Gümüş rengi, ayla ve gelgitlerin gelgitleriyle olan ilişkisinden dolayı dişil bir enerjiye sahiptir. Görünüşe göre gümüş rengi sakinleştirici, arındırıcı ve sakinleştirici olurken aynı zamanda akıcı, hassas, duygusal ve gizemlidir. Renk psikolojisi açısından bakıldığında, gümüş rengi zihnin temizlenmesine ve negatif enerjinin serbest bırakılmasına yardımcı olur. Gümüşün aynı zamanda hem ruhsal enerjiye hem de dişil güce istikrar ve dengeyi geri kazandırdığına inanılır. Gümüş, kadınsı enerji, modernlik ve refah ile ilgili olarak hoş, şık ve zarif bir renk olarak görülür..

Gümüşün tüm iyimser nitelikleriyle, hangi kadın onu giymek istemez ki! Kadın vücudunun çekici kısımlarından biri olan tırnakları gümüşe boyamak, tırnakların ışıltısını artıracaktır. Gümüş renkli tırnaklar bir fırsat veya parti için mükemmeldir. Gümüş renkli ojelere olan tüm talep ile birlikte, gümüş renkli bir oje için en iyi markayı seçmek zorlaşıyor. Gümüş renkli ojelerin muhteşem tonlarını sunan en iyi markaların bir listesi..

Hindistan’da Gümüş Renkli Ojeler:

Sally Hansen Hard as Nails Extreme Wear, Celeb City, 0,5 ons (Parlayan Gümüş):

gümüş oje

Sally Hansen’in bu eğlenceli ve modaya uygun gümüş renkli tırnak rengi, güzel manikürlü tırnaklarınıza uyacak mükemmel bir seçim! Tırnak rengini tırnaklara eşit olarak yaymak ve ideal bir son dokunuş ve ışıltılı bir parlaklık sağlamak için kolay tutuş ve kolay kayma fırçası ile özel olarak tasarlanmıştır..

Sally Hansen Insta-Dri Hızlı Kuruyan Tırnak Rengi (Gümüş Süpürme):

Yoğun bir programla bazen tırnak boyamak zor bir iş haline gelir. Sally Hansen sorunlarınızı anlıyor, bu nedenle bu anında kuruyan ojeyi tanıtıyor. Ojeye sadece bir dokunuşla harika bir parlaklık elde edersiniz ve en iyi yanı oje 60 saniyede kurur..

China Glaze Oje (Mat bitiş):

China Glaze Oje’nin bu uzun süre kalıcı ojesi, tırnaklara mat bir görünüm kazandırır. Çok çabuk yıpranmayacak veya solmayacak şekilde tasarlanmıştır..

OPI Tasarımcı Serisi:

OPI’nin bu ışıltılı ışıltılı ojesiyle teneke adam, saf sıvı metal ve alüminyum folyoyu düşünün. Metalik parlaklık, daha uzun ömürlü, zamansız ve göz alıcı platin tırnaklar için iyi pigmentlidir ve pürüzsüzdür..

O.P.I. Soft Shade Collection Oje (Parlak Gümüş):

O.P.I Nail Lacquer’in bu ışıltılı gümüş rengi, gümüşün yumuşak bir tonudur. Bu rüya gibi gümüş tonunu güzel elbiselerinizle eşleştirin ve muhteşem görünün!

Layla Mirror Effect Oje (Parlak gümüş):

“Ayna ayna söyle bana! Herkesin ojesi kim?” Layla’nın bu şaşırtıcı gümüş renkli ojesi, tırnaklarda ayna etkisi sağlar. Bu ojenin uygulanması sizi büyüleyecek.

China Glaze Oje (Gümüş Astar):

China Glaze’den gelen bu güzel gümüş oje tonu esnektir ve çip formülü olmadan tasarlanmıştır. Tırnak rengi daha uzun sürer ve çok çabuk solmaz.

Nicole Oje (Gümüş Doku Kaplama):

Nicole Oje’nin bu dinamik gümüş ojesi, dokusu benzersiz ve tahmin edilemez olan parlak bir gümüş rengidir. Muhteşem görünümlü tırnaklar elde etmek için güzel tırnaklarınızın görünümünü bir pardösü ile tamamlayın..

Yaratıcı Tırnak Tasarımı Shellac UV Renk Kaplaması (Mat kaplama):

Creative Nail Design Shellac’ın bu güzel gümüş ojesi, bir oje gibi devam ediyor ve bir jel gibi giyiyor. Oje en az 14 gün boyunca çatlamaz veya solmaz. Sadece bu değil. Ojeyi çıkarmak istediğinizde kolayca çıkıyor.

Artık mükemmel gümüş renkli ojeler sağlayan en iyi markalardan birkaçını bildiğinize göre, mağazadaki muhteşem gümüş renkli ojeleri satın alırken yeniden düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Güzel manikürlü tırnaklarınızda akıllara durgunluk veren gümüş tonlarıyla muhteşem görünün!