Harika tırnak ürünleri ve harika tırnak tasarımları söz konusu olduğunda, pazardaki rekabet çok büyük. Her güzellik salonu, hangisinin en iyi nail art tasarımı olduğu, hangisinin size en iyi sonuçları vereceği ve hangisinin daha sonra pişman olmayacağınız konusunda size kendi görüşlerini verecektir. Shellac gelene kadar bu sahneydi. Beş yıl boyunca işledikten sonra nihayet geldi. Shellac ile tırnakların aşınması, yırtılması ve solması sorunu ortadan kalkar. Harikalar, size harika sonuçlar veriyorlar ve müşteriler bu üründen her zaman memnun kalıyorlar. Size kesinlikle şaşırtıcı olan on dört günlük bir manikürü garanti eder. Burada, kendinize bir tane alacak kadar ilham almanız için bazı şaşırtıcı gomalak çivi sanat tasarımlarını listeledik..

1. Hello Kitty Shellac Tırnak Tasarımı:

Hello Kitty Shellac Tırnak Tasarımı

Shellac, tırnaklarınızın kalitesini kesinlikle çarpıcı kılar. Çok iyi cilalanmışlar, temiz ve düzgünler. Beyaz puantiyeli kırmızı, mükemmel ve çekici görünüyor. Başında güzel bir fiyonk olan merhaba kedinin görüntüsü çok sevimli bir tırnak tasarımıdır..

2. Leopar Baskı Shellac Tırnak Tasarımı:

Leopar Desenli Shellac Tırnak Tasarımı

Leopar desenli gomalak tırnak tasarımı çok zarif ve genç görünüyor. Bu ürünün sunduğu harika teknikle tırnaklarınız harika görünüyor. Sunum ve kalite neredeyse kıskanılacak.

3. Noktalı Shellac Tırnak Tasarımı:

Noktalı Shellac Tırnak Tasarımı

Kendine yepyeni noktalı gomalak tırnak tasarımını al ve kalabalığın çılgına dönmesini izle! Bu özel tasarım çok moda ve modaya uygun görünüyor. Işıkların altında tutulduklarında göz kamaştırırlar ve görünüm çok parlak ve düzgündür. Arkadaşlarınızla devam etmeyi planlıyorsanız, kesinlikle seçmeniz gereken tasarım budur..

4. Kelebek Gomalak Tırnak Sanatı:

Kelebek Gomalak Tırnak Sanatı

Shellac tırnak sanatı bu günlerde oldukça öfkelendi. Tırnaklarınızın kalitesini güzelleştirir ve tamamen yeni bir seviyeye yükseltirler. İşlem yapıldıktan sonra parlak ve ışıltılı ve iyi cilalanmış görünüyorlar; özellikle kelebek gomalak çivi sanatı. Kelebek kanatlarının renkleri ve şekli çekici ve benzersizdir..

5. Şık ve Havalı Shellac Tırnak Tasarımı:

Şık ve Havalı Shellac Tırnak Tasarımı

En sevdiğiniz renklerin bir kombinasyonunu gomalak ürünlerle birlikte kullanın ve kendinize bunun gibi havalı, şık ve eğlenceli bir şey alın. Bu, şimdiye kadar görülen en eşsiz tırnak sanat tasarımlarından biridir. İki çivi bir desene sahipken, diğer iki çivi farklı bir tasarıma sahiptir. Harika, hafif ve çok sofistike görünüyorlar.

6. Büyük Britanya Bayrağı Shellac Tırnak Tasarımı:

Büyük Britanya Bayrağı Shellac Tırnak Tasarımı kesinlikle harika görünüyor. Bir maçta İngiltere için tezahürat yapıyorsanız veya belki de sadece ülkeye olan sevginizi ifade ediyorsanız, bu harika görünür. Tasarım çok iyi cilalanmış, benzersiz ve ona her baktığınızda büyüleyici.

7. Karmaşık Shellac Tırnak Tasarımı:

Karmaşık Shellac Tırnak Tasarımı

Karmaşık Shellac tırnak tasarımları yalnızca profesyoneller tarafından yapılabilir. Sanatsal, güzel ve size çok doğal görünüyorlar. Pembe gibi güzel bir renk kullanın ve tırnaklarınızın sadece Shellac’ın sağlayabileceği parlak kalitesini abartmak ve vurgulamak için bazı havalı ve modaya uygun şekiller ekleyin. Bu harika Shellac tırnak sanatı fikirlerinden biridir.

8. İnanılmaz Shellac Tırnak Tasarımı:

İnanılmaz Shellac Tırnak Tasarımı

Gomalak tırnak tasarımlarının en güzel yanı, tırnaklarınızın dokusunu iyileştirmeleridir. Diğer ürünlere göre daha dayanıklı ve lisanslı, yetenekli ve iyi üretilmiş tırnak bakım ürünleridir. Bu nedenle, bunun gibi tasarımları da muhteşem çıkıyor. Bu en iyi Shellac tırnak tasarımıdır..

9. Basit Shellac Tırnak Tasarımı:

Basit Shellac Tırnak Tasarımı

Basit gomalak tırnak tasarımı için en sevdiğiniz gomalak oje rengini seçin ve tırnaklarınıza sürün. İşlem bittiğinde diğer tırnak ürünleri ile gomalak arasındaki farkı kesinlikle fark edeceksiniz..