1932 yılında kurulan Revlon, yıllar içinde lider bir kozmetik markası haline geldi. Şirket, müşterilerine güzellik araçları, kokular, saç rengi ve tırnak ürünlerinde en iyisini sunmaktadır. Revlon, size en iyi oje seçimini kolayca uygun fiyatlarla sunar. Ruh halinizi uygun şekilde yansıtmak için sayısız renk tonu arasından en sevdiğiniz oje rengini seçin.

Hindistan’da Revlon Ojeler:

İşte, Revlon’dan en iyi 9 oje listesi.

1. Revlon Tırnak Emaye:

revlon oje

Revlon’dan gelen bu oje gerçekten bağımlılık yapıyor. Kolay kolay kırılmayan parlak renk seçenekleri sunar. Revlon Nail Enamel, 5 güne kadar kalıcı, tek katta çok pürüzsüz bir bitiş sağlar. Üstelik fiyatlandırma çok cep dostu, bu da onu en iyi seçim yapıyor.

Fiyat: 350-400 INR

2. Revlon En Hızlı Tırnak Emayesi:

Revlon’un En Hızlı Tırnak Emayesi, kendi türünde bir devrimdir. Bu ojedeki patentli formül ve yerleşik son kat, evlerinizde size salonda pürüzsüz bir etki sağlar. Sadece bir dakika içinde mükemmel bir parlak yüzey elde edersiniz. Dahası, aralarından seçim yapabileceğiniz 32 sayısız renk tonu var. Revlon En Hızlı Tırnak Emaye kesinlikle burada kalmak için.

Fiyat: 270 INR

3. Revlon Colorstay Tırnak Emayesi:

Sadece iki günde yıpranan ojeleri kullanmaktan sıkıldıysanız, bunu deneyin. Revlon Colorstay Nail Enamel, size 11 günden fazla kalıcı renkler vermek için en iyi teknolojiyi kullanır. Tırnaklarınıza asla kaçırılmayacak pürüzsüz, jel benzeri bir parlaklık verir. Colorstay’deki çift namlulu fırça, hassas ve eşit bir uygulama sağlar.

Fiyat: 600 INR civarında

4. Revlon Brilliant Strength Oje:

Adı gibi, Revlon’dan gelen bu tırnak cilası, tırnaklarınıza mükemmel bir uzun ömürlülük ile parlak bir parlaklık verir. Revlon Brilliant Strength Oje, kırılma ve tırnak kırılganlığı ile mücadele etmek için güçlendirici formülle doludur. Eşsiz geniş açılı fırçası, fazla bir şey yapmadan size pürüzsüz bir ceket verir. 24 olağanüstü renkte mevcuttur.

Fiyat: 480

5. Revlon En Hızlı Hızlı Kuru Tırnak Emaye:

Neredeyse anında kuruyan bir oje arayışındaysanız, işte burada bitiyor. Revlon Top Speed ​​Hızlı Kuru Tırnak Emaye, size sadece 60 saniyede kuruyan pürüzsüz parlak bir görünüm verir. Çabuk kuruyan formül, bu tekli ambalajda size en iyisini sunmak için kırılmaya dayanıklı oje renkleri ile tamamlanmıştır..

Fiyat: 520 INR

6. Revlon Nail Art Ay Şekeri:

Bu gerçekten dünya dışı oje kategorisine ait. Revlon Nail Art Moon Candy, uzaydan ilham alınarak, tırnaklarınıza üç boyutlu bir etki kazandırmak için en son teknoloji ile üretilmiştir. Muhteşem ışıklı renk, tırnaklarınıza kesinlikle eğlenceli ve kozmik bir görünüm verecektir..

Fiyat: 335-420 INR

7. Revlon Parfümeri Kokulu Tırnak Emaye:

Revlon, müşteri memnuniyetini ve memnuniyetini hedefleyen bir markadır. Bu Revlon Parfumerie Kokulu Tırnak Emayesi, karşı konulmaz kokularla size en muhteşem oje renklerini veren devrim niteliğinde bir üründür. Parlak canlı tonlar, tüm gün boyunca süren kurutmada taze bir koku verir. Bu yeni rengi şimdi deneyimleyin.

Fiyat: INR 420

8. Revlon Chroma Bukalemun Tırnak Emayesi:

Bu, Revlon’dan sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyon. Chroma Chameleon Tırnak Efektleri, renk değiştirme teknolojisiyle birlikte size baştan çıkarıcı bir krom efekti verir. Değişmeye devam eden 6 ışıltılı renk tonu seçimiyle büyülenin.

Fiyat: 520 INR

9. Revlon Nail Art Ekspresyonist:

Bu en yeni Revlon Nail Art Ekspresyonist ile kendinizi canlı bir şekilde ifade edin. Bu ojedeki sıska sanat fırçası, tırnaklarınızda hızlı bir şekilde şaheser yaratmanıza olanak tanır. O halde sizi engelleyen şey, tam burada bulunan beş güçlü renk kombinasyonuyla içinizdeki sanatçıyı serbest bırakın..

Fiyat: 300 INR

Bu Revlon ojeleri benzersiz özellikler ve renkler tek kelimeyle olağanüstü. bunları mutlaka denemelisiniz!