Jel bazlı ojeler en yeni ve en trend ojelerdir. Bunlar tırnaklara doğal bir parlaklık verir, kullanımı kolaydır ve normal tırnak boyalarından daha uzun süre dayanır. Artan talebi, çoğu salon ve tırnak stüdyosunda normal tırnak boyalarının yerini alıyor. Tırnak çok güzel görünüyor ve markaların çoğu için aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tonlar var. Bunlar normal tırnak boyalarına kıyasla pahalıdır, ancak verdiği olağanüstü sonuçlar fiyatına değer..

Jel Ojelerin Son Koleksiyonları:

İşte Jel Ojeleri cazip fiyatlarla ve olağanüstü sonuçlarla sunan en popüler markalar..

1. CND Şellak:

jel ojeler

Marka, pazara 2010 yılına kadar girdi ancak tırnak boyası yelpazesini fethetti. Bu, piyasadaki en iyi jel oje markasıdır. Markanın farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Doğal yapıları tırnakların zarar görmesini engeller ve sararma yapmaz..

Fiyat Rs’dir. 620

2. Sanatsal Renk Parlaklığı:

Artistik Renk Parlaklığı, ünlü manikürcü Tom Bachik’in eseridir. Piyasada yeni ama jel bazlı tırnak boyası çok talep görüyor. Canlı renkler ve şaşırtıcı doku onun USP’sidir. Ayrıca herkesin oldukça beğendiği mat, nude ve ışıltılı tonlar da var..

Fiyat Rs. 862

3. Biyo Heykel Jeli:

Bio Sculpture Gel, yarışın en eskisi olmasına rağmen en çok takdir edileni oldu. Jel ojenin kuruması diğerlerinden daha uzun sürer, ancak harika sonuçlar için sevilir. Ürün akrilikler için mükemmel bir alternatiftir..

Fiyat Rs. 3379

4. OPI Axxium:

Karmaşık tırnak sanatına düşkün olanlar markayı seviyor. Şişelerde gelen diğer boyalardan farklı olarak OPI Axxium, kaplarda gelir. Size harika sonuçlar veren 63 renk tonuna sahiptir. Boya, çabuk kuruyan formülden yapılmıştır ve tırnaklara doğal bir parlaklık verir..

Fiyat Rs’dir. 680

5. IBD Gelac:

Gelac, tırnaklar için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir, ancak en çok ojeler popülerdir. Manikür sonuçları mükemmeldir. Jel ojelerin kullanımı mükemmeldir ve kolayca yayılır, tırnaklarınızın genel görünümüne incelik verir..

Fiyat Rs’dir. 433

6. Yıldız Tırnak Eko:

Star Nail Eco, kısa sürede harika sonuçlar veren hızlı kuruyan bir formüldür. Renkler canlı ve birçok tonda mevcuttur. Ürünle ilgili bir diğer çekici özellik ise uygulama anında tırnaklarınıza sağladığı korumadır..

Fiyat Rs. 720

7. Uyum Geliş:

Harmony Gelish’in tonları tüm cilt tonlarına uyar ve onlara iyi görünür. Geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve ligdeki çoğu ürüne göre uygulaması daha kolaydır. Ambalajı da çok farklı ve çekici.

Fiyat Rs. 790

8. Essie Jel:

Essie Jel, tırnaklarınızın güzelliği ve sağlığının mükemmel bir kombinasyonunu sağlayan keratin Bakım ve E Vitamini temel formülüne sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk tonları vardır ve her renk, tırnaklara eşit şekilde bakım yapmak için yapılır..

Fiyat Rs. 1076

9. TruGel:

Jel bazlı cilaların çoğu bir cep tutamıdır, ancak bu, çekici ve cep dostu fiyatı nedeniyle gerçek arkadaşınız olabilir. Tonlar, sıcak tonlardan hafif ten rengine kadar çok geniştir ve çoğu ten rengine uygundur..

Fiyat Rs. 430

Jel Oje markaları yoğun olarak kullanılmakta ve çoğu tırnak sanatçısı tarafından da tercih edilmektedir. Sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda sonuçlar büyüleyici. Tırnaklarınızı güçlendirir ve kolay kırılmalarını engeller..