Mat, sezonun en yeni ve en sıcak trendi. Mat, temel olarak, renge herhangi bir parlaklık veya ışıltı veya parlaklık veya herhangi bir metalik nitelik içermeyen bir renktir. Mat bitişli oje renkleri kullanmak, görünümünüze farklı bir şıklık katar. Parlak ve ışıltılı tırnak renkleri de güzeldir ve güzel tırnaklarda mükemmel görünür ancak her yerde, örneğin iş yerlerinde, kolejlerde ve hatta sıradan bir günde giyilemezler. Işıltılı ojeler, bu tür senaryolarda resme sığmaz. İşte tam da bu noktada mat bitişli ojeler devreye giriyor..

Mat ojelerin en güzel yanı her yerde ve her durumda kullanabiliyor olmanız. Partilere mat tırnak renkleri de takabilirsiniz. Görünümünüze yepyeni bir görünüm kazandıracak.

Trenddeki Bayanlar İçin En Yeni ve Güzel Mat Finish Oje:

Mat ojelerin en popüler ve çılgınca kullanılan tonlarının hangileri olduğunu merak ediyor musunuz? İşte en iyi mat renkli ojelerin bir listesi.

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Aqua Express):

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Aqua Express) - Hindistan'da Mat Finish Oje Markaları

Mavi, sakinliği, güveni ve huzuru temsil eden renktir. Lakme Fast and Fabulous Nail Color’dan Aqua ekspres, gök mavisi renginin enfes bir tonudur. Mat tırnak boyası, uygulamadan sonra 40 saniye içinde kuruyacak şekilde tasarlanmıştır. Tek bir hareketle tam bir tırnak kaplaması ve harika bir doku ve renk elde edebilirsiniz..

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Yeşil Oluyor):

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Yeşil Oluyor) - Hindistan'da Mat Finish Oje Markaları

Yeşil, güzel Doğa Ana’yı temsil ederken, aynı zamanda denge ve büyümeyi de temsil eder. Lakme Fast and Fabulous Nail Color’dan Going Green, yeşilin muhteşem bir tonudur. Bu ojede kullanılan düz fırça, tırnaklarınıza tek dokunuşla pürüzsüz ve güzel bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiştir..

Zoya Lehçe (Kara):

Zoya Cila (Kara) - Hindistan'da Matte Finish Oje Markaları

BURADAN SATIN ALIN

Zoya ojeden gelen Kara oje rengi, içinde pembe bir ipucu bulunan mercan ve turuncu renklerin bir karışımıdır. Bu kazanan oje, uzun süre kalıcı renkler için bağımsız bir Kadın Sağlığı Dergisi’ni kazandı. Renk çok güzel ve içinizdeki genç çekici bayanı ortaya çıkaracak..

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (İnci Pembesi):

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (İnci Pembesi) - Hindistan'da Mat Finish Oje Markaları

Pembe çok kız gibi bir renktir ve bazen aptallığı ve olgunlaşmamışlığı temsil eder ama aynı zamanda aşkı yayan bir renktir. Pembe kız gibi bir renk olsa da, erkekler güzel tırnaklarda pembe ojeye aldırmaz. Bu da sevimli. Lakme Fast and Fabulous Nail Color’ın bu güzel pembe tonu, hızlı kuruması ve güzel manikürlü tırnaklarınıza harika doku ve renk sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır..

Maybelline Renk Gösterisi Tırnak Emayesi (Turuncu Düzeltme):

Maybelline Color Show Tırnak Emayesi (Orange Fix) - Hindistan'daki Matte Finish Oje Markaları

BURADAN SATIN ALIN

Turuncu parlak bir renktir ve aynı zamanda iyimserlik ve sosyal iletişimin rengidir. Maybelline Color Show Nail Enamel’den gelen bu sevimli turuncu düzeltme, portakalın çok nadir ve benzersiz bir tonudur. Oje daha uzun süre dayanması ve tırnaklarınıza anlaşılmaz bir doku kazandırması için tasarlanmıştır..

Maybelline Renk Gösterisi Tırnak Emayesi (Tatlı Güneş Işığı):

Maybelline Color Show Nail Mine (Sweet Sunshine) - Hindistan'da Matte Finish Oje Markaları

Sarı, iyimserliğin rengidir ve aklın ve aklın rengidir. Maybelline Color Show Nail Enamel’den Sweet Sunshine, sarı rengin parlak ve neşeli bir tonudur. Oje, tırnak renginin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda tırnaklara güzel bir doku verir..

Lakme 9 ila 5 Uzun Aşınma Tırnak Rengi (Pembe Kar):

Lakme 9 ila 5 Uzun Aşınma Tırnak Rengi (Pembe Kar) - Hindistan'da Mat Finish Oje Markaları

Lakme 9 ila 5 Long Wear Nail Color’dan gelen bu güzel oje, turuncu ve pembe rengin bir karışımıdır. Oje, daha uzun süre dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve ayrıca talaşlara karşı dayanıklıdır..

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Alevli Kayısı):

Lakme Hızlı ve Muhteşem Tırnak Rengi (Alevli Kayısı) - Hindistan'da Mat Finish Oje Markaları

Lakme Fast and Fabulous Nail Color’dan Flaming Apricot, pembemsi turuncu bir renktir. Tırnağa uzun süre kalıcı renk sağlamak için tasarlanmış oje, aynı zamanda kırılmaya karşı dayanıklıdır. Uygulandıktan sonra 40 saniye içinde hızlı kurur..

Maybelline Renk Gösterisi Tırnak Emayesi (Tenacious Teal):

Maybelline Color Show Tırnak Emayesi (Tenacious Teal) - Hindistan'daki Mat Finish Oje Markaları

Maybelline Color Show Nail Enamel’in bu yoğun yeşil rengi, yeşilin güzel bir tonudur. Maybelline’den bu güzel gölge ile trendde kalın.

Şimdi bu mat ama harika oje renkleri ile kendinizi dönüştürün ve tırnaklarınızın “OMG! Şık tırnaklar!” Gerçekten de üzerinde çok kıskanç göz olacak.