İyi bir saç modeli, parçası olmak istediğiniz etkinlikte iyi görünmekle harika görünmek arasındaki faktör olabilir ve doğru saç stilini seçmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun nedeni, doğru saç stilini seçmenin yüz tonunuzu, renginizi ve yapınızı görmeniz gereken bir süreç olduğunu pek çok kişinin bilmemesidir. İyi bir çorap topuzu her zaman gitmek için harika bir yoldur çünkü bu saç modeli hemen hemen tüm yüz tiplerine göre esnek olduğu için mükemmeldir ve ziyaret etmek istediğiniz etkinliğin sizi kesinlikle ilgi odağı haline getirecektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli iyi çorap topuzları vardır ve aşağıda verilenler, herhangi bir etkinlik için kıyafetinizle eşleştirebilmeniz için bir çorap topuzu yapmanın en iyi yoludur.-

çorap topuz nasıl yapılır

Yıkama:

Çorap topuzu yapmanın ilk adımı saçınızı yıkamanızı gerektirir. Hem şampuan hem de saç kremi olarak piyasada bulunan bir saç düzleştirici önerilir. Bu saç düzleştirici saçınızı bağlamanızı kolaylaştıracaktır. Saçınızı yıkadıktan sonra bir havlu ve fön makinesi ile etkili bir şekilde kurulayın, ancak saçınızın yumuşak kalmasına yardımcı olacak bir ısı engelleyici serum kullandığınızdan emin olun. Kuru saçlar, bağlamaya çalıştığınızda saç derinize zarar verir, bu nedenle ısı bloke edici bir serum en iyisidir..

Ayrı El Seti:

Kusursuz bir çorap elde etmenin en iyi yolu, size yardımcı olacak ayrı bir el setine sahip olmaktır. Birine topuz yapması için yardım ediyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu önce elinizdeki tüm saçı düzleştirmek ve ardından en iyi sonuçları elde etmek için eşmerkezli bir daire içinde bağlamaktır. Daire yavaş yavaş bir çorap topuzu oluşturacak ve bunu önde dağınık buklelerle eşleştirebilir veya arkadaki topuzla saçınızın tamamını ekleyebilirsiniz. Çorap topuzunun en iyi yanı, onu her durum için çok yönlü bir saç modeli yapan seçiminize göre yukarı veya aşağı giyebilmenizdir. Saçlar yuvarlandıktan sonra, başka bir bakıma gerek kalmaması için saçı yerinde tutmak için küçük veya büyük bir toka gibi bir aksesuar ekleyebilirsiniz. Bir çorap topuzu bağlamak, ziyaret etmek istediğiniz olaya göre hem dağınık bir ilişki hem de iyi koordine edilmiş bir ilişki olabilir ve onu her türlü durum için çok yönlü bir saç modeli haline getirir..

çorap topuz2

Aksesuar Ekle:

Saçınızın tamamını yerinde tutmak için yapılacak en iyi şey, topuzun daha bitmiş görünmesi için saçınızın uçlarına bir toka veya ahşap bir aksesuar eklemektir. Kullanmak istediğiniz aksesuar her marketten kolaylıkla temin edilebilir ve çeşitlilik gösterir..

66. Yıllık Primetime Emmy Ödülleri - Gelenler

Onu Taşımak:

Bir çorap topuzu herhangi bir düğün, sosyal etkinlik ve hatta kurumsal bir etkinlik için mükemmel bir saç modelidir Evleniyorsanız da harikadır çünkü hem geleneksel hem de batılı düğün görünümünüzü tamamlar. Çorap topuz diğer tüm düğün saç stillerine göre daha kolay yapılır ve bu nedenle popülerlik kazanmıştır. Bunun dışında çorap topuzu herhangi bir sosyal veya kurumsal etkinlik için etkili bir şekilde kullanılabilir. Bu harika ve çok yönlü saç stilinin ana özelliği olan cesur şehvetli görünümü nedeniyle sizi gerçekten ilgi odağı yapacak..