

 • Argumentai “už”: Geriausia jų dalis yra suapvalinti skruostai, taigi, kai atliksite makiažą, puikus kontūras pakels veido išvaizdą. Jūsų veidas taip pat atrodys jaunesnis nei jūsų amžius.
 • Minusai: trumpi kirpimai nebus gerai apvalūs veidai.

2. Ovalo formos veidas:

Kitas įprastas veido tipas yra ovalus veidas. Šis yra šiek tiek ilgesnis už apvalų veidą, o jūsų smakras vis tiek bus apvalus, tačiau veido ilgis bus šiek tiek didesnis nei jo plotis. Nepamirškite visada įsivaizduoti įsivaizduojamos linijos, kad įvertintumėte savo veido formą. Kai veidas yra ovalus, kakta bus plačiausia veido dalis. Jūsų žandikaulio linija taip pat bus jūsų kaktos ilgio. Ovalus veidas dažnai laikomas idealia veido forma, nes jo proporcijos leidžia tiesiog atlikti bet kokį plaukų stilių ar makiažą.

 • Argumentai “už”: Funkcijų proporcija leis jums nuspręsti bet kokį šukuoseną ar pasirinkti savo pasirinkimą, todėl jums nereikia daug galvoti apie tai.
 • Minusai: jūsų kaktos ilgis kartais gali jus nuliūdinti ir jums gali prireikti kirpčiukų, kad ją uždengtumėte.

3. Stačiakampio veido forma:

Stačiakampė veido forma taip pat žinoma kaip pailga veido forma. Tačiau pailgas veidas yra šiek tiek mažiau kampuotas, palyginti su stačiakampiu. Taigi, kaip jūs žinote, kad turite stačiakampio veido formą? Jei veidas yra stačiakampis, jūsų žandikaulių, kaktos ir skruostų plotis yra vienodas. Tačiau jūsų smakras bus šiek tiek išlenktas ir papildys bendrą veido formą.

 • Argumentai “už”: Jei turite stačiakampį veidą, galite padaryti akis kaip taikinį, pašalindami jį tinkamu pamušalu. Ilgas veidas yra geras būdas pabrėžti veido bruožus paprastu kontūravimu.
 • Minusai: Ne visi kirpimai gali derėti prie stačiakampio veido. Galite išbandyti tik ilgus pikselius ar viską, kas nėra trumpa.

4. Kvadrato veido forma:

Kvadratinė veido forma yra patraukli. Žmonės su kvadratine veido forma turi beveik vieną santykį su vienu horizontaliu ir vertikaliu. Jie linkę turėti tiesias kraštines, o smakras yra labai išlenktas, todėl pastebimai kvadratinis. Jūsų kakta taip pat yra plati ir jie linkę būti tiesūs ten, kur prasideda plaukų linija. Pamatysite, kad skruostikauliai yra patys plačiausi.

 • Argumentai “už”: Puikiai atrodysite švelnios ir vingiuotos šukuosenos būdu. Jūsų žandikaulis yra stiprus, o plaukų linija yra gana stipri.
 • Minusai: Galbūt negalėsite išbandyti trumpesnių šukuosenų, nes tai gali atrodyti neproporcinga veidui ir jo formai. Be to, gali tekti praleisti šiek tiek laiko, kad surastumėte sau tinkamą makiažą.

5. Širdies formos veidas:

Jei turite širdies formos veidą, gali būti sunku nepastebėti smailiojo smakro ir plačios kaktos. Šio tipo veido formos taip pat žinomos kaip apverstas trikampis, nes jūsų kakta yra plačiausia veido dalis. Smakras taip pat yra smailus, todėl atrodote gražiai. Širdies formos veidas dažnai apibūdinamas kaip „matematiškai gražus“.

 • Argumentai “už”: Su šia veido forma atrodote patraukliai, ir žinoma, kad tokia forma patraukia žmones veido žavesiu. Taip pat turėsite daugybę šukuosenų.
 • Minusai:Veido forma yra reta, todėl žmonės gali turėti laiko, kad galėtų nuspręsti dėl tinkamo makiažo ir kontūravimo.

6. Deimantinė veido forma:

Jei turite deimanto formos veidą, tai reiškia, kad galite turėti aukštą skruostikaulį ir gražų smailų smakrą. Tai skiriasi nuo širdies formos ta prasme, kad deimanto veido formos žmonės turės siauresnę kaktą. Tačiau forma yra reta ir visada įsimintina, taigi ir patraukli. Ilgi šoniniai kirpčiukai bus geras kirpimas, norint išryškinti skruostikaulius. Tai atrodys patraukliai.

 • Argumentai “už”: Jiems geriausiai atrodys ilgi kirpimai, o jų patrauklus skruostikaulis – akcentas.
 • Minusai: Jums gali tekti daug apsvarstyti trumpą kirpimą, nebent galėsite jį nuplėšti kaip profesionalas.

Taigi, ar jums dabar įdomu, kokia yra patraukli vyrų ir moterų veido forma? Štai ką sako ekspertai.

Nors kiekviena veido forma gali turėti savo grožį, kai kurios iš jų yra šiek tiek patrauklesnės už kitas tik dėl proporcijų. Be to, veido forma nėra vienintelis veiksnys, lemiantis jūsų patrauklumą. Kai kurios savybės nusveria formą, todėl jūs esate patrauklesni nei geriausia forma. Bet kaip sakoma, „grožis slypi žiūrovo akyse“.

Lyties veiksniai, be genetikos, turi įtakos jūsų veido formai. Skirtingi lytiniai hormonai gali suteikti jūsų veidui ryškesnį ir labiau tonizuojantį vaizdą. Tyrimai parodė, kaip estrogenų ar testosterono vaistų vartojimas gali turėti įtakos jūsų veido formai. Vakarai linkę rinktis kvadratinius ir pailgus veidus, o Azijoje žmonės bijo širdies formos veidų. Mokslininkai suprato, kad tie, kurie turi aukštus skruostikaulius, dideles akis ir lieknus veidus, yra patrauklūs.

Ne! patrauklumas tikrai nesvarbu. Svarbu charizma, kurią pridedate prie savo asmenybės ir savo auros, kuri jus išskiria iš kitų. Mes visi esame patrauklūs savo keliais ir daugeliui žmonių, todėl manome, kad nėra jokio patrauklumo mato, išskyrus individualumo ir unikalumo jausmą.