Hint düğünleri en cömert ve pahalı olaylardır. Gösterişli, insanlarla dolu ve her kutlandıklarında adeta bir festival gibi görünüyorlar. Neşeli danslar, renkli süslemeler, yüksek sesli Hint müziği, farklı ritüeller ve gelenekler bu olayı eşsiz, uğurlu ve çekici kılıyor..

Dünyanın her yerinde görülen en harika düğünlerden bazılarıdır ve aynı zamanda uzak batıda yaşayan insanlar için popüler bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Hint düğünlerinden bahsetmişken, burada her şeyin geleneksel ve etnik Hint tarzında dekore edildiğini unutmamak gerekir; gelin ve damadın kıyafeti dahil. Geline özel bir özen gösterilir ve düğün gününde en iyi şekilde görünmesi için yapılır. Tırnakları da iyi manikürlü, kesilmiş ve şekillendirilmiş. Çoğu gelin aynı zamanda harika tırnak tasarımları yapmayı da tercih eder. Bu yüzden burada, harika öneriler arayan gelinler için birkaç fikir listeledik..

1. Parlayan Düğün Tırnak Sanatı:

hint tırnak sanatı

Düğün gününüz muhtemelen hayatınızın en önemli günüdür ve muhteşem görünmek için her şeyi yapmaya hazırsınız. Mükemmel saçı, mükemmel kıyafeti, mükemmel makyajı ve elbette mükemmel tırnak sanatını istiyorsunuz. Güzel gümüş işlemeli parlayan düğün tırnak sanatı olağanüstü, güzel ve çok moda görünüyor. O özel günde sizi ekstra özel gösterecekler..

2. Turuncu ve Altın Düğün Tırnak Sanatı:

Kalın turuncu ve altın kombinasyonu, mükemmel düğün tırnak sanatını oluşturur. Bazı çiçekler, daha parlak ve muhteşem bir görünüm kazandırmak için de kullanılabilir. Karmaşık desenler de eklenmeli.

3. Açık Pembe Düğün Hint Tırnak Sanatı:

Üstünde bazı düz siyah desenler bulunan hoş bir pembe ışıltılı tırnak rengi, Hint düğünleri için harika tasarımlar yapar. Özellikle yüzüğünüzü arkadaşlarınıza gösterirken ellerinizi güzel gösterirler..

4. Kırmızı ve Mavi Düğün Tırnak Sanatı:

Hintli kadınların düğünlerinde istedikleri parlak, parlak ve ışıltılı tırnak sanatıdır. Bu genç Hintli gelinlerde mavi ve kırmızı kombinasyonu neredeyse mükemmel görünüyor. Çekiciliği artırmak için güzel altın nakış eklenebilir.

5. Sarı ve Turuncu Düğün Tırnak Sanatı:

Tipik bir Hint görünümü arayan genç Hintli gelinler, sarı ve turuncu düğün tırnak sanatına gidebilirler. Turuncu ve sarının zengin ve güçlü kombinasyonu, Hint düğünlerinin havasını yansıtır ve neredeyse uğurlu görünür..

6. Geleneksel Hint Düğünü Tırnak Sanatı:

Üzerinde zengin ve renkli Hint desenleri bulunan güzel bir sarı oje rengine her zaman sahip olabilirsiniz. Harika Hint düğünü tırnak sanatı tasarımları yaparlar ve ayrıca yaratıcı ve iyi cilalanmış görünürler..

7. Anlamlı Düğün Tırnak Sanatı:

Bazı Hintli kadınlar muhafazakar olma eğilimindedir ve tırnak sanatlarının anlamlı olmasını severler. Onlar için bu özel tırnak sanatı mükemmel görünüyor. Tırnaklarınıza kraliyet moru rengini kaplayabilir ve Hint düğünlerinin güçlü bir sembolü olarak işlev görecek bazı güçlü nakış malzemeleri ekleyebilirsiniz..

8. Zarif Düğün Tırnak Sanatı:

Ortada uzanan ince siyah bir çizgi ile altın ve pembe kombinasyonu zarif, dengeli ve çok ince görünüyor. Ağır bir detay taşımasalar da bakımlıdırlar. Moda bilincine sahip ve zarif Hintli gelinler için bakmak ve mükemmel tasarımlar yapmak çok basittir..

9. Mat Kırmızı ve Altın Vurgulu Düğün Tırnak Sanatı:

Hint düğün tırnak sanatı için en iyi fikir, altın vurgulu mat kırmızıdır. Doku sadece güzel ve nakış olağanüstü. Zengin, gürültülü ve çok şık görünüyorlar.